|
|
 |
Vakantiehuis Gargas Provence - Prijs vanaf : 1870 €
Gargas: Provençaals stenen huis met zwembad voor 10 personen
Dit charmante stenen huis op enkele minuten van Roussillon ligt erg gunstig op een heuvelflank. Het werd onlangs gerestaureerd met mooie materialen en beschikt over grote kamers. Het biedt met gemak plaats aan twee gezinnen plus een koppel dankzij de aparte studio.
Te midden van het 13.000 m² grote privébos kunt u genieten van de rust, terwijl u toch in de buurt zit van Gargas en Roussillon.
|
|
|
 |
Gite te huur voor vakantie Roussillon Provence - Prijs vanaf : 475 €
In Rousillon, vlakbij Gordes, gite te huur voor 2 personen met gedeeld en omheind zwembad
De gite is geheel onafhankelijk maar ligt op het terrein van de woning van de eigenaren. De gite heeft zijn eigen entree, parkeerplaats, tuin en terras. Alleen het gebruik van het zwembad is gedeeld met de eigenaren.
|
|
|
 |
Luberon, Saint Saturnin les Apt, Prestigieuze huurvilla voor 8 - 10 personen met verwarmd zwembad - Prijs vanaf : 1935 €
Deze vakantiewoning ligt rustig en slechts op enkele minuten van het centrum van Saint Saturnin les Apt. Dit huis is recent en met oog voor detail gebouwd en hoeft niet onder te doen voor de traditionele Provençaalse landhuizen, want de gebruikte materialen zijn van uitstekende kwaliteit. Laat u verleiden door dit charmante en verfijnde vakantiehuis waar u een onvergetelijke vakantie in de Luberon zult beleven. Door zijn hoge ligging geniet u van een prachtig uitzicht op de hele Luberonbergketen.
|
|
|
 |
Provencaals vakantiehuis Maubec Provence - Prijs vanaf : 1250 €
In Maubec in de Luberon, vlakbij Gordes en Ménerbes, vakantiehuis voor 4 personen in klein dorpje met verwarmd privé zwembad en slaapkamers met air conditioning.
In Maubec, een klein plaatsje in de Luberon vlakbij Gordes en Ménerbes, vakantiehuis voor 4 personen met verwarmd privé zwembad en slaapkamers met air conditioning.
Deze Mas, voormalige Magnanerie Provençale is prachtig gerenoveerd met behoud van authenticiteit en charme.
|
|
|
 |
Gite vakantie La Tour d'Aigues Provence - Prijs vanaf : 380 €
La Bastidonne, klein plaatsje in het hart van de Luberon, vlakbij La Tour d’Aigues en Pertuis, gite te huur voor vakantie met privé zwembad. Voor 2 volwassenen en 1 kind.
De gite is recent geheel gerestaureerd. De gite is functioneel ingericht, biedt tevens een fijne zomerkeuken buiten en het gebruik van het zwembad is geheel privé voor de huurders van de gite.
|
|
|
 |
Provencaals landhuis te huur Robion Provence - Prijs vanaf : 3180 €
Robion, Provencaals landhuis te huur voor 12 personen, verwarmd privézwembad
Dit Provençaalse landhuis ligt aan de voet van de Luberon, is ongeveer 400 m² groot en is recent gerestaureerd om te kunnen worden verhuurd als vakantiehuis. Temidden van 10 hectare olijfbomen kunt u genieten van de rust op het platteland, terwijl u zich tevens op slechts enkele minuten van het dorp Robion bevindt.
|
|
|
 |
Vakantiehuis met verwarmd zwembad Maubec Provence - Prijs vanaf : 2245 €
In Maubec in de Luberon, vlakbij Gordes en Ménerbes, vakantiehuis voor 10 personen in klein dorpje met verwarmd privé zwembad en slaapkamers met air conditioning.
In Maubec, een klein plaatsje in de Luberon vlakbij Gordes en Ménerbes, vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad en slaapkamers met air conditioning.
Deze Mas, voormalige Magnanerie Provençale is prachtig gerenoveerd met behoud van authenticiteit en charme.
|
|
|
 |
Gite te huur vakantie Cavaillon Provence - Prijs vanaf : 440 €
Cavaillon, aan de voet van de Luberon, vlakbij Robion, gite met air-conditioning en zwembad te huur. Voor 2 personen + baby.
Het domein bestaat uit de hoofdwoning van de eigenaars en de geheel onafhankelijke gite. De gite heeft uitzicht op en ligt vlakbij het zwembad. De gite is recent gerenoveerd en ingericht.
|
|
|
 |
Vakantiehuis Luberon Provence - Prijs vanaf : 735 €
Lioux, Luberon, charmant huisje in klein dorpje voor 3 personen met tuin
Dit prachtig gerestaureerde, authentieke huisje ligt in een karakteristieke Hameau (kleine groep huizen) in de Luberon vlakbij Lioux, Joucas en Gordes. De karakteristieke elementen als de stenen muren, houten balkenplafond zijn op een geraffineerde manier gerestaureerd en gecombineerd met een modern uiterlijk : gelakte betonnen vloer, grijze muren, roestvrijstalen details, modern interieur… Eigenaar Bruno houdt van koken en heeft de keuken goed ingericht om comfortabel te kunnen koken, vanuit de tuin van +/- 50 m² heeft u een prachtig uitzicht over de Luberon.
|
|
|
 |
Gite te huur Caseneuve Provence - Prijs vanaf : 350 €
In Caseneuve, vlakbij Apt in de Luberon, onafhankelijke gite voor 2 personen met gemeenschappelijk zwembad
De gite biedt lichte ruimtes, 2 terrassen en een mooi uitzicht over de Luberon en het plaatsje Caseneuve.
|
|
|
|
Viens, Luberon, karakteristiek landhuis voor 10 personen, omheind privé zwembad Prijs vanaf : 1375 €
Luberon, karakteristiek en sfeervoll landhuis in typische stenen bouwstijl van 180 m² gelegen op een terrein van 3000 m² met omheind privé zwembad van 11 m x 4,5 m en mooi uitzicht.
|
|
|
 |
Gite te huur Caseneuve Provence - Prijs vanaf : 350 €
In Caseneuve, vlakbij Apt in de Luberon, onafhankelijke gite met gemeenschappelijk zwembad. Voor 2 personen + baby.
Deze gite met gemeenschappelijk zwembad bevindt zich in Caseneuve, in de heuvels, vlakbij Apt in de Luberon en is te huur voor 2 personen + een baby.
|
|
|
 |
Vakantiehuis Maubec Luberon - Prijs vanaf : 1495 €
Maubec in de Luberon, vakantiehuis in dorpje voor 8 personen met privé zwembad
Deze mooie Provençaalse vakantiewoning ligt in het dorpje Maubec in de Luberon. Nieuw gebouwd met gebruik van mooie materialen (houten balken, stenen pilaren, smeedijzer…) biedt het huis alle moderne comfort zoals airconditioning via de vloer.
Dit 2 onder een kap huis is rustig gelegen aan het begin van het dorpje Maubec in de Luberon, en op enkele minuten lopen van het dorpscentrum.
|
|
|
 |
Vakantiehuis Roussillon Luberon - Prijs vanaf : 2245 €
Roussillon, niet ver van Gordes in het hart van de Luberon, landhuis met airconditioning en privé zwembad te huur. Voor 11 personen.
Dit stenen landhuis is recent gerenoveerd, modern en comfortabel ingericht maar met behoud van het authentieke karakter van de mas. Dit vakantiehuis ligt in een rustige, mooie natuurlijke omgeving.
|
|
|
 |
Vakantiehuis Gargas Provence - Prijs vanaf : 1620 €
Gargas: Provençaals stenen huis met zwembad voor 8 personen
Dit charmante stenen huis op enkele minuten van Roussillon ligt erg gunstig op een heuvelflank. Het werd onlangs gerestaureerd met mooie materialen en beschikt over grote kamers.
Te midden van het 13.000 m² grote privébos kunt u genieten van de rust, terwijl u toch in de buurt zit van Gargas en Roussillon.
|
|
|
 |
Gite vakantie Robion Provence - Prijs vanaf : 1995 €
In Robion, vlakbij Gordes, in de Luberon, charmante gite met zwembad. Voor 6 personen.
De gite is geheel nieuw en bevindt zich op een domein temidden van 10 ha van olijfbomen.
|
|
|
| << Begin < Vorige 1 2 3 Volgende > Einde >>Resultaten 1 - 16 van 37 |
|