 |
Barbentane, vlakbij Saint Rémy de Provence en Saint Michel de Frigolet, vakantievilla voor 7 personen met privé zwembad - 2745 €
Deze villa voor 7 personen met privé zwembad ligt op een heuvel op ongeveer 3 km van het plaatsje Barbentane.
Deze moderne villa biedt veel ruimte en licht door de grote glazen schuifpuien op de begane grond met uitzicht op tuin en zwembad. Moderne en functionele inrichting.
|
|
|
 |
Villa te huur Barbentane - 1995 €
Villa met privé zwembad te huur voor 8 personen in Barbentane tussen Avignon en Saint Rémy de Provence
Deze villa voor 7 personen met privé zwembad bevindt zich vlakbij Avignon en l’Abbaye de Saint Michel de Frigolet, in Barbentane.
De villa is recent gebouwd, biedt lichte vertrekken en heeft een moderne en functionele inrichting.
|
|
|
 |
Vakantiehuis Barbentane Provence - 2495 € / 3490 €
Barbentane, tussen Avignon en Saint Rémy de Provence, vakantiehuis met SPA in Provencaals dorpje. Voor 6 tot 8 personen.
Dit dorpshuis is geheel gerenoveerd en ingericht door een binnenhuisarchitekte. De SPA ruimte en de smaakvolle inrichting maken dit huis heel bijzonder.
|
|
|
|
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal. |
|
 |
Gite te huur Barbentane - 500 € / 750 €
Barbentane, tussen Avignon en Saint Rémy de Provence, gite te huur voor 4 personen met verwarmd en omheind zwembad.
Deze gite bevindt zich op het terrein van de villa van de eigenaren. De gite is volledig onafhankelijk, heeft een grote privé tuin, geen inkijk. Het gebruik van het zwembad is gedeeld met de eigenaren. De gite is zeer licht van binnen.
|
|
|
 |
Vakantiehuis Barbentane Provence - 1495 € / 2495 €
Barbentane, Provençaalse Mas met air conditioning voor 6 personen met tuin en privé zwembad
Op de heuvels van Barbentane, dichtbij het kasteel en op 2 minuten lopen van het dorpscentrum ligt deze stenen Mas, voor een ontspannen vakantie.
Gelegen op het einde van een doodlopend weggetje, aan de voet van La Montagnette is de Mas een uitstekende basis om de mooiste plekjes in de Provence te verkennen zoals L’Abbaye de Frigolet, Les Alpilles, Le Lubéron en Avignon.
|
|
|
|
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal. |
|
 |
Villa te huur vakantie Rognonas Provence - 1370 € / 1745 €
In Rognonas vlakbij Avignon, vakantiehuis met omheind privé zwembad. Voor 7 personen.
Deze villa is recent gerenoveerd en modern ingericht : Ruime lichte kamers en een functionele inrichting.
|
|
|
 |
Vakantiehuis vakantie Graveson Provence - 750 € / 1935 €
Graveson, vlakbij de Alpilles en Barbentane, vakantiehuis met omheind privé zwembad. Voor 6 personen.
Het vakantiehuis is sfeervol ingericht, biedt lichte ruimtes en directe toegang tot het terras en het zwembad.
|
|
|
 |
Villa te huur vakantie Graveson Alpilles - 875 € / 1995 €
Graveson, vlakbij de Alpilles en Barbentane, villa met air-conditioning en privé zwembad. Voor 6 personen.
Deze villa biedt ruime en lichte vertrekken, air-conditioning en een privé zwembad voor een ontspannen vakantie.
|
|
|
 |
Vakantiehuis Avignon - 625 € / 875 €
Op slechts enkele minuten van de stadsmuren en het centrum van Avignon, vakantiehuis met air-conditioning tuin en gemeenschappelijk zwembad. Voor 3 personen.
Ontdek de stad Avignon op loopafstand van dit huis met tuin en zwembad. Ontspannen in tuin en zwembad op slechts enkele minuten van het centrum van Avignon.
|
|
|
|
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal. |
|
|
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal. |
|
 |
Vakantiehuis dorpje Maillane Provence - 1000 € / 3115 €
Charmant vakantiehuis in het centrum van het plaatsje Maillane op slechts 5 minuten van Saint Rémy de Provence. Binnenplaats met klein privé zwembad. Voor 10 personen.
In het karakteristieke plaatsje Maillane, charmant vakantiehuis met binnenplaats en klein prive zwembad. Ideaal uitgangspunt om de Provence en de Alpilles te verkennen.
|
|
|
 |
Villa te huur Villeneuve les Avignon - 3240 €
Villeneuve les Avignon, vlakbij Avignon en Rochefort du Gard, villa voor 8 personen te huur met privé zwembad
Deze villa is comfortabel ingericht en biedt alles voor een heerlijk verblijf. De glazen schuifpui zorgt voor veel licht in alle vertrekken op de begane grond, buiten geniet u van de tuin en het zwembad.
|
|
|