|
|
Vakantiehuizen Le Thor
Kies een vakantiehuis in de Provence uit ons ruime aanbod van vakantiehuizen. Zoek op uw criteria vakantiehuizen in Le Thor en boek uw vakantie. In de Provence, Coins Secrets biedt een ruime keuze in vakantiehuizen in Le Thor of in de omliggende plaatsjes.

|
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal. |
|
 |
Vakantiehuis privé zwembad Vaucluse Provence - 3545 € / 5735 €
Landhuis in Althen les Paluds te huur voor 12 personen, landelijk gelegen vakantiehuis Provence, Vaucluse
In het hart van de Provence, landelijk gelegen tussen Avignon en Carpentras, landhuis uit de 19 e eeuw (350 m²), met 3 verdiepingen en gelegen op een domein van 1 hectare langs een rivier. Groot terras van 100 m² met pergola.
Groot zwembad van 9m x 16m, rondom afgesloten.
|
**Speciale aanbieding** 10 % Korting voor een verblijf tussen 26 Mei 2012 en 29 Juni 2012 inbegrepen |
|
 |
Althen-les-Paluds, vakantiewoning voor 2 tot 3 personen in
een gerestaureerd landhuis met tuin - 361 € / 455 €
In het hart van de Provence, tussen
Avignon en Carpentras, ontvangen Fred en Martine u in hun gîte, gelegen in een
charmante, rustige omgeving.
|
|
|
 |
In Vedene, vlakbij Avignon, op het golfterrein van de Golf du Grand Avignon, vakantievilla voor 5 personen met beveiligd privé zwembad te huur - 900 € / 1685 €
In Vedene, vlakbij Avignon, op het golfterrein van de Golf du Grand Avignon, vakantievilla voor 5 personen met beveiligd privé zwembad te huur.
De villa ligt op een privé domein binnen het golfterrein. Geniet van de rust terwijl u tegelijkertijd vlakbij de toeristische bezienswaardigheden bent zoals : Avignon, le Mont Ventoux, Fontaine de Vaucluse, Gordes...
|
|
|
 |
Gite te huur Avignon Provence - 400 € / 565 €
In Vedène, niet ver van Avignon en de golfbaan van Vedène, gite met air-conditioning voor 2 personen met omheind zwembad te huur
Vlabij het centrum van Vedène, niet ver van Avignon en de golfbaan van Vedène, gite met air-conditioning voor 2 personen met omheind zwembad te huur.
De gite is recent gerestaureerd en heeft een eigen buitengedeelte zonder inkijk met de eigenaren.
Het gebruik van het zwembad is gedeeld met de eigenaren.
|
|
|
|
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal. |
|
 |
Vakantiehuis Noves Provence - 750 € / 1160 €
Loft met privé binnenplaats te huur in Noves, tussen Avignon en de Alpilles. Voor 6 personen.
Deze zonnige loft met zeer moderne inrichting ligt in het centrum van het plaatsje met alle voorzieningen. Centrale locatie op circa 10 minuten rijden van Avignon en 15 minuten rijden van Saint Rémy de Provence.
|
|
|
 |
Vakantiehuis vakantie vaucluse Entraigues Provence - 1460 € / 1795 €
Entraigues sur la Sorgue, charmant vakantiehuis te huur met gedeeld zwembad. Voor 6 personen.
Dit charmante ruime stenen huis is rustig en landelijk gelegen tussen Avignon en Carpentras niet ver van L’Isle sur la Sorgue.
|
|
|
|
Entraigues sur la Sorgue, sfeervol vakantiehuis voor 6 personen - 1635 € / 2180 €
Deze oude stenen watermolen is rustig en landelijk gelegen, tussen Avignon en Carpentras en vlakbij L’Isle sur la Sorgue.
Dit domein is ideaal voor een heerlijke vakantie in een kalme omgeving en tevens vlakbij alle bezienswaardigheden.
|
|
|
|
Geen vertaling beschikbaar, kiest u a.u.b. een andere taal. |
|
|
Entraigues sur la Sorgue, mooi vakantiehuis voor 10 personen - 2345 € / 5875 €
Deze oude stenen watermolen is rustig en landelijk gelegen, tussen Avignon en Carpentras en vlakbij L’Isle sur la Sorgue.
Dit domein is ideaal voor een heerlijke vakantie in een kalme omgeving en tevens vlakbij alle bezienswaardigheden.
|
**Speciale aanbieding** 25 % Korting voor een verblijf tussen 31 Maart 2012 en 1 Juni 2012 inbegrepen **Speciale aanbieding** 25 % Korting voor een verblijf tussen 9 Juni 2012 en 15 Juni 2012 inbegrepen |
|
|
Provence, gerestaureerde 19e eeuwse molen, te huur als vakantieverblijf voor 10 volwassenen en 8 kinderen, met zwembad - 2750 € / 5875 €
Deze oude stenen molen ligt rustig en landelijk, tussen Avignon en Carpentras. Hij werd gebouwd in 1812 en werd volledig en smaakvol gerenoveerd.
Ideaal voor een vakantie met de hele familie of met vrienden. Dit charmante vakantiehuis biedt de vakantiegangers rust, en alles om van het goede franse leven te kunnen genieten. Alles staat in het teken van kindvriendelijkheid en rust voor de ouders.
|
**Speciale aanbieding** 25 % Korting voor een verblijf tussen 19 Mei 2012 en 1 Juni 2012 inbegrepen **Speciale aanbieding** 35 % Korting voor een verblijf tussen 30 Juni 2012 en 6 Juli 2012 inbegrepen |
|
|
Provence, charmante gite voor 2 tot 4 personen met zwembad en slaapkamer met airconditioning - 750 € / 1310 €
Deze gite voor 2 tot 4 personen is landelijk gelegen, tussen Avignon en Carpentras, in Entraigues sur la Sorgue. Deze charmante gite bevindt zich in een onafhankelijk gedeelte van een karakteristieke Provençaalse stenen Mas met een mooie tuin en een zwembad van 10,5 m x 5,5 m.
|
|
|
| << Begin < Vorige 1 2 Volgende > Einde >>Resultaten 17 - 29 van 29 |
|