Deze charmante vakantiewoning voor 2 tot 4 personen ligt op een domein van 6 ha van wijnvelden, is rustig en landelijk gelegen. De dominante ligging zorgt voor een schitterend uitzicht.
Het huis is recent gerestaureerd en smaakvol ingericht. Het domein bestaat uit 2 onafhankelijke vakantiewoningen : de Kapel voor 2 tot 4 personen en de Bastide voor 10 personen.
De Kapel (60 m²) biedt :
Begane grond :
Salon met gewelfd en zeer hoog plafond, open haard, hifi en 2 éénpersoonsbedden te gebruiken als extra zit - of slaapplaats.
Keuken met koelkast, diepvriesgedeelte, 2 elektrische kookplaten, kleine oven.
Badkamer met douche, wastafel en wasmachine.
1 aparte WC.
1e Verdieping
1 slaapkamer met 2 persoonsbed 180 breed (2 éénpersoonsbedden 0.90 ook mogelijk)
Het domein ligt op ongeveer 400 m vanaf het dorpscentrum. Villedieu is een klein middeleeuws plaatsje met ongeveer 500 inwoners, in het Noorden van de Comtat Venaissin. In het dorpje vindt u wat kleine winkels en een restaurant. Het domein is rustig gelegen en heeft een prachtig uitzicht.
Enkele afstanden : Afstanden en reistijden naar schatting
Vaison la Romaine : 7 km
Nyons : 14 km
Gigondas : 15 km
Malaucène - Mont Ventoux : 17 km
Sérignan du Comtat : 24 km
Beaumes de Venise : 25 km
Grignan : 28 km
Saint Paul Trois Chateaux : 28 km
Buis les Baronnies : 29 km
Orange : 32 km
Carpentras : 35 km
Pont Saint Esprit : 36 km
La Garde Adhémar : 36 km
Saint Martin d'Ardèche - Gorges de l'Ardèche : 46 km
Bagnols sur Cèze : 49 km
Avignon : 50 km
Plage du Grau du Roi : 135 km
Luchthaven van Marseille : 113 km
(1h55)
TGV station van Avignon : 52 km
(1h00)
De prijzen zijn per week. Er wordt verhuurd van zaterdag tot zaterdag Maximum aantal personen : 4 personen Beddegoed aanwezig Handdoeken badkamer aanwezig Handdoeken zwembad aanwezig Schoonmaak einde verblijf inbegrepen Water inbegrepen Elektriciteit inbegrepen Tuinonderhoud inbegrepen Onderhoud zwembad inbegrepen Verwarming inbegrepen Niet rokers huis Huisdieren toegestaan Ter plaatse te betalen : Borg (500 €)