Zoekt u een vakantiehuis in Languedoc Roussillon Midi-Pyrénées in de plaats Port-Vendres ? Maak uw keuze in ons ruime aanbod van... vakantie villas met privé zwembad in Port-Vendres. Voor een geslaagde vakantie in de Pyrénées-Orientales, zoek met filters op onze lijst van vakantiehuizen in Port-Vendres en boek direct on line.
Wij bieden een ruime keuze in vakantiewoningen met privé zwembad in Port-Vendres of in de omliggende plaatsjes
Dit historische 13e-eeuwse landgoed is gerenoveerd tot een luxe vakantiedomein voor groepen tot 24 personen. Het domein ligt te midden van 100 hectare mediterraan dennenbos aan de voet van de Pyreneeën. Het domein ligt op slechts 3 km van Castelnou, een klein middeleeuws dorpje genaamd "Parel van Catalonië" en geclassificeerd als "Mooiste dorpen van Frankrijk" met een 10e-eeuws kasteel.
In het hart van een wijngaard van 100 hectare, bestaat de verhuur uit 2 gtes, de oude duiventil en het rode huis.
Gite voor 10 personen in het hart van een 100 hectare groot wijndomein op +/- 10 km van de prachtige middeleeuwse stad Carcassonne. Het zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik met een tweede gite (8 personen) op hetzelfde domein.