Er even tussenuit in een vakantie villa in Cote d'Azur, voor u geselecteerd in onze selektie van huizen en gites met privé zwembad... te huur in La Londe-les-Maures. Voor uw vakantie in Frankrijk in de Var, in het plaatsje La Londe-les-Maures, bekijk onze vakantiehuizen en registreer uw boeking.
Wij bieden een ruime keuze in vakantiewoningen met privé zwembad in La Londe-les-Maures of in de omliggende plaatsjes Gite met zwembad in Toulon, Vakantiehuis met zwembad in Hyères, Charmant vakantiehuis met zwembad in Bormes-les-Mimosas, Gite met zwembad in Le Pradet..
Het vakantiehuis is gelegen op de hoogten van het historische centrum met uitzicht op de eilanden Porquerolles en Port Cros, in een rustige woonwijk.
Dit vakantiehuis is gelegen op een vakantiedomein van Cap Bénat, in Bormes les Mimosas dichtbij Le Lavandou, met een privé strand voor de huizen van het domein.
Dit luxe vakantiedomein met grote capaciteit is perfect voor een familie reunie of een groep vrienden die hun vakantie samen willen doorbrengen. Het domein bestaat uit twee appartementen voor 8 en 4 personen en vier 2-persoonsappartementen, voor een totale capaciteit van 20 personen.
Het vakantiehuis ligt op een wijn producerend wijngoed, maar ver genoeg van de activiteit om uw privacy te bewaren. Het huis ligt middenin de natuur en heeft een bovengronds privé zwembad.
Deze luxe vakantie villa ligt op een groot wijndomein met dominant uitzicht op de vallei. De villa heeft air-conditioning en een groot privé zwembad (17m x 8m) en kan tot 14 personen ontvangen in 5 comfortabele 2-persoonskamers, elk met eigen badkamer.
Deze 3 vakantievilla's liggen on een wijndomein aan de voet van de Loube-berg. De villas zijn gerenoveerd in ingericht door een binnenhuisarchitect en volledig voorzien van airconditioning. De drie villa's vormen een geheel waarvan de hoofdvilla het centrum is, met meerdere terrassen en een mooi omheind privé zwembad met vrij uitzicht over het landgoed.
Deze vakantievilla ligt op een wijndomein aan de voet van de Loube-berg. De villa is volledig gerenoveerd in ingericht door een binnenhuisarchitect en volledig voorzien van airconditioning. Mooi terras en een mooi omheind privé zwembad met vrij uitzicht over het landgoed.
Dit sfeervol ingerichte huis ligt in een rustige wijk. Het huis is kleurrijk ingericht, met een exotisch vakantie tintje in elke ruimte.
Vins-sur-Caramy, in de buurt van Brignoles, Correns en Cotignac, moderne villa met privé zwembad. De villa is gelegen in een woonwijk op +/- 300 m van het dorpscentrum.
Deze modern ingerichte vakantie villa ligt in een villawijk vlakbij het strand op het schiereiland Cride. De villa heeft 3 slaapkamers, elk met eigen badkamer en kan tot 6 personen ontvangen. Ideaal gelegen in Sanary-sur-Mer, op loopafstand van het strand van Beaucours (ongeveer 500 m) en op 1,5 km van het strand van Portissol.
Een echt "geheim hoekje", dit huis midden in de natuur, tussen wijngaarden en olijfbomen, zal u in alle rust laten ontspannen.
Deze luxe vakantie villa heeft 7 suites allemaal met airconditioning en eigen badkamer. De villa kan tot 14 personen onvangen, in het hart van een wijndomein voor een vakantie tussen wijngaarden en olijfbomen.
Dit gezellige familiehuis is ideaal gelegen om de Provence te ontdekken.
Bijzonder vakantie domein bestaande uit de Bastide (de hoofdwoning voor 10 personen) en een onafhankelijke Bergerie (voor 4 personen). Het landgoed van 2 ha met eigen toegang tot de rivier is een ideaal speelterrein voor grotere kinderen. Privé zwembad en Spa.
Deze bastide ligt op een terrein van 2 ha, in een prachtige omgeving aan de rivier, mooi uitzicht, op slechts 2,5 km van het centrum van Salernes.
Deze gite ligt op tuinhoogte van het huis van de eigenaren die op de eerste verdieping wonen. De gite ligt op +/- 2,5 km van het plaatsje, in de heuvels boven het plaatsje.