Lot en Garonne is beroemd om zijn gastronomie, in deze regio van Aquitaine met vele rivieren kunt u heerlijk leven als een god in... Frankrijk.
Proef de lokale producten : Pruimen ui Agen, Foie gras, Armagnac… Vakantie in de Lot en Garonne is genieten van de lokale keuken !
Dit departement biedt veel activiteiten : Meer dan 200 km aan rivieren voor boottochtjes of meer sportief kanoën. Wandelaars en fietsliefhebbers komen hier eveneens aan hun trekken, vele uitgezette wandel en fietspaden over 87 km ! Voor uitstapjes met het hele gezin, en bezoekjes aan de vele bezienswaardigheden.
Prachtige aangelegde tuinen, Bastides, Molens en schilderachtige plaatsjes, maak tijdens uw vakantie kennis met deze regio rijk aan historische monumenten…
Dit karakteristieke charmante landhuis voor 14 personen ligt in de Périgord Noir in een landelijke omgeving. Het huis ligt op een domein van 4 hectare, omgeven door bos en groen, met een groot privé zwembad.
Dit gezellige vakantiehuisje is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het dorpje ligt binnen 1 km. Ideaal voor een gezin met 2 kinderen.
Charmant vakantiehuis voor 6 personen in het kleine plaatsje Montferrand du Perigord. Gezellige inrichting met behoud van authentieke elementen.
Dordogne, Périgord Noir, vakantiehuis met tuin voor 7 personen.
Dit ruime huis met tuin en prairie van ongeveer 1 ha aan de achterkant van het huis, bevindt zich in een karakteristieke « hameau“ (klein groepje huizen) op ongeveer 4 km van het plaatsje Prats in de Périgord Noir.
Landelijk gelegen vakantiehuis met gezellige inrichting, privé zwembad, op groot domein van 14 ha omgeven met bos en wijngaarden, dichtstbijzijnde winkels in Issigeac op +/- 6 km.
Dit vakantiehuis is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht en bevindt zich op een wijngoed van +/- 12 ha.
Vakantiehuis voor 8 personen met privé zwembad, smaakvolle inrichting, landelijk gelegen vlakbij Monpazier in Dordogne, Périgord Pourpre.
Het vakantiehuis werd recent gerenoveerd en is smaakvol en modern ingericht. Rustig gelegen op het land op +/- 3 km van Monpazier met alle winkels.
Deze charmante gite met zwembad bevindt zich op een actief wijngoed in het hart van de Périgord Pourpre.
Het wijngoed bevindt zich in de heuvels van de Bergerac, en biedt een mooi uitzicht. De gite is smaakvol ingericht, vanaf het zwembad heeft u uitzicht over de wijnvelden.
Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 6 personen in de wijngaarden van de Perigord, vlakbij de wandelpaden.
Het huis ligt in de wijngaarden van de Bergerac-wijnroute, in een klein gehucht, dichtstbijzijnde winkels op +/-4 km in Sigoules, Bergerac ligt op +/- 16 km. Geniet van het privé zwembad en prachtig vrij uitzicht.
Dit historische landhuis ligt in een klein gehucht in het hart van de paarse Perigord vlakbij de wijngaarden van Pécharmant en Montbazillac. Met 7 slaapkamers kan het huis tot 14 personen ontvangen, kleine intieme tuin met privé zwembad. Dichtstbijzijnde winkels in Castillonnès (+/- 6 km) Bergerac ligt op +/- 28 km.
Het vakantiehuis is rustig en landelijk gelegen op een domein van 120 ha bestaande uit velden en bossen.