Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

  1. Coins Secrets
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Vakantiehuizen Dorpshuis
  5. Dorpshuis in Quercy - Périgord
  6. Lot-et-Garonne

Vakantiehuizen in de Lot-et-Garonne Dorpshuis

Ontdek ons aanbod in 2 vakantiehuizen en dorpshuizen in de Lot-et-Garonne en Frankrijk. Houdt u van het landleven en de typische sfeer in de kleine Franse dorpjes in het departement Lot-et-Garonne, in Montferrand-du-Périgord of in Armillac of in de streek Périgord Noir of Sud-Ouest ? Boek een charmant dorpshuis in een gezellig Frans dorpje in de Lot-et-Garonne en ontdek de charme van de campagne, de schilderachtige dorpjes en het goede Franse leven.

Vakantiehuis met tuin vlakbij de golfbanen van de Dordogne
4 pers
2 slpk

Charmant landhuis met tuin voor 4 personen vlakbij de golfbanen van de Dordogne - Ref. PER-3409-2527 (3404)

Prachtige gerenoveerd landhuis met tuin van 1000 m², ideaal voor golfliefhebbers met maar liefst 9 golf circuits in de nabije omgeving.

Vakantiehuis Dordogne golfbaan - Luxe verblijf in charmant plaatsje

Armillac
Charmant stenen vakantiehuis voor 6 personen in landelijke omgeving
6 pers
3 slpk
3 badk
2 Waarderingen
Directe boeking

Charmant stenen vakantiehuis, gezellige inrichting in het kleine plaatsje Montferrand du Perigord - Ref. PER-2942-2135 (3123)

Charmant vakantiehuis voor 6 personen in het kleine plaatsje Montferrand du Perigord. Gezellige inrichting met behoud van authentieke elementen.

Charmant vakantiehuis 6 personen - Vakantiehuis in klein dorpje

Montferrand-du-Périgord
Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren