Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Gite te huur in Lot-et-Garonne

Gite op kasteel te huur in de Dordogne bij Coins Secrets
8 pers
4 slpk
4 badk
16 Waarderingen
Laatst waardering
“We hebben een fantastische vakantie gehad in historische, prachtige en rustgevende omgeving.”

Monsac, Périgord, gite in kasteel te huur voor 8 personen met verwarmd privé zwembad en sauna - Ref. PER-744-27901 (279)

In de Périgord, gite te huur op kasteel met verwarmd privé zwembad en sauna, op een groot domein van 12 ha. Het kasteel ligt tussen Bergerac en Sarlat, een ideale ligging om de Dordogne te verkennen : Wijngaarden, kastelen, grotten, gastronomie...

**Nieuws** 30% Korting op de huurprijs van de tweede week - voor een reservering van 14 dagen.

Gite in kasteel te huur Dordogne

Location vacances en Perigord Pourpre d'une maison pour 8 personnes
8 pers
4 slpk
1 badk

- Ref. PER-2574-1845 (2887)

Location de vacances dans le Périgord

Gite te huur voor vakantie in Saussignac bij Coins Secrets
4 pers
2 slpk
1 badk
9 Waarderingen
Laatst waardering
“Zeer mooi huisje en accommodatie in een oase van rust.. Zeer vriendelijke en gastvrije eigenaars.”

In de Périgord Pourpre, omgeving van Bergerac, gite te huur voor 4 personen met zwembad op actief wijngoed - Ref. PER-771-83001 (830)

Deze charmante gite met zwembad bevindt zich op een actief wijngoed in het hart van de Périgord Pourpre.

Het wijngoed bevindt zich in de heuvels van de Bergerac, en biedt een mooi uitzicht. De gite is smaakvol ingericht, vanaf het zwembad heeft u uitzicht over de wijnvelden.

Gite te huur voor vakantie Saussignac

Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren