Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

  1. Coins Secrets
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Vakantiehuis golfbaan
  5. Golf vlakbij in Quercy - Périgord
  6. Lot-et-Garonne

Vakantiehuizen in de Lot-et-Garonne Golf binnen 10 km

Vakantiehuis in Lot-et-Garonne  vlakbij golfbaan

Bekijk ons aanbod van vakantiehuizen in Lot-et-Garonne vlakbij een golfbaan. Bent u amateur golfspeler of een ervaren golfer en zoekt u een vakantiehuis in Lot-et-Garonne  vlakbij een golfbaan, dan is deze selectie perfect voor u.
U geniet van kwaliteit en comfort in een vakantiehuis dat door Coins Secrets is geselecteerd, en tevens kunt u uw favoriete sport beoefenen in Lot-et-Garonne.
Gite te huur voor vakantie in Saussignac bij Coins Secrets
4 pers
2 slpk
1 badk
10 Waarderingen
Laatst waardering
“Zeer mooi huisje en accommodatie in een oase van rust.. Zeer vriendelijke en gastvrije eigenaars.”

In de Périgord Pourpre, omgeving van Bergerac, gite te huur voor 4 personen met zwembad op actief wijngoed - Ref. PER-771-83001 (830)

Deze charmante gite met zwembad bevindt zich op een actief wijngoed in het hart van de Périgord Pourpre.

Het wijngoed bevindt zich in de heuvels van de Bergerac, en biedt een mooi uitzicht. De gite is smaakvol ingericht, vanaf het zwembad heeft u uitzicht over de wijnvelden.

Gite te huur voor vakantie Saussignac

Saussignac
Vakantiehuis met tuin vlakbij de golfbanen van de Dordogne
4 pers
2 slpk

Charmant landhuis met tuin voor 4 personen vlakbij de golfbanen van de Dordogne - Ref. PER-3409-2527 (3404)

Prachtige gerenoveerd landhuis met tuin van 1000 m², ideaal voor golfliefhebbers met maar liefst 9 golf circuits in de nabije omgeving.

Vakantiehuis Dordogne golfbaan

Armillac
Vakantiehuis met verwarmd zwembad op wijngoed in de Périgord
8 pers
4 slpk
5 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd zwembad op wijngoed in de Perigord. Voor 8 personen - Ref. PER-1684-1031 (830)

Dit vakantiehuis is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht en bevindt zich op een wijngoed van +/- 12 ha.

Vakantiehuis zwembad

Saussignac
Vakantiehuis met zwembad voor vakantie in de Dordogne in Monbazillac vlakbij Bergerac
8 pers
4 slpk
24 Waarderingen

In de Perigord, stenen vakantiehuis met privé zwembad in het hart van de wijngaarden van Monbazillac. Voor 8 personen - Ref. PER-1182-519 (1873)

Het stenen vakantiehuis met zwembad bevindt zich in een klein groepje huizen in het hart van de wijngaarden van Monbazillac in de Perigord, en biedt lumineuze en sfeervolle ruimtes voor een verblijf met 8 personen.

Vakantiehuis zwembad Monbazillac Dordogne

Cunèges
Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 8 personen in de Dordogne Périgord
8 pers
4 slpk

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 8 personen in Dordogne, Perigord - Ref. PER-2422-1716 (1873)

Het huis ligt in de wijngaarden van de Bergerac-wijnroute, in een klein gehucht, dichtstbijzijnde winkels op +/-4 km in Sigoules, Bergerac ligt op +/- 16 km. Geniet van het privé zwembad en prachtig vrij uitzicht.

Vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne Périgord

Cunèges
Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren