Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Vakantiehuizen in de Lot-et-Garonne met huisdier (hond, kat...)

Huur een vakantiehuis waar huisdieren ook welkom zijn in het departement Lot-et-Garonne in Frankrijk. Wilt u op vakantie in de Lot-et-Garonne par exemple à Mazeyrollesof in de streek Périgord Pourpre, zonder uw huisdier elders onder te moeten brengen, deze selectie 9 vakantiehuizen waar huisdieren ook welkom zijn kan u helpen. Coins Secrets denkt aan iedereen, en selecteerd voor u in de Lot-et-Garonne waar uw huisdier ook welkom is : hond, kat, ...

Prijs vanaf :
570 € per week
Vakantiehuis met privé zwembad in de Périgord
5 pers
2 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Périgord Pourpre, vakantiehuis met tuin en privé zwembad. Voor 6 personen - Ref. PER-1647-979 (2230)

Vakantiehuis met privé zwembad in hameau (klein groepje huizen) in de gemeente van Bayac.

Vakantiehuis zwembad Bayac Périgord - Op vakantie met uw hond

Vakantiehuis met zwembad voor vakantie in de Dordogne in Monbazillac vlakbij Bergerac
8 pers
4 slpk
21 Waarderingen

In de Perigord, stenen vakantiehuis met privé zwembad in het hart van de wijngaarden van Monbazillac. Voor 8 personen - Ref. PER-1182-519 (1873)

Het stenen vakantiehuis met zwembad bevindt zich in een klein groepje huizen in het hart van de wijngaarden van Monbazillac in de Perigord, en biedt lumineuze en sfeervolle ruimtes voor een verblijf met 8 personen.

Vakantiehuis zwembad Monbazillac Dordogne - Vakantiehuis huisdier toegelaten

Maison de vacances avec piscine privée dans un hameau en Périgord
8 pers
4 slpk

- Ref. PER-2422-1716 (1873)

Maison de vacances avec piscine privée dans un hameau du Périgord - Vakantiehuizen huisdieren welkom

Location vacances en Perigord Pourpre d'une maison pour 8 personnes
8 pers
4 slpk
1 badk

- Ref. PER-2574-1845 (2887)

Location de vacances dans le Périgord - Honden toegestaan

Vakantiehuis in Dordogne, Périgord Noir te huur bij Coins Secrets
7 pers
3 slpk
1 badk
10 Waarderingen

Dordogne, Périgord Noir, vakantiehuis met tuin. Voor  7 personen. - Ref. PER-1005-303 (1711)

Dordogne, Périgord Noir, vakantiehuis met tuin voor 7 personen.
Dit ruime huis met tuin en prairie van ongeveer 1 ha aan de achterkant van het huis, bevindt zich in een karakteristieke « hameau“ (klein groepje huizen) op ongeveer 4 km van het plaatsje Prats in de Périgord Noir.

Vakantiehuis Périgord Noir, Dordogne - Vakantiehuis hond toegestaan

Vakantiehuis in Monpazier Dordogne Périgord Pourpre, privé zwembad, landelijke omgeving
8 pers
4 slpk
5 Waarderingen

Landelijk gelegen vakantiehuis met privé zwembad in het hart van de Dordogne vlakbij Monpazier. Voor 8 personen - Ref. PER-1235-507 (1870)

Vakantiehuis voor 8 personen met privé zwembad, smaakvolle inrichting, landelijk gelegen vlakbij Monpazier in Dordogne, Périgord Pourpre.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Pourpre - Vakantiehuis waar huisdieren zijn toegestaan

Prijs vanaf :
570 € per week
Vakantiehuis met zwembad in Monpazier Dordogne
6 pers
3 slpk
1 badk
2 Waarderingen

Vakantiehuis met zwembad voor 6 personen, landelijk gelegen - Ref. PER-2057-1437 (1870)

Het vakantiehuis werd recent gerenoveerd en is smaakvol en modern ingericht. Rustig gelegen op het land op +/- 3 km van Monpazier met alle winkels.

Vakantiehuis zwembad Monpazier Dordogne - Vakantiehuis waar huisdieren toegestaan zijn

Vakantiehuis met verwarmd zwembad op wijngoed in de Périgord
8 pers
4 slpk
4 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd zwembad op wijngoed in de Perigord. Voor 8 personen - Ref. PER-1684-1031 (830)

Dit vakantiehuis is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht en bevindt zich op een wijngoed van +/- 12 ha.

Vakantiehuis zwembad - Vakantiehuis met huisdier

Vakantiehuis voor 10 personen in Monpazier in de Périgord, Dordogne
10 pers
4 slpk
1 Waardering

Vakantiehuis voor 10 personen in Monpazier in de Périgord, Dordogne - Ref. PER-1534-866 (2131)

Het vakantiehuis is recent gerestaureerd en ligt op +/- 800 m van het plaatsje Monpazier, alle winkels zijn te voet bereikbaar. Het huis heeft een houten terras van +/- 36 m², en een zwembad.

Vakantiehuis zwembad Périgord Dordogne - Op vakantie met hond