Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Vakantiehuizen in de Lot-et-Garonne met sauna

Kies een van onze vakantiehuizen met sauna in het departement Lot-et-Garonne in Frankrijk voor een ontspannen en geslaagde vakantie. Na een daguitstapje of een sportieve activiteit is het heerlijk ontspannen in uw eigen sauna. Wacht niet langer en kies nu uw voor vakantie met sauna in de Lot-et-Garonne, in Monsac of in de streek Périgord Noir.

Gite op kasteel te huur in de Dordogne bij Coins Secrets
8 pers
4 slpk
4 badk
16 Waarderingen
Laatst waardering
“We hebben een fantastische vakantie gehad in historische, prachtige en rustgevende omgeving.”

Monsac, Périgord, gite in kasteel te huur voor 8 personen met verwarmd privé zwembad en sauna - Ref. PER-744-27901 (279)

In de Périgord, gite te huur op kasteel met verwarmd privé zwembad en sauna, op een groot domein van 12 ha. Het kasteel ligt tussen Bergerac en Sarlat, een ideale ligging om de Dordogne te verkennen : Wijngaarden, kastelen, grotten, gastronomie...

**Nieuws** 30% Korting op de huurprijs van de tweede week - voor een reservering van 14 dagen.

Gite in kasteel te huur Dordogne - Vakantiehuis met sauna

Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren