Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Boerderij te huur in in de Lot

Vakantiehuis met zwembad in de Dordogne : Coins Secrets
8 pers
4 slpk
7 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad in landelijke omgeving voor vakantie in de Dordogne. Voor 8 personen - Ref. PER-1797-1151 (2346)

Landelijk gelegen vakantiehuis maar niet geïsoleerd, op +/- 3 km van het plaatsje Gourdon met alle winkels.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad
5 pers
3 slpk
3 badk
11 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-440-14902 (149)

Dit recent gerestaureerde landhuis ligt in de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot in de omgeving van Salviac, en is bijzonder geschikt om 1 of 2 families comfortabel te ontvangen.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Dordogne Perigord

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad
10 pers
4 slpk
4 badk
28 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-439-14901 (149)

In de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot, in de omgeving van Salviac ligt dit recent gerestaureerde landhuis. Dit huis met zijn 2 gescheiden slaapgedeeltes kan gemakkelijk 2 gezinnen ontvangen, met behoud van de intimiteit van elke familie.

Vakantiehuis Périgord Noir

Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren