Coin Secret op Instagram
Coin Secret op Facebook
Coin Secret op Twitter
Coin Secret op Pinterest
RSS Coin Secret -  Nieuwe huizen

  1. Coin Secret
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Designer Villa
  5. Designer Villa in Quercy - Périgord
  6. Lot

Designer Villa te huur in de Lot

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
6 pers
3 slpk
1 badk

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in de Dordogne  - Ref. PER-3584-2586 (3452)

Het vakantiehuis ligt in een rustige woonwijk, landelijk gelegen op 3,5 km van Prats de Carlux en op 9 km van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat (alle voorzieningen).

Dordogne zwembad vakantiehuis verhuur

Prats-de-Carlux
Moderne vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk

Modern ingerichte vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne - Ref. PER-2936-2134 (3122)

Moderne vakantie villa met verwarmd privé zwembad voor 10 personen (6 volwassenen + 4 kinderen) met vrij uitzicht over de vallei. De villa heeft 3 2-persoonsslaapkamers en een kinderkamer met 2 stapelbedden voor 4 kinderen.

Vakantie villa verwarmd zwembad Dordogne

Cazoulès vlakbij Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis huren met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
8 pers
4 slpk

Vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd privé zwembad, vlakbij Sarlat voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3231-2412 (3321)

Het vakantiehuis bevindt zich aan de rand van het plaatsje Carsac, op slechts 1,5 km van de rivier de Dordogne en op 9 km van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat (alle winkels en restaurants). Het vakantiehuis biedt plaats aan 8 personen (in 4 slaapkamers).

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Dordogne

Carsac-Aillac
Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren