Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

  1. Coins Secrets
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Designer Villa
  5. Designer Villa in Quercy - Périgord
  6. Lot

Designer Villa te huur in de Lot

Houten vakantiehuis met verwarmd prive zwembad in Sarlat, Périgord Zwart
10 pers
5 slpk
3 badk
24 Waarderingen
Speciale
aanbieding
Laatst waardering
“Wij hebben een mooie vakantie gehad in prachtig afgesloten domein, waar onze hond kon los lopen. We werden zeer goed ontvangen door de persoon die ons de volledige uitleg heeft gegeven over dit mooie huis.”

Vakantiehuis in de zwarte Périgord voor 10 personen, met moderne inrichting en verwarmd privé zwembad. - Ref. PER-2491-1837 (2878)

Dit houten vakantiehuis is eind 2016 nieuw ingericht en rustig gelegen (maar niet afgezonderd), u kunt te voet naar Sarlat (+/- 1,5 km) en de dichtstbijzijnde winkels vindt u op +/- 300 m.

**Speciale aanbieding** 20 % Korting voor een verblijf tussen 29 Mei 2021 en 25 Juni 2021 inbegrepen

Vakantiehuis prive zwembad Sarlat Périgord

Sarlat-la-Canéda
Location d'une grande maison de vacances avec piscine en Dordogne
8 pers
4 slpk

- Ref. PER-3231-2412 (3321)

Grande maison de vacances piscine Dordogne

Carsac-Aillac
Moderne vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk

Modern ingerichte vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne - Ref. PER-2936-2134 (3122)

Moderne vakantie villa met verwarmd privé zwembad voor 10 personen (6 volwassenen + 4 kinderen) met vrij uitzicht over de vallei. De villa heeft 3 2-persoonsslaapkamers en een kinderkamer met 2 stapelbedden voor 4 kinderen.

Vakantie villa verwarmd zwembad Dordogne

Cazoulès vlakbij Sarlat-la-Canéda
Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren