Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Vakantiehuizen in de Lot Dorpshuis

Ontdek ons aanbod in 6 vakantiehuizen en dorpshuizen in de Lot en Frankrijk. Houdt u van het landleven en de typische sfeer in de kleine Franse dorpjes in het departement Lot, in Groléjac of in Prayssac of in de streek Périgord Noir of Lot ? Boek een charmant dorpshuis in een gezellig Frans dorpje in de Lot en ontdek de charme van de campagne, de schilderachtige dorpjes en het goede Franse leven.

Vakantiehuis te huur voor vakantie in Prayssac in de Lot vlakbij de Dordogne
12 pers
5 slpk
5 badk
4 Waarderingen

Prayssac, in de Lot vlakbij de Dordogne, vakantiehuis in park van 6000 m² met privé zwembad. Voor 12 personen - Ref. PER-803-66 (1507)

Vakantiehuis te huur voor vakantie in Prayssac in de Lot vlakbij de Dordogne. Dit prachtige domein met privé zwembad bevindt zich in het plaatsje Prayssac, alle winkels en restaurants zijn te voet bereikbaar.

Vakantiehuis zwembad Prayssac Dordogne Lot - Dorpshuis

Prayssac vlakbij Gourdon
Prayssac, in de Lot, vakantiehuis met verwarmd privé zwembad
6 pers
3 slpk
6 Waarderingen

Prayssac, in de Lot, vakantiehuis op terrein van +/- 3.000 m² met verwarmd privé zwembad. Voor 4 personen - Ref. PER-802-65 (1507)

Het huis ligt aan de rand van het plaatsje in een mooi aangelegde tuin van +/- 3000 m² met privé zwembad. De winkels en restaurants zijn te voet bereikbaar.

Vakantiehuis zwembad - Vakantiehuis in een van Frankrijk's mooiste dorpjes

Prayssac vlakbij Gourdon
Charmant vakantie appartement in Domme, Dordogne bij Coins Secrets
6 pers
3 slpk
15 Waarderingen

Charmant vakantie appartement met terras in het centrum van Domme, een van de mooiste plaatsjes aan de Dordogne met prachtig uitzicht. Voor 6 personen - Ref. PER-1172-485 (1853)

Dit charmante vakantie appartement is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ideale ligging in het centrum van het prachtige middeleeuwse plaatsje Domme.

Vakantiehuis Périgord Dordogne Domme - Dorpshuis huren voor vakantie

Domme vlakbij Cénac-et-Saint-Julien
Tussen Sarlat en Gourdon, in een dorpje, vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad
10 pers
5 slpk
30 Waarderingen
Directe boeking

Tussen Sarlat en Gourdon, in een dorpje, vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad - Ref. PER-454-108201 (1082)

Dit vakantiehuis voor 10 personen ligt in een dorpje tussen Sarlat en Gourdon, in de Périgord Noir, op een terrein van 5000 m² met bomen en gedeeltelijk omheind. Het huis biedt veel ruimte, ligt in een klein dorpje en heeft een grote tuin met privé zwembad.

**Speciale aanbieding** 20 % Korting voor een verblijf tussen 22 Juni 2019 en 5 Juli 2019 inbegrepen
**Speciale aanbieding** 20 % Korting voor een verblijf tussen 20 Juli 2019 en 26 Juli 2019 inbegrepen

Vakantiehuis zwembad Sarlat Gourdon - Luxe domein te huur voor vakantie

Groléjac vlakbij Carsac-Aillac
Prijs vanaf :
770 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
5 Waarderingen

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

Vakantiehuis Domme Dordogne - Vakantie in dorpshuis

Location d'une maison avec piscine privée chauffée à Domme en Périgord pour 4 personnes
4 pers
2 slpk
1 badk

- Ref. PER-3022-2156 (3140)

Maison piscine privée chauffée Domme Périgord - Charmante vakantievilla te huur

Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren