Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Vakantiehuizen in de Lot Dorpshuis

Ontdek ons aanbod in 5 vakantiehuizen en dorpshuizen in de Lot en Frankrijk. Houdt u van het landleven en de typische sfeer in de kleine Franse dorpjes in het departement Lot, in Groléjac of in Prayssac of in de streek Périgord Noir of Lot ? Boek een charmant dorpshuis in een gezellig Frans dorpje in de Lot en ontdek de charme van de campagne, de schilderachtige dorpjes en het goede Franse leven.

Prayssac, in de Lot, vakantiehuis met verwarmd privé zwembad
6 pers
3 slpk
5 Waarderingen

Prayssac, in de Lot, vakantiehuis op terrein van +/- 3.000 m² met verwarmd privé zwembad. Voor 4 personen - Ref. PER-802-65 (1507)

Het huis ligt aan de rand van het plaatsje in een mooi aangelegde tuin van +/- 3000 m² met privé zwembad. De winkels en restaurants zijn te voet bereikbaar.

Vakantiehuis zwembad - Luxe verblijf in charmant plaatsje

Vakantiehuis te huur voor vakantie in Prayssac in de Lot vlakbij de Dordogne
12 pers
5 slpk
5 badk
3 Waarderingen

Prayssac, in de Lot vlakbij de Dordogne, vakantiehuis in park van 6000 m² met privé zwembad. Voor 12 personen - Ref. PER-803-66 (1507)

Vakantiehuis te huur voor vakantie in Prayssac in de Lot vlakbij de Dordogne. Dit prachtige domein met privé zwembad bevindt zich in het plaatsje Prayssac, alle winkels en restaurants zijn te voet bereikbaar.

Vakantiehuis zwembad Prayssac Dordogne Lot - Vakantiehuis in een van Frankrijk's mooiste dorpjes

Tussen Sarlat en Gourdon, in een dorpje, vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad
10 pers
5 slpk
28 Waarderingen

Tussen Sarlat en Gourdon, in een dorpje, vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad - Ref. PER-454-108201 (1082)

Dit vakantiehuis voor 10 personen ligt in een dorpje tussen Sarlat en Gourdon, in de Périgord Noir, op een terrein van 5000 m² met bomen en gedeeltelijk omheind. Het huis biedt veel ruimte, ligt in een klein dorpje en heeft een grote tuin met privé zwembad.

Vakantiehuis zwembad Sarlat Gourdon - Vakantiehuis in gezellig dorpje

Charmant vakantie appartement in Domme, Dordogne bij Coins Secrets
6 pers
3 slpk
14 Waarderingen

Charmant vakantie appartement met terras in het centrum van Domme, een van de mooiste plaatsjes aan de Dordogne met prachtig uitzicht. Voor 6 personen - Ref. PER-1172-485 (1853)

Dit charmante vakantie appartement is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ideale ligging in het centrum van het prachtige middeleeuwse plaatsje Domme.

Vakantiehuis Périgord Dordogne Domme - Luxe vakantiehuis te huur

Prijs vanaf :
623 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
2 Waarderingen

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

Vakantiehuis Domme Dordogne - Dorpshuis