Coin Secret op Instagram
Coin Secret op Facebook
Coin Secret op Twitter
Coin Secret op Pinterest
RSS Coin Secret -  Nieuwe huizen

  1. Coin Secret
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Vakantiehuizen Dorpshuis
  5. Dorpshuis in Quercy - Périgord
  6. Lot

Vakantiehuizen in de Lot Dorpshuis

Ontdek ons aanbod in 7 vakantiehuizen en dorpshuizen in de Lot en Frankrijk. Houdt u van het landleven en de typische sfeer in de kleine Franse dorpjes in het departement Lot, in Groléjac of in Prayssac of in de streek Périgord Noir of Lot ? Boek een charmant dorpshuis in een gezellig Frans dorpje in de Lot en ontdek de charme van de campagne, de schilderachtige dorpjes en het goede Franse leven.

Vakantiehuis met verwarmd zwembad in Prayssac in de Lot
8 pers
4 slpk
3 badk
2 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in Prayssac, in de Lot - Ref. PER-3437-2546 (3419)

Het vakantiehuis is gelegen in het dorp, aan de weg die naar het dorp leidt, op een groot terrein van +/- 3000m² met verwarmd privé zwembad. Winkels en restaurants op loopafstand.

Vakantiehuis zwembad vakantie Prayssac Lot - Vakantiehuis in gezellig dorpje

Prayssac
Tussen Sarlat en Gourdon, in een dorpje, vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad
10 pers
5 slpk
34 Waarderingen
Directe boeking

Tussen Sarlat en Gourdon, in een dorpje, vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad - Ref. PER-454-108201 (1082)

Dit vakantiehuis voor 10 personen ligt in een dorpje tussen Sarlat en Gourdon, in de Périgord Noir, op een terrein van 5000 m² met bomen en gedeeltelijk omheind. Het huis biedt veel ruimte, ligt in een klein dorpje en heeft een grote tuin met privé zwembad.

Vakantiehuis zwembad Sarlat Gourdon - Dorpshuis huren voor vakantie

Groléjac
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne
14 pers
6 slpk
4 badk
4 Waarderingen

Groot vakantiehuis bestaande uit 2 aanliggende huizen en een verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne. Voor 14 personen - Ref. PER-2302-1627 (2704)

De 2 huizen komen samen in de grote eetruimte, beide huizen zijn bijzonder modern en comfortabel ingericht.

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Sarlat Dordogne - Luxe domein te huur voor vakantie

Sarlat-la-Canéda
Prijs vanaf :
826 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
8 Waarderingen

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

Vakantiehuis Domme Dordogne - Dorpshuis

Domme
Vakantiewoning huren voor vakantie in La Roque Gageac, Dordogne
4 pers
2 slpk

Vakantewoning voor 4 personen in het hart van La Roque Gageac, een prachtig middeleeuws plaatsje aan de Dordogne rivier - Ref. PER-3384-2500 (3381)

De vakantiewoning heeft een buitenterras met een mooi uitzicht op het middeleeuwse dorp, de uitgestrekte omliggende weilanden en de Dordogne. Het plaatsje La Roque Gageac (all winkels en restaurants) heeft eveneens een strand aan de Dordogne rivier.

Vakantiewoning vakantie La Roque Gageac Dordogne - Luxe vakantiehuis te huur

La Roque-Gageac
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie met 7 personen in Vitrac in Dordogne
7 pers
3 slpk
2 Waarderingen

Charmant vakantiehuis voor 7 personen in de Dordogne, aan de voet van een kasteel, tuin met verwarmd privé zwembad en uitzicht op het kasteel - Ref. PER-3175-2331 (3268)

Het vakantiehuis bevindt zich op het dorpsplein, in een voormalig bijgebouw van het kasteel, tuin met verwarmd privé zwembad met uitzicht op het kasteel.

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Vitrac Dordogne - Vakantiehuis in klein dorpje

Vitrac
Charmant vakantie appartement in Domme, Dordogne bij Coin Secret
6 pers
3 slpk
15 Waarderingen

Charmant vakantie appartement met terras in het centrum van Domme, een van de mooiste plaatsjes aan de Dordogne met prachtig uitzicht. Voor 6 personen - Ref. PER-1172-485 (1853)

Dit charmante vakantie appartement is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ideale ligging in het centrum van het prachtige middeleeuwse plaatsje Domme.

Vakantiehuis Périgord Dordogne Domme - Vakantie in schilderachtig plaatsje

Domme