Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

  1. Coins Secrets
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Vakantiehuis golfbaan
  5. Golf vlakbij in Quercy - Périgord
  6. Lot

Vakantiehuizen in de Lot Golf binnen 10 km

Vakantiehuis in Lot  vlakbij golfbaan

Bekijk ons aanbod van vakantiehuizen in Lot vlakbij een golfbaan. Bent u amateur golfspeler of een ervaren golfer en zoekt u een vakantiehuis in Lot  vlakbij een golfbaan, dan is deze selectie perfect voor u.
U geniet van kwaliteit en comfort in een vakantiehuis dat door Coins Secrets is geselecteerd, en tevens kunt u uw favoriete sport beoefenen in Lot.
Grande demeure avec piscine privée à Lacave, Quercy Lot
12 pers
6 slpk
5 badk
2 Waarderingen

- Ref. PER-2455-1791 (2840)

Grande demeure avec piscine privée à Lacave dans le Quercy Lot

Lacave
Location de vacances d'une demeure en pierres avec piscine privée chauffée en Lot et Garonne
10 pers
4 slpk

- Ref. PER-3191-2374 (3300)

Location vacances piscine chauffée Lot et Garonne

Castelnau-Montratier
Domme, Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad en uitzicht
10 pers
5 slpk
29 Waarderingen

Domme, Périgord Noir, vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad en mooi uitzicht over het dorp - Ref. PER-449-128701 (1287)

Vlakbij Domme, in de Périgord Noir, stenen vakantiehuis voor 10 personen op een terrein van 8500 m², gedeeltelijk omheind.
Het huis ligt in een villa wijk en biedt een mooi uitzicht over het plaatsje Domme.

Vakantiehuis zwembad uitzicht Domme Périgord

Domme
Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen in Beynac in de Dordogne
8 pers
4 slpk
2 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad voor 8 personen in Beynac, in het hart van de Dordogne, vlakbij de beroemde kastelen van Beynac, Marqueyssac en Castelnaud  - Ref. PER-3057-2249 (3208)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt een vrij uitzicht op het omliggende landschap, het huis ligt naast een olijfolie molen (in activiteit) van dezelfde eigenaar. Het centrum van Beynac (winkels) en het beroemde kasteel het Château de Beynac ligt op slechts 700m.

Vakantiehuis zwembad Beynac Dordogne

Beynac-et-Cazenac
Gite voor 4 personen met verwarmd zwembad in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
Directe boeking

Gite met verwarmd zwembad voor 4 personen in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor familievakantie in de Dordogne - Ref. PER-2822-2025 (3032)

Gezellige gite voor 4 personen  met alle comfort voor een geslaagde familievakantie. Het domein bestaat uit het landhuis van de eigenaren en een tweede gite (ook voor 4 personen). De gite heeft een privé terras, het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik.

Gite verwarmd zwembad vakantie Sarlat Dordogne

Groléjac
Houten vakantiehuis met verwarmd prive zwembad in Sarlat, Périgord Zwart
10 pers
5 slpk
3 badk
24 Waarderingen
Laatst waardering
“Wij hebben een mooie vakantie gehad in prachtig afgesloten domein, waar onze hond kon los lopen. We werden zeer goed ontvangen door de persoon die ons de volledige uitleg heeft gegeven over dit mooie huis.”

Vakantiehuis in de zwarte Périgord voor 10 personen, met moderne inrichting en verwarmd privé zwembad. - Ref. PER-2491-1837 (2878)

Dit houten vakantiehuis is eind 2016 nieuw ingericht en rustig gelegen (maar niet afgezonderd), u kunt te voet naar Sarlat (+/- 1,5 km) en de dichtstbijzijnde winkels vindt u op +/- 300 m.

Vakantiehuis prive zwembad Sarlat Périgord

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad vlakbij Sarlat in de Dordogne
5 pers
2 slpk
1 badk
8 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in de Dordogne vlakbij de middeleeuwse stad Sarlat - Ref. PER-2307-1626 (2704)

Onlangs gerestaureerd en smaakvol en comfortabel ingericht, ideaal gelegen, dicht bij het middeleeuwse Sarlat, in het hart van de Perigord Noir.

Vakantiehuis verwarmd zwembad

Sarlat-la-Canéda
Prijs vanaf :
525 € per week
Appartement voor vakantie in Sarlat Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
32 Waarderingen

Dordogne, Périgord, appartement voor vakantie in het stadscentrum van Sarlat, met privé terras en parkeerplaats. Voor 4 personen - Ref. PER-1319-649 (1977)

Dit comfortabele appartement bevindt zich op de begane grond in het centrum van de toeristische stad Sarlat, op loopafstand van alle winkels, restaurants en alle andere voorzieningen.

Vakantiehuis Appartement Sarlat Dordogne

Sarlat-la-Canéda
Cazoulès, en Dordogne, Maison Contemporaine pour 10 personnes avec piscine privée
10 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-2936-2134 (3122)

Maison contemporaine avec piscine en Dordogne

Cazoulès vlakbij Sarlat-la-Canéda
Prijs vanaf :
651 € per week
Dordogne, vakantiehuis met zwembad in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
13 Waarderingen

Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad en spa in Carsac, Dordogne. Voor 4 personen - Ref. PER-1168-465 (1837)

Het vakantiehuis bevindt zich op een grondstuk met veel planten en bloemen in een landelijke omgeving en biedt uitzicht op een boomgaard en een groentetuin. Geniet van het zwembad en de Spa.

Spa Vakantiehuis zwembad Dordogne Carsac

Carsac-Aillac
A proximité de Domme, en Périgord Noir, demeure de caractère pour 8 personnes avec piscine
8 pers
4 slpk
4 badk

- Ref. PER-523-26801 (268)

Demeure de caractère à Domme en Perigord Noir

Domme
Charmant vakantie appartement in Domme, Dordogne bij Coins Secrets
6 pers
3 slpk
15 Waarderingen

Charmant vakantie appartement met terras in het centrum van Domme, een van de mooiste plaatsjes aan de Dordogne met prachtig uitzicht. Voor 6 personen - Ref. PER-1172-485 (1853)

Dit charmante vakantie appartement is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ideale ligging in het centrum van het prachtige middeleeuwse plaatsje Domme.

Vakantiehuis Périgord Dordogne Domme

Domme