Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

  1. Coins Secrets
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Vakantiehuis golfbaan
  5. Golf vlakbij in Quercy - Périgord
  6. Lot

Vakantiehuizen in de Lot Golf binnen 10 km

Vakantiehuis in Lot  vlakbij golfbaan

Bekijk ons aanbod van vakantiehuizen in Lot vlakbij een golfbaan. Bent u amateur golfspeler of een ervaren golfer en zoekt u een vakantiehuis in Lot  vlakbij een golfbaan, dan is deze selectie perfect voor u.
U geniet van kwaliteit en comfort in een vakantiehuis dat door Coins Secrets is geselecteerd, en tevens kunt u uw favoriete sport beoefenen in Lot.
Vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad voor vakantie tussen Dordogne, Lot et Garonne
10 pers
4 slpk
3 Waarderingen

Landelijk gelegen vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, voor vakantie met 10 personen tussen de Dordogne en de Lot - Ref. PER-3191-2374 (3300)

Groot ruim vakantiehuis, met twee 2-persoonsslaapkamers en 2 grote kinderslaapkamers ideaal voor 2 gezinnen. Het vakantiehuis is rustig en landelijk gelegen, dichtstbijzijnde winkels in Castelnau Montratier (6 km).

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Dordogne Lot et Garonne

Castelnau-Montratier
Groot vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 12 personen in Lacave, Quercy Lot
12 pers
6 slpk
5 badk
2 Waarderingen

Groot vakantiehuis voor 12 personen met privé zwembad voor vakantie in Lacave in de Quercy-Lot - Ref. PER-2455-1791 (2840)

Het vakantiehuis is prachtig gerestaureerd en ruim en smaakvol ingericht, air-cinditioning in alle slaapkamers, voor een geslaagde vakantie met familie of vrienden. Een groot buitenterras voor gezellige maaltijden, een privé zwembad en een tweede overdekt terras met prachtig vrij uitzicht op het kasteel van Belcastel en de Ouysse vallei.

Groot vakantiehuis zwembad Lacave Quercy-Lot

Lacave
Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen in Beynac in de Dordogne
8 pers
4 slpk
6 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad voor 8 personen in Beynac, in het hart van de Dordogne, vlakbij de beroemde kastelen van Beynac, Marqueyssac en Castelnaud  - Ref. PER-3057-2249 (3208)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt een vrij uitzicht op het omliggende landschap, het huis ligt naast een olijfolie molen (in activiteit) van dezelfde eigenaar. Het centrum van Beynac (winkels) en het beroemde kasteel het Château de Beynac ligt op slechts 700m.

Vakantiehuis zwembad Beynac Dordogne

Beynac-et-Cazenac
Gite voor 4 personen met verwarmd zwembad in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
Directe boeking

Gite met verwarmd zwembad voor 4 personen in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor familievakantie in de Dordogne - Ref. PER-2822-2025 (3032)

Gezellige gite voor 4 personen  met alle comfort voor een geslaagde familievakantie. Het domein bestaat uit het landhuis van de eigenaren en een tweede gite (ook voor 4 personen). De gite heeft een privé terras, het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik.

Gite verwarmd zwembad vakantie Sarlat Dordogne

Groléjac
Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad vlakbij Sarlat in de Dordogne
5 pers
2 slpk
1 badk
8 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in de Dordogne vlakbij de middeleeuwse stad Sarlat - Ref. PER-2307-1626 (2704)

Onlangs gerestaureerd en smaakvol en comfortabel ingericht, ideaal gelegen, dicht bij het middeleeuwse Sarlat, in het hart van de Perigord Noir.

Vakantiehuis verwarmd zwembad

Sarlat-la-Canéda
Moderne vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk

Modern ingerichte vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne - Ref. PER-2936-2134 (3122)

Moderne vakantie villa met verwarmd privé zwembad voor 10 personen (6 volwassenen + 4 kinderen) met vrij uitzicht over de vallei. De villa heeft 3 2-persoonsslaapkamers en een kinderkamer met 2 stapelbedden voor 4 kinderen.

Vakantie villa verwarmd zwembad Dordogne

Cazoulès vlakbij Sarlat-la-Canéda
Prijs vanaf :
686 € per week
Dordogne, vakantiehuis met zwembad in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
14 Waarderingen

Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad en spa in Carsac, Dordogne. Voor 4 personen - Ref. PER-1168-465 (1837)

Het vakantiehuis bevindt zich op een grondstuk met veel planten en bloemen in een landelijke omgeving en biedt uitzicht op een boomgaard en een groentetuin. Geniet van het zwembad en de Spa.

Spa Vakantiehuis zwembad Dordogne Carsac

Carsac-Aillac
Location d'une maison de vacances avec piscine chauffée en Dordogne
12 pers
6 slpk
4 badk

- Ref. PER-3450-2556 (3425)

Maison de vacances piscine Dordogne

Orliaguet
Charmant vakantie appartement in Domme, Dordogne bij Coins Secrets
6 pers
3 slpk
15 Waarderingen

Charmant vakantie appartement met terras in het centrum van Domme, een van de mooiste plaatsjes aan de Dordogne met prachtig uitzicht. Voor 6 personen - Ref. PER-1172-485 (1853)

Dit charmante vakantie appartement is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ideale ligging in het centrum van het prachtige middeleeuwse plaatsje Domme.

Vakantiehuis Périgord Dordogne Domme

Domme