Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Vakantiehuizen in de Lot met huisdier (hond, kat...)

Huur een vakantiehuis waar huisdieren ook welkom zijn in het departement Lot in Frankrijk. Wilt u op vakantie in de Lot par exemple à Sarlat-la-Canéda ou à Prayssacof in de streek Périgord Noir, zonder uw huisdier elders onder te moeten brengen, deze selectie 30 vakantiehuizen waar huisdieren ook welkom zijn kan u helpen. Coins Secrets denkt aan iedereen, en selecteerd voor u in de Lot waar uw huisdier ook welkom is : hond, kat, ...

Grande demeure avec piscine privée à Lacave, Quercy Lot
12 pers
6 slpk
5 badk
1 Waardering

- Ref. PER-2455-1791 (2840)

Grande demeure avec piscine privée à Lacave dans le Quercy Lot - Vakantiehuis huisdier toegelaten

Landhuis met verwarmd zwembad in de Lot vlakbij de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
1 Waardering

Landhuis met verwarmd zwembad in Nadaillac de Rouge, in de Lot, voor 8 personen - Ref. PER-2272-1615 (63)

Mooi gerenoveerd en smaakvol ingericht landhuis (6 personen) met een onafhankelijk bijgebouw (voor 2 personen). Verwarmd privé zwembad.

Landhuis verwarmd zwembad Lot Dordogne - Vakantiehuis huisdier geaccepteerd

Soucirac, maison pour 8 adultes et 2 enfants, avec piscine chauffée et point de vue exceptionnel
10 pers
4 slpk
4 badk

- Ref. PER-2832-2028 (3034)

Aux portes de la Dordogne, maison avec piscine privée chauffée - Op vakantie met uw hond

Vakantiehuis te huur voor vakantie in Prayssac in de Lot vlakbij de Dordogne
12 pers
5 slpk
5 badk
3 Waarderingen

Prayssac, in de Lot vlakbij de Dordogne, vakantiehuis in park van 6000 m² met privé zwembad. Voor 12 personen - Ref. PER-803-66 (1507)

Vakantiehuis te huur voor vakantie in Prayssac in de Lot vlakbij de Dordogne. Dit prachtige domein met privé zwembad bevindt zich in het plaatsje Prayssac, alle winkels en restaurants zijn te voet bereikbaar.

Vakantiehuis zwembad Prayssac Dordogne Lot - Op vakantie met hond

Prayssac, in de Lot, vakantiehuis met verwarmd privé zwembad
6 pers
3 slpk
5 Waarderingen

Prayssac, in de Lot, vakantiehuis op terrein van +/- 3.000 m² met verwarmd privé zwembad. Voor 4 personen - Ref. PER-802-65 (1507)

Het huis ligt aan de rand van het plaatsje in een mooi aangelegde tuin van +/- 3000 m² met privé zwembad. De winkels en restaurants zijn te voet bereikbaar.

Vakantiehuis zwembad - Vakantiehuis met hond

Sarlat, Dordogne, vakantiehuis met verwarmd privé zwembad
6 pers
3 slpk
19 Waarderingen
Directe boeking

Sarlat, Dordogne, in het hart van de Périgord Noir, recent gebouwd vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 6 personen. - Ref. PER-1059-371 (1766)

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad en vrij uitzicht in de heuvels van Sarlat en op loopafstand van het centrum.

Vakantiehuis Sarlat Dordogne - Vakantiehuis hond toegestaan

Houten vakantiehuis met verwarmd prive zwembad in Sarlat, Périgord Zwart
10 pers
5 slpk
3 badk
12 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis in de zwarte Périgord voor 10 personen, met moderne inrichting en verwarmd privé zwembad. - Ref. PER-2491-1837 (2878)

Dit houten vakantiehuis is eind 2016 nieuw ingericht en rustig gelegen (maar niet afgezonderd), u kunt te voet naar Sarlat (+/- 1,5 km) en de dichtstbijzijnde winkels vindt u op +/- 300 m.

**Speciale aanbieding** 15 % Korting voor een verblijf tussen 30 Juni 2018 en 6 Juli 2018 inbegrepen
**Speciale aanbieding** 15 % Korting voor een verblijf tussen 4 Juni 2018 en 29 Juni 2018 inbegrepen

Vakantiehuis prive zwembad Sarlat Périgord - Vakantiehuizen huisdieren welkom

Vakantiehuis met zwembad in Périgord Noir, Dordogne
7 pers
4 slpk
11 Waarderingen
Directe boeking

Landelijk gelegen vakantiehuis voor 7 personen met zwembad in Périgord Noir, Dordogne - Ref. PER-1923-1325 (2465)

Dit charmante vakantiehuis met privé zwembad is landelijk en geïsoleerd gelegen. Het huis is smaakvol ingericht zowel buiten als binnen.

Vakantiehuis zwembad Périgord Noir Dordogne - Vakantiehuis waar huisdieren zijn toegestaan

Sarlat, Périgord Noir, Dordogne, vakantiehuis met privé zwembad voor 6 personen
6 pers
3 slpk
45 Waarderingen

Sarlat, Périgord Noir, Dordogne, vakantiehuis met privé zwembad voor 6 personen - Ref. PER-416-52901 (529)

In het hart van de stad Sarlat, aan de rand van het oude stadsgedeelte ligt dit huis geheel op de begane grond op een terrein van +/- 1200 m² met omheind privé zwembad.

Vakantiehuis Périgord Noir - Honden toegestaan

Vakantiehuis vlakbij Sarlat voor vakantie in de Dordogne
7 pers
3 slpk
15 Waarderingen

Perigord Noir, vakantiehuis vlakbij de middeleeuwse stad Sarlat in de Dordogne. Voor 7 personen - Ref. PER-1520-747 (2051)

Het huis met tuin, terras en parkeerplaats bevindt zich in een woonwijk net buiten de stad Sarlat.

Vakantiehuis te huur Sarlat Dordogne Périgord Noir - Vakantiehuis met huisdier

Omgeving Sarlat, gite voor 4 personen in vakantiecomplex met zwembad en tennisbaan
4 pers
2 slpk
1 badk
12 Waarderingen

Omgeving Sarlat, gite voor 4 personen in vakantiecomplex met zwembad en tennisbaan - Ref. PER-472-144101 (1441)

De gite ligt aan de rand van een dorpje met alle winkels en de rivier de Dordogne, en vlakbij de stad Sarlat.
Deze gite ligt op een vakantiedomein met meerdere huizen, heeft aan één kant buren, een kleine privétuin en toegang tot de gemeenschappelijke voorzieningen (zwembad en tennisbaan).

Gite met zwembad en tennisbaan Sarlat - Vakantiehuis waar huisdieren toegestaan zijn

Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen, in Dordogne vlakbij Sarlat
8 pers
4 slpk
1 Waardering

Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen, landelijk gelegen op 11 km van Sarlat - Ref. PER-2764-1956 (2977)

Stenen vakantiehuis voor 8 personen met moderne inrichting en privé zwembad, vrij afgelegen ligging in landelijke omgeving op 11 km van de middeleeuwse stad Sarlat.

Vakantiehuis zwembad Sarlat Dordogne - Vakantiehuis huisdier geaccepteerd

A Vitrac, proche de Sarlat la Canéda, maison de vacance avec piscine pour 6 personnes
6 pers
3 slpk
1 badk

- Ref. PER-2864-2045 (3049)

Maison de vacances avec piscine proche Sarlat - Op vakantie met hond

Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne
12 pers
6 slpk
3 badk
20 Waarderingen

In de Dordogne, Périgord Noir, vakantiehuis voor 12 personen met verwarmd privé zwembad en schaduwrijke tuin - Ref. PER-1390-727 (2035)

Dit historische huis uit 1720, in het middeleeuwse plaatsje Salignac – Eyvigues, wordt aangeboden als vakantiehuis. Het huis ligt vlakbij het 12e eeuwse kasteel van het plaatsje met alle winkels op loopafstand, schaduwrijke tuin en verwarmd privé zwembad.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Vakantiehuis hond toegestaan

Vakantiehuis met privé zwembad in Castelnaud voor vakantie in de Dordogne
9 pers
5 slpk
3 badk
8 Waarderingen
Directe boeking

Karakteristiek vakantiehuis in Castelnaud la Chapelle, aan de rivier de Dordogne, in het hart van de Perigord Noir, vlakbij de beroemde kastelen  - Ref. PER-915-184 (1605)

Het vakantiehuis bestaat uit de hoofdwoning + 2 onafhankelijke extra slaapkamers (4 personen) in een onafhankelijk bijgebouw. Het zwembad ligt voor de hoofdwoning en is volledig privé voot de vakantiegasten.

Vakantiehuis Castelnaud - Vakantiehuis waar huisdieren toegestaan zijn

Charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk
16 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 10 personen - Ref. PER-1437-772 (149)

Dit sfeervolle en zeer modern ingerichte vakantiehuis is rustig gelegen en kan 2 families in alle komfort ontvangen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Vakantiehuis huisdier toegelaten

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad
5 pers
3 slpk
3 badk
10 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-440-14902 (149)

Dit recent gerestaureerde landhuis ligt in de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot in de omgeving van Salviac, en is bijzonder geschikt om 1 of 2 families comfortabel te ontvangen.

**Speciale aanbieding** 40 % Korting voor een verblijf tussen 7 Juli 2018 en 13 Juli 2018 inbegrepen

Vakantiehuis verwarmd zwembad Dordogne Perigord - Vakantiehuis met hond

5 pers
3 slpk
3 badk
11 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 5 personen - Ref. PER-1438-773 (149)

Ideaal gelegen om de toeristische bezienswaardigheden van de Dordogne te bezoeken.

Het huis is onlangs geheel gerenoveerd met natuurlijke materialen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Honden toegestaan

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad
10 pers
4 slpk
4 badk
27 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-439-14901 (149)

In de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot, in de omgeving van Salviac ligt dit recent gerestaureerde landhuis. Dit huis met zijn 2 gescheiden slaapgedeeltes kan gemakkelijk 2 gezinnen ontvangen, met behoud van de intimiteit van elke familie.

Vakantiehuis Périgord Noir - Vakantiehuis waar huisdieren zijn toegestaan

Peyrillac, tussen Sarlat en Souillac, huis 6 personen met klein tuintje
7 pers
3 slpk
20 Waarderingen

Peyrillac, tussen Sarlat en Souillac, huis voor 6 personen in hameau met klein tuintje - Ref. PER-461-107101 (1071)

Dit stenen huis met balkon en klein tuintje ligt in een klein plaatsje tussen Sarlat en Souillac.

**Speciale aanbieding** 10 % Korting voor een verblijf tussen 2 Juni 2018 en 27 Juli 2018 inbegrepen

Vakantiehuis vakantie Dordogne Périgord - Op vakantie met uw hond

Vakantiehuis in Dordogne, Périgord Noir te huur bij Coins Secrets
7 pers
3 slpk
1 badk
10 Waarderingen

Dordogne, Périgord Noir, vakantiehuis met tuin. Voor  7 personen. - Ref. PER-1005-303 (1711)

Dordogne, Périgord Noir, vakantiehuis met tuin voor 7 personen.
Dit ruime huis met tuin en prairie van ongeveer 1 ha aan de achterkant van het huis, bevindt zich in een karakteristieke « hameau“ (klein groepje huizen) op ongeveer 4 km van het plaatsje Prats in de Périgord Noir.

**Speciale aanbieding** 10 % Korting voor een verblijf tussen 30 Juni 2018 en 27 Juli 2018 inbegrepen

Vakantiehuis Périgord Noir, Dordogne - Vakantiehuizen huisdieren welkom

Location d'une maison pour 4 personnes avec piscine privée chauffée en Périgord Noir
4 pers
2 slpk
1 badk

- Ref. PER-2667-1891 (2927)

maison avec piscine dans le Périgord Noir - Vakantiehuis met huisdier

Vakantiehuis met privé zwembad en uitzicht in Cenac, Dordogne
12 pers
6 slpk
5 badk

Prachtig karakteristiek landhuis in Cenac vlakbij Sarlat en alle toeristische bezienswaardigheden, mooi uitzicht, landelijke omgeving en privé zwembad. Voor 12 personen - Ref. PER-2290-1625 (2703)

Vakantie vieren in prachtig landhuis met zwembad in het hart van de Dordogne vlakbij het charmante plaatsje Domme, de middeleeuwse stad Sarlat en alle toeristische bezienswaardigheden.

**Speciale aanbieding** 25 % Korting voor een verblijf tussen 30 Juni 2018 en 20 Juli 2018 inbegrepen

Vakantiehuis zwembad uitzicht Cenac Dordogne - Vakantiehuis huisdier toegelaten

Location d'une maison de caractère avec piscine privée près de Sarlat
10 pers
4 slpk
4 badk
7 Waarderingen

- Ref. PER-531-140901 (1409)

Maison de caractère avec piscine à Sarlat - Vakantiehuizen huisdieren welkom

Vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in  Prats de Carlux, Dordogne
5 pers
2 slpk
4 Waarderingen

Landelijk gelegen vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in het hart van de Perigord Noir. Voor 5 personen - Ref. PER-2410-1715 (2768)

Dit vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad ligt landelijk en afgelegen, op een landgoed van 15 ha met bos en veld.

Vakantiehuis zwembad Prats de Carlux Dordogne - Honden toegestaan

Prijs vanaf :
623 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
1 Waardering

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

Vakantiehuis Domme Dordogne - Vakantiehuis met huisdier

Dordogne, à Beynac et Cazenac, maison de vacances pour 8 personnes avec piscine privée chauffée
8 pers
4 slpk

- Ref. PER-2858-2033 (3037)

Maison de vacances en Dordogne avec piscine chauffée - Op vakantie met hond

Location d'une maison en pierres avec piscine privée à Sarlat La Caneda. Pour 8 personnes.
8 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-2705-1901 (2934)

Maison en pierres avec piscine à Sarlat - Vakantiehuis waar huisdieren zijn toegestaan

Périgord Noir, omgeving van Sarlat, Kasteel te huur voor 17 personen
17 pers
9 slpk
6 badk

Périgord Noir, omgeving van Sarlat, Kasteel te huur voor 17 personen - Ref. PER-532-42301 (423)

Dit kasteel ligt in het hart van de Périgord Noir, domineert de Dordogne vallei en werd in de 14e eeuw in Renaissance stijl gerenoveerd. Dit sfeervolle kasteel is een ideaal uitgangspunt om de prachtige omgeving van Sarlat te verkennen.

Kasteel Périgord Noir - Vakantiehuis hond toegestaan

Prijs vanaf :
1141 € per week
Vakantiehuis met verwarmd zwembad in Dordogne
8 pers
4 slpk
4 badk
5 Waarderingen
Laatst waardering
“het woord " coin secret" is hier ECHT van toepassing; ver van alles, rust, kalmte ...alles wat een mens nodig heeft om tot rust te komen en te bekomen van een jaar werk en stress prachtige omgeving om te wandelen ( was oa ook ons doel, naast tot...”

Dordogne, in het centrum van de Perigord Noir, vakantiehuis met verwarmd zwembad in landelijke omgeving. Voor 8 personen - Ref. PER-1363-688 (2009)

Het vakantiehuis is recent gerenoveerd en modern ingericht met alle comfort en geschikt voor een verblijf met 8 personen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord - Op vakantie met uw hond