Coin Secret op Instagram
Coin Secret op Facebook
Coin Secret op Twitter
Coin Secret op Pinterest
RSS Coin Secret -  Nieuwe huizen

  1. Coin Secret
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Vakantiehuis met huisdier
  5. Huisdieren welkom in Quercy - Périgord
  6. Lot

Vakantiehuizen in de Lot met huisdier (hond, kat...)

Huur een vakantiehuis waar huisdieren ook welkom zijn in het departement Lot in Frankrijk. Wilt u op vakantie in de Lot par exemple à Lavaur ou à Lacaveof in de streek Périgord Noir, zonder uw huisdier elders onder te moeten brengen, deze selectie 40 vakantiehuizen waar huisdieren ook welkom zijn kan u helpen. Coin Secret denkt aan iedereen, en selecteerd voor u in de Lot waar uw huisdier ook welkom is : hond, kat, ...

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in Nadillac in de Lot
6 pers
3 slpk
Directe boeking

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Lot - Ref. PER-3648-2615 (3477)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen op een domein van 60 hectare, het vakantiehuis heeft airconditioning en een verwarmd privé zwembad.

Vakantiehuis zwembad vakantie Nadillac Lot - Vakantiehuis met hond

Nadaillac-de-Rouge
Prijs vanaf :
854 € per week
Vakantiehuis huren voor vakantie in de Lot
8 pers
4 slpk

Vakantiehuis voor vakantie in landelijke omgeving in de Lot - Ref. PER-3594-2597 (3464)

Dit landhuis uit de 15e eeuw bestaat uit de hoofdwoning met 3 2-persoons slaapkamers en met nog een vierde slaapkamer in een onafhankelijke dependence op 6 m van de hoofdwoning kan het huis tot 8 personen ontvangen.

Vakantiehuis Lot - Vakantiehuis waar huisdieren toegestaan zijn

Cuzance
Vakantiehuis met zwembad, spa en sauna huren voor vakantie in Quercy/Lot, vlakbij de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk

Mooi vakantiehuis voor vakantie in Quercy Lot aan de grens met de Dordogne, met privézwembad, spa en sauna - Ref. PER-3568-2577 (3442)

Mooi vakantiehuis in het hart van een landgoed van 12 hectare met bossen en weiden, wandelpaden... Geniet in het hart van de natuur van de rust en het privé zwembad en de wellness ruimte met spa en sauna.

Vakantiehuis zwembad huren vakantie Quercy Dordogne - Op vakantie met hond

Martel
Groot vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 12 personen in Lacave, Quercy Lot
12 pers
6 slpk
5 badk
2 Waarderingen

Groot vakantiehuis voor 12 personen met privé zwembad voor vakantie in Lacave in de Quercy-Lot - Ref. PER-2455-1791 (2840)

Het vakantiehuis is prachtig gerestaureerd en ruim en smaakvol ingericht, air-cinditioning in alle slaapkamers, voor een geslaagde vakantie met familie of vrienden. Een groot buitenterras voor gezellige maaltijden, een privé zwembad en een tweede overdekt terras met prachtig vrij uitzicht op het kasteel van Belcastel en de Ouysse vallei.

Groot vakantiehuis zwembad Lacave Quercy-Lot - Vakantiehuis waar huisdieren zijn toegestaan

Lacave
Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne
11 pers
5 slpk
3 badk
29 Waarderingen
Directe boeking

In de Dordogne, Périgord Noir, vakantiehuis voor 11 personen (8 volwassenen + 3 kinderen) personen met verwarmd privé zwembad en schaduwrijke tuin - Ref. PER-1390-727 (2035)

Dit historische huis uit 1720, in het middeleeuwse plaatsje Salignac – Eyvigues, wordt aangeboden als vakantiehuis. Het huis ligt vlakbij het 12e eeuwse kasteel van het plaatsje met alle winkels op loopafstand, schaduwrijke tuin en verwarmd privé zwembad.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Vakantiehuis hond toegestaan

Salignac-Eyvigues
Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor 8 personen, in Dordogne vlakbij Sarlat
8 pers
4 slpk
29 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Een echte aanrader voor wie van rust en stilte, en privacy, houdt! Veel te zien in de buurt. Mooie streek! Door de vriendelijke ontvangst voelden we ons direct thuis. We hebben 2 weken volop genoten!”

Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor 8 personen, landelijk gelegen op 11 km van Sarlat - Ref. PER-2764-1956 (2977)

Stenen vakantiehuis voor 8 personen met moderne inrichting en verwarmd privé zwembad, vrij afgelegen ligging in landelijke omgeving op 11 km van de middeleeuwse stad Sarlat.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Sarlat Dordogne - Op vakantie met uw hond

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met binnen zwembad in Dordogne Perigord
6 pers
3 slpk
37 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis voor 6 personen met binnen zwembad voor vakantie in Dordogne Perigord - Ref. PER-3160-2346 (149)

Karkteristiek stenen vakantiehuis met binnenzwembad / Spa. Een terras aan de voorzijde om buiten te eten en te ontspannen. Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het maakt deel uit van een klein groepje huizen.

Vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne Perigord - Vakantiehuis met huisdier

Florimont-Gaumier
Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen
14 pers
5 slpk
3 badk
22 Waarderingen
Laatst waardering
“Très belle et agréable maison spacieuse, idéale pour des vacances en famille ou entre amis, en toute tranquilité en pleine nature. Trés belle et grande piscine bien soignée. Une perle en Périgord noir !”

Périgord Noir, karakteristiek vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen - Ref. PER-364-11601 (116)

Dit karakteristieke charmante landhuis voor 14 personen ligt in de Périgord Noir in een landelijke omgeving. Het huis ligt op een domein van 4 hectare, omgeven door bos en groen, met een groot privé zwembad.

Landhuis zwembad Dordogne vakantie Perigord - Vakantiehuizen huisdieren welkom

Lavaur
Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen in Beynac in de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
6 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad voor 8 personen in Beynac, in het hart van de Dordogne, vlakbij de beroemde kastelen van Beynac, Marqueyssac en Castelnaud  - Ref. PER-3057-2249 (3208)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt een vrij uitzicht op het omliggende landschap, het huis ligt naast een olijfolie molen (in activiteit) van dezelfde eigenaar. Het centrum van Beynac (winkels) en het beroemde kasteel het Château de Beynac ligt op slechts 700m.

Vakantiehuis zwembad Beynac Dordogne - Vakantiehuis huisdier toegelaten

Beynac-et-Cazenac
Vakantiehuis met zwembad voor 4 personen in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
6 Waarderingen

Gezellig vakantiehuis met rond privé zwembad voor vakantie met 4 personen in de Dordogne - Ref. PER-3083-2269 (3227)

Dit gezellige vakantiehuisje is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het dorpje ligt binnen 1 km. Ideaal voor een gezin met 2 kinderen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne - Honden toegestaan

Orliac
Verhuur van een vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in Carsac Aillac in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
Speciale
aanbieding

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in Carsac Aillac in de Dordogne - Ref. PER-3435-2532 (3407)

Het vakantiehuis ligt net iets buiten het plaatsje Carsac Aillac, dichtstbijzijnde winkels op +/- 1,5 km. Grote tuin met verwarmd privé zwembad, ideaal voor een gezinsvakantie in de Dordogne.

**Speciale aanbieding** 5 % Korting voor een verblijf tussen 7 Mei 2022 en 24 Juni 2022 inbegrepen

Vakantiehuis verhuur zwembad Carsac Aillac Dordogne - Vakantiehuis huisdier geaccepteerd

Carsac-Aillac
Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
6 pers
3 slpk
1 badk

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in de Dordogne  - Ref. PER-3584-2586 (3452)

Het vakantiehuis ligt in een rustige woonwijk, landelijk gelegen op 3,5 km van Prats de Carlux en op 9 km van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat (alle voorzieningen).

Dordogne zwembad vakantiehuis verhuur - Honden toegestaan

Prats-de-Carlux
Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad
10 pers
4 slpk
4 badk
36 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-439-14901 (149)

In de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot, in de omgeving van Salviac ligt dit recent gerestaureerde landhuis. Dit huis met zijn 2 gescheiden slaapgedeeltes kan gemakkelijk 2 gezinnen ontvangen, met behoud van de intimiteit van elke familie.

Vakantiehuis Périgord Noir - Vakantiehuis waar huisdieren zijn toegestaan

Florimont-Gaumier
Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad
5 pers
3 slpk
3 badk
18 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-440-14902 (149)

Dit recent gerestaureerde landhuis ligt in de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot in de omgeving van Salviac, en is bijzonder geschikt om 1 of 2 families comfortabel te ontvangen.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Dordogne Perigord - Op vakantie met uw hond

Florimont-Gaumier
Charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk
29 Waarderingen
Directe boeking
Speciale
aanbieding
Laatst waardering
“Super Verblijf”

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 10 personen - Ref. PER-1437-772 (149)

Dit sfeervolle en zeer modern ingerichte vakantiehuis is rustig gelegen en kan 2 families in alle komfort ontvangen.

**Speciale aanbieding** 15 % Korting voor een verblijf tussen 21 Mei 2022 en 28 Mei 2022 inbegrepen

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Op vakantie met hond

Florimont-Gaumier
5 pers
3 slpk
3 badk
12 Waarderingen
Directe boeking
Speciale
aanbieding

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 5 personen - Ref. PER-1438-773 (149)

Ideaal gelegen om de toeristische bezienswaardigheden van de Dordogne te bezoeken.

Het huis is onlangs geheel gerenoveerd met natuurlijke materialen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Vakantiehuis huisdier geaccepteerd

Florimont-Gaumier
Vakantiehuis in Dordogne, Périgord Noir te huur bij Coin Secret
8 pers
3 slpk
3 badk
11 Waarderingen
Directe boeking

Dordogne, Périgord Noir, vakantiehuis voor 8 personen met tuin en klein bovengronds zwembad - Ref. PER-1005-303 (1711)

Dordogne, Périgord Noir, vakantiehuis voor 8 personen (3 slaapkamers) met tuin en klein bovengronds zwembad.
Dit ruime huis met tuin en prairie van ongeveer 1 ha aan de achterkant van het huis, bevindt zich in een karakteristieke « hameau“ (klein groepje huizen) op ongeveer 4 km van het plaatsje Prats in de Dordogne, Périgord Noir.

Vakantiehuis Périgord Noir, Dordogne - Vakantiehuis waar huisdieren toegestaan zijn

Mazeyrolles
Prijs vanaf :
826 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
8 Waarderingen

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

Vakantiehuis Domme Dordogne - Vakantiehuis hond toegestaan

Domme
Peyrillac, tussen Sarlat en Souillac, huis 6 personen met klein tuintje
7 pers
3 slpk
30 Waarderingen

Peyrillac, tussen Sarlat en Souillac, huis voor 6 personen in hameau met klein tuintje - Ref. PER-461-107101 (1071)

Dit stenen huis met balkon en klein tuintje ligt in een klein plaatsje tussen Sarlat en Souillac.

Vakantiehuis vakantie Dordogne Périgord - Vakantiehuizen huisdieren welkom

Peyrillac-et-Millac
Vakantiehuis voor 4 personen met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne, Perigord
4 pers
2 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie vlakbij Castelnaud la Chapelle en Beynac, voor vakantie in de Dordogne, Perigord - Ref. PER-2667-1891 (2927)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen op +/- 1,5 km van La Chapelle Péchaud. Dichtstbijzijnde winkels en restaurants in Castelnaud en Saint Cyprien (+/- 6 km). Centraal gelegen voor uitstapjes naar de belangrijkste bezienswaardigheden van de Dordogne.

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Dordogne - Vakantiehuis met huisdier

Castelnaud-la-Chapelle
Vakantiehuis met airconditioning en privé zwembad vlakbij Sarlat voor vakantie in de Dordogne
10 pers
4 slpk
4 badk
17 Waarderingen

Vakantiehuis voor 10 personen op slechts 10 km van Sarlat, airconditioning en privé zwembad, voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-531-140901 (1409)

Vakantiehuis voor 8 - 10 personen (met 4 slaapkamers en 4 badkamers), airconditioning en privé zwembad, landelijk gelegen op slechts 10 km van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat.

Vakantiehuis airconditioning zwembad Sarlat Dordogne - Vakantiehuis met hond

Prats-de-Carlux
Vakantiehuis in Daglan, voor vakantie in het hart van de Dordogne vlakbij alle bezienswaardigheden
7 pers
3 slpk
3 Waarderingen

Vakantiehuis met tuin in Daglan, in het hart van de Dordogne vlakbij alle toeristische bezienswaardigheden - Ref. PER-2996-2192 (3167)

Ruim vakantiehuis op loopafstand van het plaatsje Daglan, en vlakbij alle bezienswaardigheden in de Dordogne. Domme en Castelnaud liggen op ongeveer 12 km, de middeleeuwse stad Sarlat op 22 km.

Vakantiehuis Daglan Dordogne - Vakantiehuis huisdier toegelaten

Daglan
Dordogne, in Beynac et Cazenac, vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd privézwembad
8 pers
4 slpk
3 Waarderingen

In Beynac et Cazenac, op het platteland, verhuur van een stenen huis voor 8 personen met verwarmd privézwembad, prachtig uitzicht over het landschap. - Ref. PER-2858-2033 (3037)

Dit onlangs gerestaureerde stenen vakantiehuis is licht en smaakvol ingericht. De woonkamer is gezellig voor momenten van ontspanning met familie of vrienden. Een duidelijk zicht op het platteland, vooral op de prachtige kastelen van de Périgord.

Vakantiehuis in de Dordogne met verwarmd zwembad - Honden toegestaan

Beynac-et-Cazenac
Vakantiehuis huren met privé zwembad voor vakantie in Sarlat, Dordogne
10 pers
5 slpk
3 badk
1 Waardering

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in Sarlat, Dordogne - Ref. PER-3211-2393 (3309)

Het vakantiehuis bestaat uit 2 communicerende appartementen die naast elkaar liggen, voor 4 en 6 personen. Het vakantiehuis ligt in de heuvels van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat, op ongeveer 1,5 km van het centrum.

Vakantiehuis zwembad vakantie Sarlat Dordogne - Vakantiehuizen huisdieren welkom

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis huren voor vakantie in het stadscentrum van Sarlat in de Dordogne
6 pers
3 slpk
1 badk

Vakantiehuis in het centrum van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3432-2540 (3414)

Prachtig karakteristiek vakantiehuis voor vakantie in het centrum van de stad Sarlat, alle winkels en restaurants, toeristische bezienswaardigheden zijn te voet bereikbaar.

Vakantiehuis stadscentrum vakantie Sarlat Dordogne - Vakantiehuis waar huisdieren toegestaan zijn

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis op domein met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk

Vakantiehuis op groot vakantiedomein met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3368-2357 (3287)

Dit karakteristieke landhuis is met smaak gerestaureerd tot een fijn vakantiehuis.Aaangenaam grasveld en bebost terrein van 1500m² omheind, prachtig uitzicht over de vallei met hangmatten, tuinmeubilair en een jacuzzi. Het zwembad en andere faciliteiten zijn voor gemeenschappelijk gebruik met de andere vakantiegasten.

Vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne - Vakantiehuis met huisdier

Simeyrols
Gite met verwarmd privé zwembad voor 6 personen voor vakantie in de Perigord
6 pers
3 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Gite met verwarmd privé-zwembad voor 6 personen in de Perigord - Ref. PER-2670-529 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een onafhankelijke tweede gite (voor 4 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Vakantiehuis hond toegestaan

Daglan
Gite voor gezinsvakantie op vakantiedomein in de Dordogne met gemeenschappelijk zwembad
5 pers
3 slpk
1 badk

Gite voor gezinsvakantie op vakantiedomein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad in de Dordogne - Ref. PER-3367-2356 (3287)

De gite bevindt zich in een 19e-eeuws landhuis, gerestaureerd met authentieke charme en modern comfort. Veel groen, natuurlijk omgeving, groot gemeenschappelijk verwarmd zwembad.

Gite zwembad vakantie Dordogne - Vakantiehuis huisdier geaccepteerd

Simeyrols
Groot vakantiehuis met verwarmd privé zwembad huren voor vakantie in de Dordogne
9 pers
4 slpk
4 badk
Speciale
aanbieding

Groot vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3632-2647 (3509)

Groot vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne, het vakantiehuis is rustig en landelijk gelegen, dichtstbijzijnde winkels (bakker en restaurant) in Sainte Nathalene, de prachtige middeleeuwse stad Sarlat ligt op ongeveer 10 km.

**Speciale aanbieding** 8 % Korting voor een verblijf tussen 28 Mei 2022 en 3 Juni 2022 inbegrepen
**Speciale aanbieding** 8 % Korting voor een verblijf tussen 5 Juni 2022 en 17 Juni 2022 inbegrepen

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Dordogne - Vakantiehuis met hond

Prats-de-Carlux
Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in de Perigord
4 pers
2 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in Perigord - Ref. PER-2672-534 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een tweede gite (voor 6 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Vakantiehuis huisdier toegelaten

Daglan
Vakantiehuis met privé zwembad huren voor vakantie in de Dordogne Perigord
8 pers
4 slpk
3 badk

Vakantiehuis met privé zwembad huren voor vakantie met 8 personen in de Dordogne Perigord - Ref. PER-3294-2440 (268)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen, dicht bij de rivier de Dordogne met uitzicht op het prachtige plaatsje Domme (4km). Het vakantiehuis ligt op +/- 1 km van Vitrac, dichtstbijzijnde winkels in Cénac en Saint julien (3,5 km).

Vakantiehuis zwembad huren vakantie Dordogne Perigord - Op vakantie met hond

Vitrac
Vakantiehuis huren met zwembad en spa voor vakantie in Daglan, in de Dordogne
10 pers
3 slpk
3 badk
1 Waardering

Vakantiehuis voor 8 tot 10 personen met verwarmd zwembad en spa voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3210-2395 (3309)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het vakantiehuis bestaat ui de hoofdwoning (met 2 slaapkamers voor 6 personen) en een onafhankelijk bijgebouw (voor 4 personen).

Vakantiehuis huren zwembad vakantie Dordogne - Op vakantie met uw hond

Daglan
Prijs vanaf :
560 € per week
Vakantiewoning huren in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
3 Waarderingen

Charmante vakantiewoning voor vakantie in Daglan, in de Dordogne - Ref. PER-3248-2423 (3329)

Dit charmante stenen vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, op +/- 2,5 km van het plaatsje Daglan (winkels en restaurants).

Vakantiewoning huren Dordogne - Vakantiehuis waar huisdieren zijn toegestaan

Daglan
Moderne vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk

Modern ingerichte vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne - Ref. PER-2936-2134 (3122)

Moderne vakantie villa met verwarmd privé zwembad voor 10 personen (6 volwassenen + 4 kinderen) met vrij uitzicht over de vallei. De villa heeft 3 2-persoonsslaapkamers en een kinderkamer met 2 stapelbedden voor 4 kinderen.

Vakantie villa verwarmd zwembad Dordogne - Vakantiehuis waar huisdieren zijn toegestaan

Cazoulès vlakbij Sarlat-la-Canéda
Groot vakantiehuis huren met verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne
12 pers
6 slpk
4 badk

Groot vakantiehuis in de Dordogne voor vakantie met 12 personen met verwarmd overdekt zwembad - Ref. PER-3450-2556 (3425)

Dit ruime vakantiehuis bestaat uit 2 woningen met gemeenschappelijke ingang. Het huis heeft een verwarmd  en overdekt zwembad, is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, op +/- 3 km van het plaatsje Carlux.

Groot vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne - Vakantiehuis met huisdier

Orliaguet
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie met 7 personen in Vitrac in Dordogne
7 pers
3 slpk
2 Waarderingen

Charmant vakantiehuis voor 7 personen in de Dordogne, aan de voet van een kasteel, tuin met verwarmd privé zwembad en uitzicht op het kasteel - Ref. PER-3175-2331 (3268)

Het vakantiehuis bevindt zich op het dorpsplein, in een voormalig bijgebouw van het kasteel, tuin met verwarmd privé zwembad met uitzicht op het kasteel.

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Vitrac Dordogne - Op vakantie met uw hond

Vitrac
Vakantie woonwagen met airconditioning op domein met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in de Dordogne
2 pers
1 slpk
1 badk

Woonwagen op vakantiedomein met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in de Dordogne  - Ref. PER-3369-2359 (3287)

De woonwagen met airconditioning en badkamer kan 2 personen ontvangen. Tuinmeubilair, ligstoelen en een prachtig uitzicht over de vallei, weilanden en een deel van het bos. Het gemeenschappelijke zwembad van 12m x 5m is verwarmd en is te delen met de andere vakantiegasten op het domein.

Woonwagen zwembad vakantie Dordogne - Vakantiehuis huisdier toegelaten

Simeyrols
Gite voor 6 personen op domein met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in Sarlat, Dodogne
6 pers
3 slpk

Gite voor 6 personen op domein met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in Sarlat, Dordogne - Ref. PER-3213-2394 (3309)

De gite ligt op het domein van de eigenaren, samen met een tweede gite voor 4 personen en de woning van de eigenaren. Het zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik met de andere vakantiegangers en de eigenaren.

Gite zwembad vakantie Sarlat Dordogne - Vakantiehuizen huisdieren welkom

Sarlat-la-Canéda
Gite met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in Sarlat, Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk

Gite in de heuvels van Sarlat met gemeenschappelijk verwarmd zwembad, voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3212-2392 (3309)

De gite ligt op het domein van de eigenaren, samen met een tweede gite voor 6 personen en de woning van de eigenaren. Het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik met de andere vakantiegangers en de eigenaren.

Gite zwembad vakantie Dordogne - Op vakantie met hond

Sarlat-la-Canéda
Prijs vanaf :
1197 € per week
Vakantiehuis met verwarmd zwembad in Dordogne
8 pers
4 slpk
4 badk
11 Waarderingen
Laatst waardering
“het woord " coin secret" is hier ECHT van toepassing; ver van alles, rust, kalmte ...alles wat een mens nodig heeft om tot rust te komen en te bekomen van een jaar werk en stress prachtige omgeving om te wandelen ( was oa ook ons doel, naast tot...”

Dordogne, in het centrum van de Perigord Noir, vakantiehuis met verwarmd zwembad in landelijke omgeving. Voor 8 personen - Ref. PER-1363-688 (2009)

Het vakantiehuis is recent gerenoveerd en modern ingericht met alle comfort en geschikt voor een verblijf met 8 personen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord - Vakantiehuis met hond

Archignac