Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Kasteel te huur in in de Lot

Kasteel huren vakantie Dordogne Périgord met zwembad, hammam, jacuzzi en fitness
8 pers
4 slpk
4 badk
2 Waarderingen

Kasteel met verwarmd zwembad, hammam, spa en fitness voor vakantie vlakbij Sarlat in het hart van de Dordogne Perigord. Voor 8 personen - Ref. PER-1972-1404 (2525)

Het kasteel is volledig gerenoveerd en bijzonder modern en comfortabel ingericht. Het kasteel heeft een prachtig aangelegde tuin en ligt in een landelijke omgeving niet ver van Cénac.

Vakantie kasteel Spa zwembad Dordogne Périgord - Kasteel huren voor bijzondere gelegenheid

Périgord Noir, omgeving van Sarlat, Kasteel te huur voor 17 personen
17 pers
9 slpk
6 badk

Périgord Noir, omgeving van Sarlat, Kasteel te huur voor 17 personen - Ref. PER-532-42301 (423)

Dit kasteel ligt in het hart van de Périgord Noir, domineert de Dordogne vallei en werd in de 14e eeuw in Renaissance stijl gerenoveerd. Dit sfeervolle kasteel is een ideaal uitgangspunt om de prachtige omgeving van Sarlat te verkennen.

Kasteel Périgord Noir - Kasteel huren voor vakantie

Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren