Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Kasteel te huur in in de Lot

Kasteel huren vakantie Dordogne Périgord met zwembad, hammam, jacuzzi en fitness
8 pers
4 slpk
4 badk
2 Waarderingen

Kasteel met verwarmd zwembad, hammam, spa en fitness voor vakantie vlakbij Sarlat in het hart van de Dordogne Perigord. Voor 8 personen - Ref. PER-1972-1404 (2525)

Het kasteel is volledig gerenoveerd en bijzonder modern en comfortabel ingericht. Het kasteel heeft een prachtig aangelegde tuin en ligt in een landelijke omgeving niet ver van Cénac.

Vakantie kasteel Spa zwembad Dordogne Périgord - Kasteel huren voor bijzondere gelegenheid