Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Landhuis (Manoir) te huur in in de Lot

Dordogne, cité médiévale de Domme, location d'un manoir pour 10 personnes avec spa
10 pers
5 slpk
3 badk

- Ref. PER-2821-1989 (3006)

**Speciale aanbieding** 20 % Korting voor een verblijf tussen 9 Juli 2018 en 3 Augustus 2018 inbegrepen

MOTS CLEFS VILLE

Vakantiehuis met privé zwembad en uitzicht in Cenac, Dordogne
12 pers
6 slpk
5 badk

Prachtig karakteristiek landhuis in Cenac vlakbij Sarlat en alle toeristische bezienswaardigheden, mooi uitzicht, landelijke omgeving en privé zwembad. Voor 12 personen - Ref. PER-2290-1625 (2703)

Vakantie vieren in prachtig landhuis met zwembad in het hart van de Dordogne vlakbij het charmante plaatsje Domme, de middeleeuwse stad Sarlat en alle toeristische bezienswaardigheden.

Vakantiehuis zwembad uitzicht Cenac Dordogne