Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Landhuis (Manoir) te huur in in de Lot

Vakantiehuis met privé zwembad en uitzicht in Cenac, Dordogne
12 pers
6 slpk
5 badk
1 Waardering

Prachtig karakteristiek landhuis in Cenac vlakbij Sarlat en alle toeristische bezienswaardigheden, mooi uitzicht, landelijke omgeving en privé zwembad. Voor 12 personen - Ref. PER-2290-1625 (2703)

Vakantie vieren in prachtig landhuis met zwembad in het hart van de Dordogne vlakbij het charmante plaatsje Domme, de middeleeuwse stad Sarlat en alle toeristische bezienswaardigheden.

Vakantiehuis zwembad uitzicht Cenac Dordogne

Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren