Coin Secret op Instagram
Coin Secret op Facebook
Coin Secret op Twitter
Coin Secret op Pinterest
RSS Coin Secret -  Nieuwe huizen

  1. Coin Secret
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Vakantiehuizen met uitzicht
  5. Uitzicht in Quercy - Périgord
  6. Lot

Vakantiehuizen in de Lot met uitzicht

Ontdek onze selectie van 49 vakantiehuizen met uitzicht in het departement Lot in Frankrijk. Wilt u een vakantiehuis met een mooi vrij uitzicht, onze selectie van vakantiehuizen in de Lot met vrij uitzicht beantwoord zeker aan uw verwachtingen. Of het nu uitzicht op een meer, op zee of op het landschap betreft , in Lavaur of in Durbans of in de streek Périgord Noir, hier vindt u diverse vakantiehuizen met zwembad in Frankrijk die u zeker aanspreken.

Vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad voor vakantie tussen Dordogne, Lot et Garonne
10 pers
4 slpk
3 Waarderingen

Landelijk gelegen vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, voor vakantie met 10 personen tussen de Dordogne en de Lot - Ref. PER-3191-2374 (3300)

Groot ruim vakantiehuis, met twee 2-persoonsslaapkamers en 2 grote kinderslaapkamers ideaal voor 2 gezinnen. Het vakantiehuis is rustig en landelijk gelegen, dichtstbijzijnde winkels in Castelnau Montratier (6 km).

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Dordogne Lot et Garonne - Gite met uitzicht

Castelnau-Montratier
Vakantiehuis met zwembad in Durbans in de Lot, Dordogne.
8 pers
4 slpk
4 badk
9 Waarderingen

Tussen Lot en Dordogne, Vakantiehuis op 2 ha landgoed met privé zwembad. Voor 8 personen - Ref. PER-1289-613 (1953)

Dit historische domein is smaakvol gerenoveerd, biedt veel ruimte en bevindt zich in een rustige landelijke omgeving.

Vakantiehuis zwembad Lot Dordogne Périgord - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Durbans
Vakantiehuis met zwembad, spa en sauna huren voor vakantie in Quercy/Lot, vlakbij de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk

Mooi vakantiehuis voor vakantie in Quercy Lot aan de grens met de Dordogne, met privézwembad, spa en sauna - Ref. PER-3568-2577 (3442)

Mooi vakantiehuis in het hart van een landgoed van 12 hectare met bossen en weiden, wandelpaden... Geniet in het hart van de natuur van de rust en het privé zwembad en de wellness ruimte met spa en sauna.

Vakantiehuis zwembad huren vakantie Quercy Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Martel
Kasteel met zwembad voor vakantie met 8 personen in Dordogne, Quercy Perigord
8 pers
4 slpk
4 badk

Vakantie op kasteel voor 8 personen, prachtig gelegen op groot terrein met tuin en zwembad - Ref. PER-3046-2237 (3198)

Het kasteel voor 8 personen ligt buiten het plaatsje Saint Denis de Martel op een terrein van 2 hectare met meerdere tuinen en een privé zwembad. Geniet van de zonsondergang en het fraaie uitzicht.

Vakantie kasteel zwembad Dordogne Quercy Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Saint-Denis-lès-Martel
Groot vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 12 personen in Lacave, Quercy Lot
12 pers
6 slpk
5 badk
2 Waarderingen

Groot vakantiehuis voor 12 personen met privé zwembad voor vakantie in Lacave in de Quercy-Lot - Ref. PER-2455-1791 (2840)

Het vakantiehuis is prachtig gerestaureerd en ruim en smaakvol ingericht, air-cinditioning in alle slaapkamers, voor een geslaagde vakantie met familie of vrienden. Een groot buitenterras voor gezellige maaltijden, een privé zwembad en een tweede overdekt terras met prachtig vrij uitzicht op het kasteel van Belcastel en de Ouysse vallei.

Groot vakantiehuis zwembad Lacave Quercy-Lot - Vakantie villa met uitzicht

Lacave
Vakantiehuis met binnen zwembad in Dordogne Perigord
6 pers
3 slpk
39 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis voor 6 personen met binnen zwembad voor vakantie in Dordogne Perigord - Ref. PER-3160-2346 (149)

Karkteristiek stenen vakantiehuis met binnenzwembad / Spa. Een terras aan de voorzijde om buiten te eten en te ontspannen. Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het maakt deel uit van een klein groepje huizen.

Vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne Perigord - Vakantie met bijzonder uitzicht

Florimont-Gaumier
Vakantiehuis te huur voor 4 personen met airconditioning jacuzzi
4 pers
2 slpk
3 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis te huur met airconditioning en jacuzzi voor 4 personen voor vakantie in de Dordogne  - Ref. PER-2807-2000 (3015)

Dit gezellige chalet is landelijk gelegen maar niet afgezonderd, niet ver van de beroemde tuinen van Eyrignac.

Vakantiehuis met jacuzzi voor vakantie in de Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Salignac-Eyvigues
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad huren voor vakantie in de Dordogne
6 pers
3 slpk
8 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad huren voor vakantie in de Dordogne vlakbij Sarlat - Ref. PER-3162-2332 (3269)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, op een groot landgoed van 15 hectare bos en weilanden. Vanaf het zwembad heeft u een aangenaam vrij uitzicht over het land. Het vakantiehuis bestaat uit de hoofdwoning (met 2 slaapkamers voor 2 volwassenen en 2 kinderen) en een onafhankelijk bijgebouw voor 2 personen. Dichtstbijzijnde winkels in Marquay (+/- 4 km), de prachtige middeleeuwse stad Sarlat (alle winkels en restaurants) ligt op +/- 10 km.

Vakantiehuis verwarmd zwmebad vakantie Dordogne - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor 8 personen, in Dordogne vlakbij Sarlat
8 pers
4 slpk
30 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Een echte aanrader voor wie van rust en stilte, en privacy, houdt! Veel te zien in de buurt. Mooie streek! Door de vriendelijke ontvangst voelden we ons direct thuis. We hebben 2 weken volop genoten!”

Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor 8 personen, landelijk gelegen op 11 km van Sarlat - Ref. PER-2764-1956 (2977)

Stenen vakantiehuis voor 8 personen met moderne inrichting en verwarmd privé zwembad, vrij afgelegen ligging in landelijke omgeving op 11 km van de middeleeuwse stad Sarlat.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Sarlat Dordogne - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen in Beynac in de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
6 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad voor 8 personen in Beynac, in het hart van de Dordogne, vlakbij de beroemde kastelen van Beynac, Marqueyssac en Castelnaud  - Ref. PER-3057-2249 (3208)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt een vrij uitzicht op het omliggende landschap, het huis ligt naast een olijfolie molen (in activiteit) van dezelfde eigenaar. Het centrum van Beynac (winkels) en het beroemde kasteel het Château de Beynac ligt op slechts 700m.

Vakantiehuis zwembad Beynac Dordogne - Buitengewoon verblijf in villa

Beynac-et-Cazenac
Vakantiehuis met zwembad voor 4 personen in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
7 Waarderingen

Gezellig vakantiehuis met rond privé zwembad voor vakantie met 4 personen in de Dordogne - Ref. PER-3083-2269 (3227)

Dit gezellige vakantiehuisje is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het dorpje ligt binnen 1 km. Ideaal voor een gezin met 2 kinderen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Orliac
Vakantiehuis met zwembad en spa  in Florimont Gaumier Dordogne
10 pers
4 slpk
4 badk
12 Waarderingen
Laatst waardering
“Wij hadden een zeer aangename vakantie. Het huis was buiten verwachting. De omgeving was zalig mooi met prachtige zonsondergang! De eigenaars waren super vriendelijke mensen.”

Dit voormalig tabaksdrooghuis is omgebouwd tot een bijzonder vakantiehuis met verwarmd buitenzwembad en binnenzwembad met spa. - Ref. PER-2460-1797 (149)

Het vakantiehuis biedt 4 ruime slaapkamers met airconditioning en grote schuifpuien openen naar het overdekte terras en het buitenzwembad. Rustige gelegen op het platteland, mooi vrij uitzicht.

Vakantiehuis met zwembad en spa in Dordogne Florimont-Gaumier - Vakantiehuis met uitzicht

Florimont-Gaumier
Gite voor 4 personen op domein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
10 Waarderingen

Gite voor 4 personen op domein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-2823-2026 (3032)

Deze gite bevind zich op het domein van de eigenaren tezamen met een tweede gite (ook voor 4 personen). Het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik. Het domein is landelijk gelegen, het landgoed bestaat uit een aangelegde tuin en een bos van 1ha met wandelpaden. Dichtstbijzijnde winkels in Grolejac (3 km).

Gite verwarmd zwembad vakantie Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Groléjac
Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen
14 pers
5 slpk
3 badk
22 Waarderingen
Laatst waardering
“Très belle et agréable maison spacieuse, idéale pour des vacances en famille ou entre amis, en toute tranquilité en pleine nature. Trés belle et grande piscine bien soignée. Une perle en Périgord noir !”

Périgord Noir, karakteristiek vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen - Ref. PER-364-11601 (116)

Dit karakteristieke charmante landhuis voor 14 personen ligt in de Périgord Noir in een landelijke omgeving. Het huis ligt op een domein van 4 hectare, omgeven door bos en groen, met een groot privé zwembad.

Landhuis zwembad Dordogne vakantie Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Lavaur
Vakantiehuis met verwramd privé zwembad huren voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
2 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne met 4 personen, landelijk en rustig gelegen op groot domein van 5 hectare - Ref. PER-3434-2501 (3382)

Het vakantiehuis ligt in een klein groepje van (onbewoonde) huizen, op een groot domein van 5 ha met bossen en velden die uitnodigen voor wandelingen. Het vakantiehuis heeft een verwarmd privé zwembad.

Vakantiehuis zwembad huren vakantie Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk

Groot vakantiehuis met privé zwembad in het hart van een park van 5 hectare, voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3678-2682 (3546)

Dit grote landhuis kan tot 8 personen ontvangen en ligt in een groot park met privé zwembad. Dichtstbijzijnde winkels in Carlux (+/- 2,5 km), de prachtige middeleeuwse stad Sarlat ligt op +/- 17 km.

Vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Carlux
Vakantiehuis voor 8 personen met privé zwembad voor vakantie in Dordogne Périgord
8 pers
4 slpk

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 8 personen in Dordogne, Périgord - Ref. PER-3560-2572 (3437)

Dit stenen landhuis is recent gerenoveerd tot een charmant vakantiehuis voor 8 personen. Landelijk en rustig gelegen maar niet geïsoleerd, privé zwembad.

Vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne Perigord - Gite met uitzicht

Salignac-Eyvigues
Charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
5 pers
3 slpk
3 badk
12 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 5 personen - Ref. PER-1438-773 (149)

Ideaal gelegen om de toeristische bezienswaardigheden van de Dordogne te bezoeken.

Het huis is onlangs geheel gerenoveerd met natuurlijke materialen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Florimont-Gaumier
10 pers
4 slpk
3 badk
30 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Super Verblijf”

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 10 personen - Ref. PER-1437-772 (149)

Dit sfeervolle en zeer modern ingerichte vakantiehuis is rustig gelegen en kan 2 families in alle komfort ontvangen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Buitengewoon verblijf in villa

Florimont-Gaumier
Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad
10 pers
4 slpk
4 badk
36 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-439-14901 (149)

In de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot, in de omgeving van Salviac ligt dit recent gerestaureerde landhuis. Dit huis met zijn 2 gescheiden slaapgedeeltes kan gemakkelijk 2 gezinnen ontvangen, met behoud van de intimiteit van elke familie.

Vakantiehuis Périgord Noir - Vakantie met bijzonder uitzicht

Florimont-Gaumier
Gite voor 4 personen met verwarmd zwembad in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
1 Waardering
Directe boeking

Gite met verwarmd zwembad voor 4 personen in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor familievakantie in de Dordogne - Ref. PER-2822-2025 (3032)

Gezellige gite voor 4 personen  met alle comfort voor een geslaagde familievakantie. Het domein bestaat uit het landhuis van de eigenaren en een tweede gite (ook voor 4 personen). De gite heeft een privé terras, het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik.

Gite verwarmd zwembad vakantie Sarlat Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Groléjac
Vakantiehuis met privé zwembad in Castelnaud voor vakantie in de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
17 Waarderingen
Directe boeking

Karakteristiek vakantiehuis in Castelnaud la Chapelle, aan de rivier de Dordogne, in het hart van de Perigord Noir, vlakbij de beroemde kastelen  - Ref. PER-915-184 (1605)

Het vakantiehuis bestaat uit de hoofdwoning + 1 onafhankelijke extra slaapkamers (2 personen) in een onafhankelijk bijgebouw. Het zwembad ligt voor de hoofdwoning en is volledig privé voor de vakantiegasten.

Vakantiehuis Castelnaud - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Castelnaud-la-Chapelle
Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad
5 pers
3 slpk
3 badk
18 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-440-14902 (149)

Dit recent gerestaureerde landhuis ligt in de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot in de omgeving van Salviac, en is bijzonder geschikt om 1 of 2 families comfortabel te ontvangen.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Dordogne Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Florimont-Gaumier
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne
14 pers
6 slpk
4 badk
4 Waarderingen

Groot vakantiehuis bestaande uit 2 aanliggende huizen en een verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne. Voor 14 personen - Ref. PER-2302-1627 (2704)

De 2 huizen komen samen in de grote eetruimte, beide huizen zijn bijzonder modern en comfortabel ingericht.

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Sarlat Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad in Sarlat
6 pers
3 slpk

Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne - Ref. PER-2303-1628 (2704)

Recent gerenoveerd en smaakvol ingericht vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, ideaal uitgangspunt voor uitstapjes naar de vele bezienswaardigheden in de Dordogne.

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Buitengewoon verblijf in villa

Sarlat-la-Canéda
Gite huren voor 2 personen met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in de Dordogne
2 pers
1 slpk
1 badk

Gite voor 2 personen op domein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3261-2426 (3269)

Deze gite van +/- 40 m² voor twee personen ligt op het landgoed van de eigenaren, samen met een aanliggende tweede gite (voor 4 personen). Het zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik met de vakantiegasten in de tweede gite.

Gite zwembad huren vakantie Dordogne - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne
8 pers
3 slpk
1 Waardering

Vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd zwembad, vlakbij Sarlat - Ref. PER-2304-1629 (2704)

Onlangs gerenoveerd en bijzonder smaakvol ingericht vakantiehuis, verwarmd zwembad, op 8 km van Sarlat

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Gite met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Dordogne, in Beynac et Cazenac, vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd privézwembad
8 pers
4 slpk
3 Waarderingen

Landelijk gelegen vakantiehuis voor vakantie in Beynac et Cazenac, met verwarmd privé zwembad, prachtig uitzicht over het landschap - Ref. PER-2858-2033 (3037)

Dit vakantiehuis is modern en smaakvol ingericht. Een mooi uitzicht op het platteland, vooral op de prachtige kastelen van de Périgord. Verwarmd privé zwembad.

Vakantiehuis Dordogne verwarmd zwembad - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Beynac-et-Cazenac
Vakantiehuis voor 4 personen met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne, Perigord
4 pers
2 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie vlakbij Castelnaud la Chapelle en Beynac, voor vakantie in de Dordogne, Perigord - Ref. PER-2667-1891 (2927)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen op +/- 1,5 km van La Chapelle Péchaud. Dichtstbijzijnde winkels en restaurants in Castelnaud en Saint Cyprien (+/- 6 km). Centraal gelegen voor uitstapjes naar de belangrijkste bezienswaardigheden van de Dordogne.

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Castelnaud-la-Chapelle
Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad vlakbij Sarlat in de Dordogne
5 pers
2 slpk
1 badk
8 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in de Dordogne vlakbij de middeleeuwse stad Sarlat - Ref. PER-2307-1626 (2704)

Onlangs gerestaureerd en smaakvol en comfortabel ingericht, ideaal gelegen, dicht bij het middeleeuwse Sarlat, in het hart van de Perigord Noir.

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Vakantiehuis met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd zwembad in de Dordogne, vlakbij Sarlat
12 pers
5 slpk
4 badk
1 Waardering

Vakantiehuis met verwarmd zwembad op 8 km van Sarlat in de Dordogne - Ref. PER-2437-1725 (2704)

Het ruime en modern, ingerichte vakantiehuis ligt op een domein in landelijke omgeving op 8 km van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat

Vakantiehuis zwembad - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Prijs vanaf :
826 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
8 Waarderingen

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

Vakantiehuis Domme Dordogne - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Domme
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie met 8 personen in Sarlat, Dordogne Perigord
8 pers
4 slpk

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie met 8 personen in Sarlat, Dordogne Perigord - Ref. PER-3242-2424 (3331)

Dit vakantiehuis is landelijk gelegen in een klein gehucht met 3 huizen, het stadscentrum van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat ligt op +/- 12 km maar u vind de dichtstbijzijnde winkels al aan de rand van de stad. Verwarmd privé zwembad met prachtig vrij uitzicht over de landelijke omgeving.

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Sarlat, Dordogne, Perigord - Vakantie met bijzonder uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis op domein met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk

Vakantiehuis op groot vakantiedomein met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3368-2357 (3287)

Dit karakteristieke landhuis is met smaak gerestaureerd tot een fijn vakantiehuis.Aaangenaam grasveld en bebost terrein van 1500m² omheind, prachtig uitzicht over de vallei met hangmatten, tuinmeubilair en een jacuzzi. Het zwembad en andere faciliteiten zijn voor gemeenschappelijk gebruik met de andere vakantiegasten.

Vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne - Gite met uitzicht

Simeyrols
Groot vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd zwembad en Spa
10 pers
5 slpk
5 badk
1 Waardering

Groot vakantiehuis voor vakantie met 10 personen in Grolejac, Dordogne, verwarmd zwembad en spa - Ref. PER-2818-2015 (3022)

Groot vakantiehuis met 5 2-persoons suites met airconditioning en badkamer, Spa, de schuifpuien van het verwarmde binnenzwembad kan in de zomerperiode volledig opengezet worden.

Vakantiehuis zwembad Dordogne - Buitengewoon verblijf in villa

Groléjac
Moderne vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk

Modern ingerichte vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne - Ref. PER-2936-2134 (3122)

Moderne vakantie villa met verwarmd privé zwembad voor 10 personen (6 volwassenen + 4 kinderen) met vrij uitzicht over de vallei. De villa heeft 3 2-persoonsslaapkamers en een kinderkamer met 2 stapelbedden voor 4 kinderen.

Vakantie villa verwarmd zwembad Dordogne - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Cazoulès vlakbij Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie met 7 personen in Vitrac in Dordogne
7 pers
3 slpk
2 Waarderingen

Charmant vakantiehuis voor 7 personen in de Dordogne, aan de voet van een kasteel, tuin met verwarmd privé zwembad en uitzicht op het kasteel - Ref. PER-3175-2331 (3268)

Het vakantiehuis bevindt zich op het dorpsplein, in een voormalig bijgebouw van het kasteel, tuin met verwarmd privé zwembad met uitzicht op het kasteel.

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Vitrac Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Vitrac
Vakantiehuis huren met zwembad en spa voor vakantie in Daglan, in de Dordogne
10 pers
3 slpk
3 badk
2 Waarderingen

Vakantiehuis voor 8 tot 10 personen met verwarmd zwembad en spa voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3210-2395 (3309)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het vakantiehuis bestaat ui de hoofdwoning (met 2 slaapkamers voor 6 personen) en een onafhankelijk bijgebouw (voor 4 personen).

Vakantiehuis huren zwembad vakantie Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Daglan
Gite met verwarmd privé zwembad voor 6 personen voor vakantie in de Perigord
6 pers
3 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Gite met verwarmd privé-zwembad voor 6 personen in de Perigord - Ref. PER-2670-529 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een onafhankelijke tweede gite (voor 4 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Daglan
Vakantiehuis huren voor vakantie in het stadscentrum van Sarlat in de Dordogne
6 pers
3 slpk
1 badk

Vakantiehuis in het centrum van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3432-2540 (3414)

Prachtig karakteristiek vakantiehuis voor vakantie in het centrum van de stad Sarlat, alle winkels en restaurants, toeristische bezienswaardigheden zijn te voet bereikbaar.

Vakantiehuis stadscentrum vakantie Sarlat Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantie woonwagen met airconditioning op domein met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in de Dordogne
2 pers
1 slpk
1 badk

Woonwagen op vakantiedomein met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie in de Dordogne  - Ref. PER-3369-2359 (3287)

De woonwagen met airconditioning en badkamer kan 2 personen ontvangen. Tuinmeubilair, ligstoelen en een prachtig uitzicht over de vallei, weilanden en een deel van het bos. Het gemeenschappelijke zwembad van 12m x 5m is verwarmd en is te delen met de andere vakantiegasten op het domein.

Woonwagen zwembad vakantie Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Simeyrols
Gite voor gezinsvakantie op vakantiedomein in de Dordogne met gemeenschappelijk zwembad
5 pers
3 slpk
1 badk

Gite voor gezinsvakantie op vakantiedomein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad in de Dordogne - Ref. PER-3367-2356 (3287)

De gite bevindt zich in een 19e-eeuws landhuis, gerestaureerd met authentieke charme en modern comfort. Veel groen, natuurlijk omgeving, groot gemeenschappelijk verwarmd zwembad.

Gite zwembad vakantie Dordogne - Gite met uitzicht

Simeyrols
Vakantiewoning huren voor vakantie in La Roque Gageac, Dordogne
4 pers
2 slpk

Vakantewoning voor 4 personen in het hart van La Roque Gageac, een prachtig middeleeuws plaatsje aan de Dordogne rivier - Ref. PER-3384-2500 (3381)

De vakantiewoning heeft een buitenterras met een mooi uitzicht op het middeleeuwse dorp, de uitgestrekte omliggende weilanden en de Dordogne. Het plaatsje La Roque Gageac (all winkels en restaurants) heeft eveneens een strand aan de Dordogne rivier.

Vakantiewoning vakantie La Roque Gageac Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

La Roque-Gageac
Vakantiehuis met privé zwembad huren voor vakantie in de Dordogne, Perigord
8 pers
4 slpk
3 badk

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in de Dordogne, Perigord - Ref. PER-3293-2439 (268)

Dit vakantiehuis met privé zwembad is landelijk gelegen tussen Domme en Vitrac, vlakbij alle bezienswaardigheden van de Dordogne.

Domme
6 pers
3 slpk

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3295-2441 (268)

Het vakantiehuis is gelegen aan het einde van een lange oprijlaan, in de buurt van een zeer mooi familiekasteel en zijn park van 6 hectare, een prachtige locatie voor een bijzondere vakantie in de Dordogne.

Domme
Vakantiehuis met privé zwembad huren voor vakantie in de Dordogne Perigord
8 pers
4 slpk
3 badk

Vakantiehuis met privé zwembad huren voor vakantie met 8 personen in de Dordogne Perigord - Ref. PER-3294-2440 (268)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen, dicht bij de rivier de Dordogne met uitzicht op het prachtige plaatsje Domme (4km). Het vakantiehuis ligt op +/- 1 km van Vitrac, dichtstbijzijnde winkels in Cénac en Saint julien (3,5 km).

Vakantiehuis zwembad huren vakantie Dordogne Perigord - Buitengewoon verblijf in villa

Vitrac
Groot vakantiehuis met verwarmd privé zwembad huren voor vakantie in de Dordogne
9 pers
4 slpk
4 badk

Groot vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-3632-2647 (3509)

Groot vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne, het vakantiehuis is rustig en landelijk gelegen, dichtstbijzijnde winkels (bakker en restaurant) in Sainte Nathalene, de prachtige middeleeuwse stad Sarlat ligt op ongeveer 10 km.

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Prats-de-Carlux
Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in de Perigord
4 pers
2 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in Perigord - Ref. PER-2672-534 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een tweede gite (voor 6 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Daglan
Charmant vakantie appartement in Domme, Dordogne bij Coin Secret
6 pers
3 slpk
15 Waarderingen

Charmant vakantie appartement met terras in het centrum van Domme, een van de mooiste plaatsjes aan de Dordogne met prachtig uitzicht. Voor 6 personen - Ref. PER-1172-485 (1853)

Dit charmante vakantie appartement is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ideale ligging in het centrum van het prachtige middeleeuwse plaatsje Domme.

Vakantiehuis Périgord Dordogne Domme - Vakantiehuis met uitzicht

Domme