Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen
 
  • Menu
  • Zoekopdracht aanpassen

  1. Coins Secrets
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Vakantiehuizen met uitzicht
  5. Uitzicht in Quercy - Périgord
  6. Lot

Vakantiehuizen in de Lot met uitzicht

Ontdek onze selectie van 42 vakantiehuizen met uitzicht in het departement Lot in Frankrijk. Wilt u een vakantiehuis met een mooi vrij uitzicht, onze selectie van vakantiehuizen in de Lot met vrij uitzicht beantwoord zeker aan uw verwachtingen. Of het nu uitzicht op een meer, op zee of op het landschap betreft , in Lavaur of in Durbans of in de streek Périgord Noir, hier vindt u diverse vakantiehuizen met zwembad in Frankrijk die u zeker aanspreken.

Soucirac, vakantiehuis voor 8 volwassenen + 2 kinderen, met verwarmd zwembad en mooi uitzicht
10 pers
4 slpk
4 badk
6 Waarderingen

Soucirac, Dordogne, authentiek vakantiehuis voor 8 volwassenen + 2 kinderen, met verwarmd privézwembad en mooi uitzicht - Ref. PER-2832-2028 (3034)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt veel ruimte zowel binnen als buiten, een grote tuin met verwarmd zwembad en mooi vrij uitzicht op slechts 1 km van het plaatsje Soucirac.

Vakantiehuis Dordogne verwarmd zwembad - Vakantie met bijzonder uitzicht

Soucirac
Vakantiehuis met zwembad in Durbans in de Lot, Dordogne.
8 pers
4 slpk
4 badk
9 Waarderingen

Tussen Lot en Dordogne, Vakantiehuis op 2 ha landgoed met privé zwembad. Voor 8 personen - Ref. PER-1289-613 (1953)

Dit historische domein is smaakvol gerenoveerd, biedt veel ruimte en bevindt zich in een rustige landelijke omgeving.

Vakantiehuis zwembad Lot Dordogne Périgord - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Durbans
Grande demeure avec piscine privée à Lacave, Quercy Lot
12 pers
6 slpk
5 badk
2 Waarderingen

- Ref. PER-2455-1791 (2840)

Grande demeure avec piscine privée à Lacave dans le Quercy Lot - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Lacave
Location de vacances d'une demeure en pierres avec piscine privée chauffée en Lot et Garonne
10 pers
4 slpk
2 badk

- Ref. PER-3191-2374 (3300)

Location vacances piscine chauffée Lot et Garonne - Buitengewoon verblijf in villa

Castelnau-Montratier
Kasteel met zwembad voor vakantie met 8 personen in Dordogne, Quercy Perigord
8 pers
4 slpk
4 badk

Vakantie op kasteel voor 8 personen, prachtig gelegen op groot terrein met tuin en zwembad - Ref. PER-3046-2237 (3198)

Het kasteel voor 8 personen ligt buiten het plaatsje Saint Denis de Martel op een terrein van 2 hectare met meerdere tuinen en een privé zwembad. Geniet van de zonsondergang en het fraaie uitzicht.

Vakantie kasteel zwembad Dordogne Quercy Perigord - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Saint-Denis-lès-Martel
Landhuis met verwarmd zwembad in de Lot vlakbij de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
1 Waardering

Landhuis met verwarmd zwembad in Nadaillac de Rouge, in de Lot, voor 8 personen - Ref. PER-2272-1615 (63)

Mooi gerenoveerd en smaakvol ingericht landhuis (6 personen) met een onafhankelijk bijgebouw (voor 2 personen). Verwarmd privé zwembad.

Landhuis verwarmd zwembad Lot Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Nadaillac-de-Rouge
Vakantiehuis te huur voor 4 personen met airconditioning jacuzzi
4 pers
2 slpk
2 badk
2 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis te huur met airconditioning en jacuzzi voor 4 personen voor vakantie in de Dordogne  - Ref. PER-2807-2000 (3015)

Dit gezellige chalet is landelijk gelegen maar niet afgezonderd, niet ver van de beroemde tuinen van Eyrignac.

Vakantiehuis met jacuzzi voor vakantie in de Dordogne - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Salignac-Eyvigues
Prijs vanaf :
791 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
2 badk
7 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

Vakantiehuis Domme Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Domme
Vakantiehuis met zwembad en spa  in Florimont Gaumier Dordogne
10 pers
4 slpk
4 badk
8 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Wij hadden een zeer aangename vakantie. Het huis was buiten verwachting. De omgeving was zalig mooi met prachtige zonsondergang! De eigenaars waren super vriendelijke mensen.”

Dit voormalig tabaksdrooghuis is omgebouwd tot een bijzonder vakantiehuis met verwarmd buitenzwembad en binnenzwembad met spa. - Ref. PER-2460-1797 (149)

Het vakantiehuis biedt ruime kamers met airconditioning en grote schuifpuien openen naar het overdekte terras en het buitenzwembad. Rustige gelegen op het platteland, mooi vrij uitzicht.

Vakantiehuis met zwembad en spa in Dordogne Florimont-Gaumier - Gite met uitzicht

Florimont-Gaumier
Vakantiehuis met binnen zwembad in Dordogne Perigord
6 pers
3 slpk
2 badk
6 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis voor 6 personen met binnen zwembad voor vakantie in Dordogne Perigord - Ref. PER-3160-2346 (149)

Karkteristiek stenen vakantiehuis met binnenzwembad / Spa. Een terras aan de voorzijde om buiten te eten en te ontspannen. Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het maakt deel uit van een klein groepje huizen.

Vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne Perigord - Vakantie villa met uitzicht

Florimont-Gaumier
Maison de vacances avec piscine privée chauffée en Dordogne
6 pers
3 slpk
2 badk
3 Waarderingen
Directe boeking

- Ref. PER-3162-2332 (3269)

Maison piscine privée chauffée en Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor 8 personen, in Dordogne vlakbij Sarlat
8 pers
4 slpk
2 badk
17 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Een echte aanrader voor wie van rust en stilte, en privacy, houdt! Veel te zien in de buurt. Mooie streek! Door de vriendelijke ontvangst voelden we ons direct thuis. We hebben 2 weken volop genoten!”

Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor 8 personen, landelijk gelegen op 11 km van Sarlat - Ref. PER-2764-1956 (2977)

Stenen vakantiehuis voor 8 personen met moderne inrichting en verwarmd privé zwembad, vrij afgelegen ligging in landelijke omgeving op 11 km van de middeleeuwse stad Sarlat.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Sarlat Dordogne - Gite met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Domme, Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad en uitzicht
10 pers
5 slpk
2 badk
29 Waarderingen

Domme, Périgord Noir, vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad en mooi uitzicht over het dorp - Ref. PER-449-128701 (1287)

Vlakbij Domme, in de Périgord Noir, stenen vakantiehuis voor 10 personen op een terrein van 8500 m², gedeeltelijk omheind.
Het huis ligt in een villa wijk en biedt een mooi uitzicht over het plaatsje Domme.

Vakantiehuis zwembad uitzicht Domme Périgord - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Domme
Gite voor 4 personen op domein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
7 Waarderingen

Gite voor 4 personen op domein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-2823-2026 (3032)

Deze gite bevind zich op het domein van de eigenaren tezamen met een tweede gite (ook voor 4 personen). Het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik. Het domein is landelijk gelegen, het landgoed bestaat uit een aangelegde tuin en een bos van 1ha met wandelpaden. Dichtstbijzijnde winkels in Grolejac (3 km).

Gite verwarmd zwembad vakantie Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Groléjac
Vakantiehuis met zwembad voor 4 personen in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
2 Waarderingen

Gezellig vakantiehuis met rond privé zwembad voor vakantie met 4 personen in de Dordogne - Ref. PER-3083-2269 (3227)

Dit gezellige vakantiehuisje is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het dorpje ligt binnen 1 km. Ideaal voor een gezin met 2 kinderen. 

Vakantiehuis zwembad Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Orliac
Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen in Beynac in de Dordogne
8 pers
4 slpk
2 badk
2 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad voor 8 personen in Beynac, in het hart van de Dordogne, vlakbij de beroemde kastelen van Beynac, Marqueyssac en Castelnaud  - Ref. PER-3057-2249 (3208)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt een vrij uitzicht op het omliggende landschap, het huis ligt naast een olijfolie molen (in activiteit) van dezelfde eigenaar. Het centrum van Beynac (winkels) en het beroemde kasteel het Château de Beynac ligt op slechts 700m.

Vakantiehuis zwembad Beynac Dordogne - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Beynac-et-Cazenac
Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen
14 pers
5 slpk
3 badk
22 Waarderingen
Laatst waardering
“Très belle et agréable maison spacieuse, idéale pour des vacances en famille ou entre amis, en toute tranquilité en pleine nature. Trés belle et grande piscine bien soignée. Une perle en Périgord noir !”

Périgord Noir, karakteristiek vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen - Ref. PER-364-11601 (116)

Dit karakteristieke charmante landhuis voor 14 personen ligt in de Périgord Noir in een landelijke omgeving. Het huis ligt op een domein van 4 hectare, omgeven door bos en groen, met een groot privé zwembad.

Landhuis zwembad Dordogne vakantie Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Lavaur
Charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
5 pers
3 slpk
3 badk
12 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 5 personen - Ref. PER-1438-773 (149)

Ideaal gelegen om de toeristische bezienswaardigheden van de Dordogne te bezoeken.

Het huis is onlangs geheel gerenoveerd met natuurlijke materialen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Florimont-Gaumier
Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad
5 pers
3 slpk
3 badk
15 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-440-14902 (149)

Dit recent gerestaureerde landhuis ligt in de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot in de omgeving van Salviac, en is bijzonder geschikt om 1 of 2 families comfortabel te ontvangen.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Dordogne Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Florimont-Gaumier
Charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk
23 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Super Verblijf”

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 10 personen - Ref. PER-1437-772 (149)

Dit sfeervolle en zeer modern ingerichte vakantiehuis is rustig gelegen en kan 2 families in alle komfort ontvangen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Buitengewoon verblijf in villa

Florimont-Gaumier
Gite voor 4 personen met verwarmd zwembad in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
Directe boeking

Gite met verwarmd zwembad voor 4 personen in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor familievakantie in de Dordogne - Ref. PER-2822-2025 (3032)

Gezellige gite voor 4 personen  met alle comfort voor een geslaagde familievakantie. Het domein bestaat uit het landhuis van de eigenaren en een tweede gite (ook voor 4 personen). De gite heeft een privé terras, het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik.

Gite verwarmd zwembad vakantie Sarlat Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Groléjac
Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad
10 pers
4 slpk
4 badk
34 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-439-14901 (149)

In de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot, in de omgeving van Salviac ligt dit recent gerestaureerde landhuis. Dit huis met zijn 2 gescheiden slaapgedeeltes kan gemakkelijk 2 gezinnen ontvangen, met behoud van de intimiteit van elke familie. 

Vakantiehuis Périgord Noir - Buitengewoon verblijf in villa

Florimont-Gaumier
Vakantiehuis met privé zwembad in Castelnaud voor vakantie in de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
15 Waarderingen
Directe boeking

Karakteristiek vakantiehuis in Castelnaud la Chapelle, aan de rivier de Dordogne, in het hart van de Perigord Noir, vlakbij de beroemde kastelen  - Ref. PER-915-184 (1605)

Het vakantiehuis bestaat uit de hoofdwoning + 1 onafhankelijke extra slaapkamers (2 personen) in een onafhankelijk bijgebouw. Het zwembad ligt voor de hoofdwoning en is volledig privé voor de vakantiegasten.

Vakantiehuis Castelnaud - Vakantiehuis met uitzicht

Castelnaud-la-Chapelle
Dordogne, à Beynac et Cazenac, maison de vacances pour 8 personnes avec piscine privée chauffée
8 pers
4 slpk
2 badk
3 Waarderingen

- Ref. PER-2858-2033 (3037)

Maison de vacances en Dordogne avec piscine chauffée - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Beynac-et-Cazenac
Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad in Sarlat
6 pers
3 slpk
2 badk

Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne - Ref. PER-2303-1628 (2704)

Recent gerenoveerd en smaakvol ingericht vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, ideaal uitgangspunt voor uitstapjes naar de vele bezienswaardigheden in de Dordogne.

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis voor 16 personen met zwembad op groot landgoed vlakbij Sarlat, Dordogne
16 pers
7 slpk
4 badk

Vakantiehuis met zwembad op groot landgoed in de Dordogne, vlakbij Sarlat - Ref. PER-2745-1948 (2768)

Het vakantiehuis bestaat uit 2 delen die van binnenuit communiceren. In het eerste deel zijn 5 slaapkamers voor 11 personen, in het tweede deel zijn 2 slaapkamers voor 5 personen. Het huis ligt op een landgoed van 15 ha met omheind privé zwembad, bos en wandelpaden.

Vakantiehuis zwembad 16 personen Sarlat Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Prats-de-Carlux
Vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in  Prats de Carlux, Dordogne
5 pers
2 slpk
2 badk
4 Waarderingen

Landelijk gelegen vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in het hart van de Perigord Noir. Voor 5 personen - Ref. PER-2410-1715 (2768)

Dit vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad ligt landelijk en afgelegen, op een landgoed van 15 ha met bos en veld.

Vakantiehuis zwembad Prats de Carlux Dordogne - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Prats-de-Carlux
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne
14 pers
6 slpk
4 badk
3 Waarderingen

Groot vakantiehuis bestaande uit 2 aanliggende huizen en een verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne. Voor 14 personen - Ref. PER-2302-1627 (2704)

De 2 huizen komen samen in de grote eetruimte, beide huizen zijn bijzonder modern en comfortabel ingericht.

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Sarlat Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne
8 pers
3 slpk
2 badk
1 Waardering

Vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd zwembad, vlakbij Sarlat - Ref. PER-2304-1629 (2704)

Onlangs gerenoveerd en bijzonder smaakvol ingericht vakantiehuis, verwarmd zwembad, op 8 km van Sarlat

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Gite met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Location d'une maison pour 4 personnes avec piscine privée chauffée en Périgord Noir
4 pers
2 slpk
1 badk
4 Waarderingen

- Ref. PER-2667-1891 (2927)

Maison avec piscine dans le Périgord Noir - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Castelnaud-la-Chapelle
Location d'une maison avec piscine en Dordogne,  pour 11 personnes
11 pers
5 slpk
2 badk

- Ref. PER-2744-1939 (2768)

Maison avec piscine en Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Prats-de-Carlux
Vakantiehuis met verwarmd zwembad in de Dordogne, vlakbij Sarlat
12 pers
5 slpk
4 badk
1 Waardering

Vakantiehuis met verwarmd zwembad op 8 km van Sarlat in de Dordogne - Ref. PER-2437-1725 (2704)

Het ruime en modern, ingerichte vakantiehuis ligt op een domein in landelijke omgeving op 8 km van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat

Vakantiehuis zwembad - Buitengewoon verblijf in villa

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad vlakbij Sarlat in de Dordogne
5 pers
2 slpk
1 badk
8 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in de Dordogne vlakbij de middeleeuwse stad Sarlat - Ref. PER-2307-1626 (2704)

Onlangs gerestaureerd en smaakvol en comfortabel ingericht, ideaal gelegen, dicht bij het middeleeuwse Sarlat, in het hart van de Perigord Noir.

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Location de vacances d'un manoir avec piscine, tennis et grand parc à Sarlat en Périgord
15 pers
7 slpk
5 badk

- Ref. PER-3172-2351 (3282)

Manoir vacances piscine tennis parc Sarlat Périgord Noir - Gite met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in de Perigord
4 pers
2 slpk
1 badk
4 Waarderingen

Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in Perigord - Ref. PER-2672-534 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een tweede gite (voor 6 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Vakantie villa met uitzicht

Daglan
Location d'une maison de vacances en campagne avec piscine et spa à Daglan, en Dordogne
10 pers
3 slpk
3 badk

- Ref. PER-3210-2395 (3309)

Maison de vacances campagne piscine spa Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Daglan
Périgord, à proximité de Daglan, location d'une maison de vacances pour 6 avec piscine chauffée
6 pers
3 slpk
2 badk
3 Waarderingen

- Ref. PER-2671-1892 (1883)

Maison de vacances à Daglan - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Daglan
Cazoulès, en Dordogne, Maison Contemporaine pour 10 personnes avec piscine privée
10 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-2936-2134 (3122)

Maison contemporaine avec piscine en Dordogne - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Cazoulès vlakbij Sarlat-la-Canéda
Location d'une maison de vacances en pierre en campagne en Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
1 Waardering

- Ref. PER-3054-2247 (3206)

Location maison de vacances en campagne Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Carlux
Gite met verwarmd privé zwembad voor 6 personen voor vakantie in de Perigord
6 pers
3 slpk
1 badk
2 Waarderingen

Gite met verwarmd privé-zwembad voor 6 personen in de Perigord - Ref. PER-2670-529 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een onafhankelijke tweede gite (voor 4 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Daglan
Location maison de vacances périgourdine  avec piscine privée chauffée à Vitrac en Dordogne
7 pers
3 slpk
2 badk
2 Waarderingen

- Ref. PER-3175-2331 (3268)

Maison vacances piscine privée chauffée Vitrac Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Vitrac
Charmant vakantie appartement in Domme, Dordogne bij Coins Secrets
6 pers
3 slpk
2 badk
15 Waarderingen

Charmant vakantie appartement met terras in het centrum van Domme, een van de mooiste plaatsjes aan de Dordogne met prachtig uitzicht. Voor 6 personen - Ref. PER-1172-485 (1853)

Dit charmante vakantie appartement is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ideale ligging in het centrum van het prachtige middeleeuwse plaatsje Domme.

Vakantiehuis Périgord Dordogne Domme - Vakantie met bijzonder uitzicht

Domme