Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Vakantiehuizen in de Lot met uitzicht

Ontdek onze selectie van 42 vakantiehuizen met uitzicht in het departement Lot in Frankrijk. Wilt u een vakantiehuis met een mooi vrij uitzicht, onze selectie van vakantiehuizen in de Lot met vrij uitzicht beantwoord zeker aan uw verwachtingen. Of het nu uitzicht op een meer, op zee of op het landschap betreft , in Lavaur of in Durbans of in de streek Périgord Noir, hier vindt u diverse vakantiehuizen met zwembad in Frankrijk die u zeker aanspreken.

Groot vakantiehuis met zwembad in Quercy / Lot
12 pers
5 slpk
3 badk
7 Waarderingen
Laatst waardering
“La maison etait très belle et impeccable, entourée d'une nature extraordinaire. Idéale pour les gens qui aiment faire des balades en pleine nature. Nous avons également visité plusieurs endroits (Sarlat, Cahors, Puy-l'Evêque…) où nous avons pris le...”

Landelijk gelegen vakantiehuis in Quercy / Lot. Voor 12 personen - Ref. PER-2258-1616 (2694)

Dit ruime vakantiehuis met privé zwembad is modern en smaakvol ingericht, het plaatsje Thédirac (bakker, kleine supermarkt en postkantoor) is te voet bereikbaar (+/- 800 m).

Vakantiehuis Quercy Lot - Buitengewoon verblijf in villa

Vakantiehuis met zwembad en spa in Durbans in de Lot, Dordogne.
8 pers
4 slpk
4 badk
8 Waarderingen

Tussen Lot en Dordogne, Vakantiehuis op 2 ha landgoed met privé zwembad en Spa. Voor 8 personen - Ref. PER-1289-613 (1953)

Dit historische domein is smaakvol gerenoveerd, biedt veel ruimte en bevindt zich in een rustige landelijke omgeving.

Vakantiehuis zwembad Lot Dordogne Périgord - Vakantie met bijzonder uitzicht

Vakantiehuis met zwembad in de Dordogne : Coins Secrets
8 pers
4 slpk
7 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad in landelijke omgeving voor vakantie in de Dordogne. Voor 8 personen - Ref. PER-1797-1151 (2346)

Landelijk gelegen vakantiehuis maar niet geïsoleerd, op +/- 3 km van het plaatsje Gourdon met alle winkels.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Landhuis met verwarmd zwembad in de Lot vlakbij de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
1 Waardering

Landhuis met verwarmd zwembad in Nadaillac de Rouge, in de Lot, voor 8 personen - Ref. PER-2272-1615 (63)

Mooi gerenoveerd en smaakvol ingericht landhuis (6 personen) met een onafhankelijk bijgebouw (voor 2 personen). Verwarmd privé zwembad.

Landhuis verwarmd zwembad Lot Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Soucirac, vakantiehuis voor 8 volwassenen + 2 kinderen, met verwarmd zwembad en mooi uitzicht
10 pers
4 slpk
4 badk
1 Waardering

Soucirac, Dordogne, authentiek vakantiehuis voor 8 volwassenen + 2 kinderen, met verwarmd privézwembad en mooi uitzicht - Ref. PER-2832-2028 (3034)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt veel ruimte zowel binnen als buiten, een grote tuin met verwarmd zwembad en mooi vrij uitzicht op slechts 1 km van het plaatsje Soucirac.

Vakantiehuis Dordogne verwarmd zwembad - Vakantiehuis met uitzicht

Grande demeure avec piscine privée à Lacave, Quercy Lot
12 pers
6 slpk
5 badk
1 Waardering

- Ref. PER-2455-1791 (2840)

Grande demeure avec piscine privée à Lacave dans le Quercy Lot - Gite met uitzicht

Vakantiehuis met zwembad en spa  in Florimont Gaumier Dordogne
10 pers
4 slpk
4 badk
4 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Wij hadden een zeer aangename vakantie. Het huis was buiten verwachting. De omgeving was zalig mooi met prachtige zonsondergang! De eigenaars waren super vriendelijke mensen.”

Dit voormalig tabaksdrooghuis is omgebouwd tot een bijzonder vakantiehuis met verwarmd buitenzwembad en binnenzwembad met spa. - Ref. PER-2460-1797 (149)

Het vakantiehuis biedt ruime kamers met airconditioning en grote schuifpuien openen naar het overdekte terras en het buitenzwembad. Rustige gelegen op het platteland, mooi vrij uitzicht.

Vakantiehuis met zwembad en spa in Dordogne Florimont-Gaumier - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Vakantiehuis met zwembad in Périgord Noir, Dordogne
7 pers
4 slpk
11 Waarderingen
Directe boeking

Landelijk gelegen vakantiehuis voor 7 personen met zwembad in Périgord Noir, Dordogne - Ref. PER-1923-1325 (2465)

Dit charmante vakantiehuis met privé zwembad is landelijk en geïsoleerd gelegen. Het huis is smaakvol ingericht zowel buiten als binnen.

Vakantiehuis zwembad Périgord Noir Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Sarlat, Dordogne, vakantiehuis met verwarmd privé zwembad
6 pers
3 slpk
21 Waarderingen
Directe boeking

Sarlat, Dordogne, in het hart van de Périgord Noir, recent gebouwd vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 6 personen. - Ref. PER-1059-371 (1766)

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad en vrij uitzicht in de heuvels van Sarlat en op loopafstand van het centrum.

Vakantiehuis Sarlat Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Domme, Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad en uitzicht
10 pers
5 slpk
27 Waarderingen
Directe boeking

Domme, Périgord Noir, vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad en mooi uitzicht over het dorp - Ref. PER-449-128701 (1287)

Vlakbij Domme, in de Périgord Noir, stenen vakantiehuis voor 10 personen op een terrein van 8500 m², gedeeltelijk omheind.
Het huis ligt in een villa wijk en biedt een mooi uitzicht over het plaatsje Domme.

Vakantiehuis zwembad uitzicht Domme Périgord - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen, in Dordogne vlakbij Sarlat
8 pers
4 slpk
8 Waarderingen
Laatst waardering
“We hebben een supervakantie gehad!Het huis is identiek zoals op de foto’s!Zeer rustige ligging,en geen inkijk van buren.Prachtige omgeving en prachtig huis”

Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen, landelijk gelegen op 11 km van Sarlat - Ref. PER-2764-1956 (2977)

Stenen vakantiehuis voor 8 personen met moderne inrichting en privé zwembad, vrij afgelegen ligging in landelijke omgeving op 11 km van de middeleeuwse stad Sarlat.

Vakantiehuis zwembad Sarlat Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Charmant vakantie appartement in Domme, Dordogne bij Coins Secrets
6 pers
3 slpk
15 Waarderingen

Charmant vakantie appartement met terras in het centrum van Domme, een van de mooiste plaatsjes aan de Dordogne met prachtig uitzicht. Voor 6 personen - Ref. PER-1172-485 (1853)

Dit charmante vakantie appartement is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ideale ligging in het centrum van het prachtige middeleeuwse plaatsje Domme.

Vakantiehuis Périgord Dordogne Domme - Vakantie met bijzonder uitzicht

En Dordogne, location d'un chalet pour 4 personnes climatisé avec spa.
4 pers
2 slpk

- Ref. PER-2807-2000 (3015)

chalet avec spa en Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen
14 pers
5 slpk
3 badk
16 Waarderingen
Laatst waardering
“Très belle et agréable maison spacieuse, idéale pour des vacances en famille ou entre amis, en toute tranquilité en pleine nature. Trés belle et grande piscine bien soignée. Une perle en Périgord noir !”

Périgord Noir, karakteristiek vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen - Ref. PER-364-11601 (116)

Dit karakteristieke charmante landhuis voor 14 personen ligt in de Périgord Noir in een landelijke omgeving. Het huis ligt op een domein van 4 hectare, omgeven door bos en groen, met een groot privé zwembad.

Landhuis zwembad Dordogne vakantie Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
5 pers
3 slpk
3 badk
11 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 5 personen - Ref. PER-1438-773 (149)

Ideaal gelegen om de toeristische bezienswaardigheden van de Dordogne te bezoeken.

Het huis is onlangs geheel gerenoveerd met natuurlijke materialen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Vakantiehuis met privé zwembad in Castelnaud voor vakantie in de Dordogne
9 pers
5 slpk
3 badk
10 Waarderingen
Directe boeking

Karakteristiek vakantiehuis in Castelnaud la Chapelle, aan de rivier de Dordogne, in het hart van de Perigord Noir, vlakbij de beroemde kastelen  - Ref. PER-915-184 (1605)

Het vakantiehuis bestaat uit de hoofdwoning + 2 onafhankelijke extra slaapkamers (4 personen) in een onafhankelijk bijgebouw. Het zwembad ligt voor de hoofdwoning en is volledig privé voot de vakantiegasten.

Vakantiehuis Castelnaud - Gite met uitzicht

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad
5 pers
3 slpk
3 badk
11 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-440-14902 (149)

Dit recent gerestaureerde landhuis ligt in de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot in de omgeving van Salviac, en is bijzonder geschikt om 1 of 2 families comfortabel te ontvangen.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Dordogne Perigord - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

10 pers
4 slpk
3 badk
18 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 10 personen - Ref. PER-1437-772 (149)

Dit sfeervolle en zeer modern ingerichte vakantiehuis is rustig gelegen en kan 2 families in alle komfort ontvangen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Vakantie villa met uitzicht

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad
10 pers
4 slpk
4 badk
28 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-439-14901 (149)

In de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot, in de omgeving van Salviac ligt dit recent gerestaureerde landhuis. Dit huis met zijn 2 gescheiden slaapgedeeltes kan gemakkelijk 2 gezinnen ontvangen, met behoud van de intimiteit van elke familie.

Vakantiehuis Périgord Noir - Buitengewoon verblijf in villa

Location d'un cottage pour des vacances en Dordogne avec Coins Secrets
8 pers
4 slpk
2 Waarderingen

- Ref. PER-1153-482 (1850)

Location de vacances dans un cottage en Dordogne dans le Périgord noir - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in de Perigord
4 pers
2 slpk
1 badk

Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in Perigord - Ref. PER-2672-534 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een tweede gite (voor 6 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Vakantie met bijzonder uitzicht

En Dordogne, location d'une demeure de charme pour 12 personnes avec piscine intérieure chauffée
12 pers
5 slpk
5 badk

- Ref. PER-2818-2015 (3022)

demeure de charme avec piscine intérieure - Gite met uitzicht

Vakantiehuis voor 16 personen met zwembad op groot landgoed vlakbij Sarlat, Dordogne
16 pers
7 slpk
4 badk

Vakantiehuis met zwembad op groot landgoed in de Dordogne, vlakbij Sarlat - Ref. PER-2745-1948 (2768)

Het vakantiehuis bestaat uit 2 delen die van binnenuit communiceren. In het eerste deel zijn 5 slaapkamers voor 11 personen, in het tweede deel zijn 2 slaapkamers voor 5 personen. Het huis ligt op een landgoed van 15 ha met omheind privé zwembad, bos en wandelpaden.

Vakantiehuis zwembad 16 personen Sarlat Dordogne - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad in Sarlat
6 pers
3 slpk

Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne - Ref. PER-2303-1628 (2704)

Recent gerenoveerd en smaakvol ingericht vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, ideaal uitgangspunt voor uitstapjes naar de vele bezienswaardigheden in de Dordogne.

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Vakantiehuis met uitzicht

Location d'une maison avec piscine en Dordogne,  pour 11 personnes
11 pers
5 slpk

- Ref. PER-2744-1939 (2768)

maison avec piscine en Dordogne - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Périgord, à proximité de Daglan, location d'une maison de vacances pour 6 avec piscine chauffée
6 pers
3 slpk

- Ref. PER-2671-1892 (1883)

maison de vacances à Daglan - Vakantie villa met uitzicht

Vakantiehuis met zwembad in Cénac, Dordogne Perigord
6 pers
3 slpk
10 Waarderingen

Vakantiehuis met zwembad en vrij uitzicht in Dordogne Perigord. Voor 6 personen - Ref. PER-1825-1168 (2365)

Ruim vakantiehuis met rustieke inrichting, privé zwembad, landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, op +/- 1 km van het plaatsje Cénac met alle winkels.

Vakantiehuis zwembad Cénac Dordogne Périgord - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Kasteel huren vakantie Dordogne Périgord met zwembad, hammam, jacuzzi en fitness
8 pers
4 slpk
4 badk
2 Waarderingen

Kasteel met verwarmd zwembad, hammam, spa en fitness voor vakantie vlakbij Sarlat in het hart van de Dordogne Perigord. Voor 8 personen - Ref. PER-1972-1404 (2525)

Het kasteel is volledig gerenoveerd en bijzonder modern en comfortabel ingericht. Het kasteel heeft een prachtig aangelegde tuin en ligt in een landelijke omgeving niet ver van Cénac.

Vakantie kasteel Spa zwembad Dordogne Périgord - Buitengewoon verblijf in villa

Vakantiehuis met privé zwembad en uitzicht in Cenac, Dordogne
12 pers
6 slpk
5 badk
1 Waardering

Prachtig karakteristiek landhuis in Cenac vlakbij Sarlat en alle toeristische bezienswaardigheden, mooi uitzicht, landelijke omgeving en privé zwembad. Voor 12 personen - Ref. PER-2290-1625 (2703)

Vakantie vieren in prachtig landhuis met zwembad in het hart van de Dordogne vlakbij het charmante plaatsje Domme, de middeleeuwse stad Sarlat en alle toeristische bezienswaardigheden.

Vakantiehuis zwembad uitzicht Cenac Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad vlakbij Sarlat in de Dordogne
5 pers
2 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in de Dordogne vlakbij de middeleeuwse stad Sarlat - Ref. PER-2307-1626 (2704)

Onlangs gerestaureerd en smaakvol en comfortabel ingericht, ideaal gelegen, dicht bij het middeleeuwse Sarlat, in het hart van de Perigord Noir.

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

A Grolejac, proche de Sarlat, location d'un gite avec piscine chauffée en Dordogne, pour 4 personnes
4 pers
2 slpk
1 badk

- Ref. PER-2822-2025 (3032)

gite avec piscine en Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Dordogne, à Beynac et Cazenac, maison de vacances pour 8 personnes avec piscine privée chauffée
8 pers
4 slpk

- Ref. PER-2858-2033 (3037)

Maison de vacances en Dordogne avec piscine chauffée - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Vakantiehuis met verwarmd zwembad in de Dordogne, vlakbij Sarlat
12 pers
5 slpk
4 badk
1 Waardering

Vakantiehuis met verwarmd zwembad op 8 km van Sarlat in de Dordogne - Ref. PER-2437-1725 (2704)

Het ruime en modern, ingerichte vakantiehuis ligt op een domein in landelijke omgeving op 8 km van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat

Vakantiehuis zwembad - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Location d'une maison pour des vacances en Périgord avec Coins Secrets
4 pers
2 slpk
3 Waarderingen

- Ref. PER-1152-481 (1850)

maison de vacances dans le Périgord noir en Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Proche Sarlat, location d'une maison en Périgord noir avec piscine chauffée, pour 4 personnes
4 pers
2 slpk
1 badk
3 Waarderingen

- Ref. PER-2823-2026 (3032)

maison avec piscine chauffée en Périgord Noir - Vakantiehuis met uitzicht

Location d'une maison pour 4 personnes avec piscine privée chauffée en Périgord Noir
4 pers
2 slpk
1 badk
1 Waardering

- Ref. PER-2667-1891 (2927)

maison avec piscine dans le Périgord Noir - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Prijs vanaf :
623 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
4 Waarderingen

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

Vakantiehuis Domme Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in  Prats de Carlux, Dordogne
5 pers
2 slpk
4 Waarderingen

Landelijk gelegen vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in het hart van de Perigord Noir. Voor 5 personen - Ref. PER-2410-1715 (2768)

Dit vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad ligt landelijk en afgelegen, op een landgoed van 15 ha met bos en veld.

Vakantiehuis zwembad Prats de Carlux Dordogne - Buitengewoon verblijf in villa

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne
14 pers
6 slpk
4 badk
1 Waardering

Groot vakantiehuis bestaande uit 2 aanliggende huizen en een verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne. Voor 14 personen - Ref. PER-2302-1627 (2704)

De 2 huizen komen samen in de grote eetruimte, beide huizen zijn bijzonder modern en comfortabel ingericht.

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Sarlat Dordogne - Gite met uitzicht

Périgord Noir, omgeving van Sarlat, Kasteel te huur voor 17 personen
17 pers
9 slpk
6 badk

Périgord Noir, omgeving van Sarlat, Kasteel te huur voor 17 personen - Ref. PER-532-42301 (423)

Dit kasteel ligt in het hart van de Périgord Noir, domineert de Dordogne vallei en werd in de 14e eeuw in Renaissance stijl gerenoveerd. Dit sfeervolle kasteel is een ideaal uitgangspunt om de prachtige omgeving van Sarlat te verkennen.

Kasteel Périgord Noir - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Gite met verwarmd privé zwembad voor 6 personen voor vakantie in de Perigord
6 pers
3 slpk
1 badk
1 Waardering

Gite met verwarmd privé-zwembad voor 6 personen in de Perigord - Ref. PER-2670-529 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een onafhankelijke tweede gite (voor 4 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Vakantiehuis met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne
8 pers
3 slpk

Vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd zwembad, vlakbij Sarlat - Ref. PER-2304-1629 (2704)

Onlangs gerenoveerd en bijzonder smaakvol ingericht vakantiehuis, verwarmd zwembad, op 8 km van Sarlat

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Gite met uitzicht