Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Vakantiehuizen in de Lot met uitzicht

Ontdek onze selectie van 42 vakantiehuizen met uitzicht in het departement Lot in Frankrijk. Wilt u een vakantiehuis met een mooi vrij uitzicht, onze selectie van vakantiehuizen in de Lot met vrij uitzicht beantwoord zeker aan uw verwachtingen. Of het nu uitzicht op een meer, op zee of op het landschap betreft , in Lavaur of in Durbans of in de streek Périgord Noir, hier vindt u diverse vakantiehuizen met zwembad in Frankrijk die u zeker aanspreken.

Prijs vanaf :
2410 € per week
Groot vakantiehuis met zwembad in Quercy / Lot
12 pers
5 slpk
3 badk
7 Waarderingen
Laatst waardering
“La maison etait très belle et impeccable, entourée d'une nature extraordinaire. Idéale pour les gens qui aiment faire des balades en pleine nature. Nous avons également visité plusieurs endroits (Sarlat, Cahors, Puy-l'Evêque…) où nous avons pris le...”

Landelijk gelegen vakantiehuis in Quercy / Lot. Voor 12 personen - Ref. PER-2258-1616 (2694)

Dit ruime vakantiehuis met privé zwembad is modern en smaakvol ingericht, het plaatsje Thédirac (bakker, kleine supermarkt en postkantoor) is te voet bereikbaar (+/- 800 m).

Vakantiehuis Quercy Lot - Buitengewoon verblijf in villa

Thédirac vlakbij Prayssac
Soucirac, vakantiehuis voor 8 volwassenen + 2 kinderen, met verwarmd zwembad en mooi uitzicht
10 pers
4 slpk
4 badk
1 Waardering

Soucirac, Dordogne, authentiek vakantiehuis voor 8 volwassenen + 2 kinderen, met verwarmd privézwembad en mooi uitzicht - Ref. PER-2832-2028 (3034)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt veel ruimte zowel binnen als buiten, een grote tuin met verwarmd zwembad en mooi vrij uitzicht op slechts 1 km van het plaatsje Soucirac.

Vakantiehuis Dordogne verwarmd zwembad - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Soucirac vlakbij Gourdon
Vakantiehuis met zwembad in de Dordogne : Coins Secrets
8 pers
4 slpk
7 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad in landelijke omgeving voor vakantie in de Dordogne. Voor 8 personen - Ref. PER-1797-1151 (2346)

Landelijk gelegen vakantiehuis maar niet geïsoleerd, op +/- 3 km van het plaatsje Gourdon met alle winkels.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord - Vakantie villa met uitzicht

Gourdon vlakbij Carsac-Aillac
Grande demeure avec piscine privée à Lacave, Quercy Lot
12 pers
6 slpk
5 badk
1 Waardering

- Ref. PER-2455-1791 (2840)

Grande demeure avec piscine privée à Lacave dans le Quercy Lot - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Lacave vlakbij Gourdon
Vakantiehuis met zwembad en spa in Durbans in de Lot, Dordogne.
8 pers
4 slpk
4 badk
8 Waarderingen

Tussen Lot en Dordogne, Vakantiehuis op 2 ha landgoed met privé zwembad en Spa. Voor 8 personen - Ref. PER-1289-613 (1953)

Dit historische domein is smaakvol gerenoveerd, biedt veel ruimte en bevindt zich in een rustige landelijke omgeving.

Vakantiehuis zwembad Lot Dordogne Périgord - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Durbans vlakbij Gourdon
Location de vacances de charme d'un château dans le Quercy
8 pers
4 slpk
4 badk
Speciale
aanbieding

- Ref. PER-3046-2237 (3198)

**Speciale aanbieding** 15 % Korting voor een verblijf tussen 13 Juli 2019 en 2 Augustus 2019 inbegrepen
**Speciale aanbieding** 15 % Korting voor een verblijf tussen 17 Augustus 2019 en 30 Augustus 2019 inbegrepen

Location vacances château Quercy charme - Gite met uitzicht

Saint-Denis-lès-Martel vlakbij Gourdon
Landhuis met verwarmd zwembad in de Lot vlakbij de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
1 Waardering

Landhuis met verwarmd zwembad in Nadaillac de Rouge, in de Lot, voor 8 personen - Ref. PER-2272-1615 (63)

Mooi gerenoveerd en smaakvol ingericht landhuis (6 personen) met een onafhankelijk bijgebouw (voor 2 personen). Verwarmd privé zwembad.

Landhuis verwarmd zwembad Lot Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Nadaillac-de-Rouge vlakbij Carsac-Aillac
Vakantiehuis met zwembad en spa  in Florimont Gaumier Dordogne
10 pers
4 slpk
4 badk
4 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Wij hadden een zeer aangename vakantie. Het huis was buiten verwachting. De omgeving was zalig mooi met prachtige zonsondergang! De eigenaars waren super vriendelijke mensen.”

Dit voormalig tabaksdrooghuis is omgebouwd tot een bijzonder vakantiehuis met verwarmd buitenzwembad en binnenzwembad met spa. - Ref. PER-2460-1797 (149)

Het vakantiehuis biedt ruime kamers met airconditioning en grote schuifpuien openen naar het overdekte terras en het buitenzwembad. Rustige gelegen op het platteland, mooi vrij uitzicht.

Vakantiehuis met zwembad en spa in Dordogne Florimont-Gaumier - Vakantie met bijzonder uitzicht

Florimont-Gaumier vlakbij Cénac-et-Saint-Julien
Domme, Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad en uitzicht
10 pers
5 slpk
27 Waarderingen
Directe boeking
Speciale
aanbieding

Domme, Périgord Noir, vakantiehuis voor 10 personen met privé zwembad en mooi uitzicht over het dorp - Ref. PER-449-128701 (1287)

Vlakbij Domme, in de Périgord Noir, stenen vakantiehuis voor 10 personen op een terrein van 8500 m², gedeeltelijk omheind.
Het huis ligt in een villa wijk en biedt een mooi uitzicht over het plaatsje Domme.

**Speciale aanbieding** 40 % Korting voor een verblijf tussen 13 Juli 2019 en 26 Juli 2019 inbegrepen

Vakantiehuis zwembad uitzicht Domme Périgord - Vakantiehuis met uitzicht

Domme vlakbij Cénac-et-Saint-Julien
En Dordogne, location d'un chalet pour 4 personnes climatisé avec spa.
4 pers
2 slpk
Directe boeking

- Ref. PER-2807-2000 (3015)

Chalet avec spa en Dordogne - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Salignac-Eyvigues vlakbij Sarlat-la-Canéda
Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen
14 pers
5 slpk
3 badk
16 Waarderingen
Laatst waardering
“Très belle et agréable maison spacieuse, idéale pour des vacances en famille ou entre amis, en toute tranquilité en pleine nature. Trés belle et grande piscine bien soignée. Une perle en Périgord noir !”

Périgord Noir, karakteristiek vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen - Ref. PER-364-11601 (116)

Dit karakteristieke charmante landhuis voor 14 personen ligt in de Périgord Noir in een landelijke omgeving. Het huis ligt op een domein van 4 hectare, omgeven door bos en groen, met een groot privé zwembad.

Landhuis zwembad Dordogne vakantie Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Lavaur vlakbij Prayssac
Location maison piscine privée pour des vacances à Beynac en Périgord Noir avec Coins Secrets
6 pers
3 slpk

- Ref. PER-3057-2249 (3208)

Location maison vacances piscine privée Beynac - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Beynac-et-Cazenac vlakbij Cénac-et-Saint-Julien
Charmant vakantie appartement in Domme, Dordogne bij Coins Secrets
6 pers
3 slpk
15 Waarderingen

Charmant vakantie appartement met terras in het centrum van Domme, een van de mooiste plaatsjes aan de Dordogne met prachtig uitzicht. Voor 6 personen - Ref. PER-1172-485 (1853)

Dit charmante vakantie appartement is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ideale ligging in het centrum van het prachtige middeleeuwse plaatsje Domme.

Vakantiehuis Périgord Dordogne Domme - Vakantie villa met uitzicht

Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen, in Dordogne vlakbij Sarlat
8 pers
4 slpk
11 Waarderingen
Laatst waardering
“We hebben een supervakantie gehad!Het huis is identiek zoals op de foto’s!Zeer rustige ligging,en geen inkijk van buren.Prachtige omgeving en prachtig huis”

Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen, landelijk gelegen op 11 km van Sarlat - Ref. PER-2764-1956 (2977)

Stenen vakantiehuis voor 8 personen met moderne inrichting en privé zwembad, vrij afgelegen ligging in landelijke omgeving op 11 km van de middeleeuwse stad Sarlat.

Vakantiehuis zwembad Sarlat Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Sarlat-la-Canéda vlakbij Carsac-Aillac
Kasteel huren vakantie Dordogne Périgord met zwembad, hammam, jacuzzi en fitness
8 pers
4 slpk
4 badk
2 Waarderingen

Kasteel met verwarmd zwembad, hammam, spa en fitness voor vakantie vlakbij Sarlat in het hart van de Dordogne Perigord. Voor 8 personen - Ref. PER-1972-1404 (2525)

Het kasteel is volledig gerenoveerd en bijzonder modern en comfortabel ingericht. Het kasteel heeft een prachtig aangelegde tuin en ligt in een landelijke omgeving niet ver van Cénac.

Vakantie kasteel Spa zwembad Dordogne Périgord - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Cénac-et-Saint-Julien vlakbij Carsac-Aillac
Charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk
19 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 10 personen - Ref. PER-1437-772 (149)

Dit sfeervolle en zeer modern ingerichte vakantiehuis is rustig gelegen en kan 2 families in alle komfort ontvangen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Vakantie met bijzonder uitzicht

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad
10 pers
4 slpk
4 badk
31 Waarderingen
Directe boeking
Speciale
aanbieding

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-439-14901 (149)

In de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot, in de omgeving van Salviac ligt dit recent gerestaureerde landhuis. Dit huis met zijn 2 gescheiden slaapgedeeltes kan gemakkelijk 2 gezinnen ontvangen, met behoud van de intimiteit van elke familie.

**Speciale aanbieding** 15 % Korting voor een verblijf tussen 31 Augustus 2019 en 6 September 2019 inbegrepen

Vakantiehuis Périgord Noir - Buitengewoon verblijf in villa

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad
5 pers
3 slpk
3 badk
12 Waarderingen
Directe boeking
Speciale
aanbieding

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-440-14902 (149)

Dit recent gerestaureerde landhuis ligt in de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot in de omgeving van Salviac, en is bijzonder geschikt om 1 of 2 families comfortabel te ontvangen.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Dordogne Perigord - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

5 pers
3 slpk
3 badk
12 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 5 personen - Ref. PER-1438-773 (149)

Ideaal gelegen om de toeristische bezienswaardigheden van de Dordogne te bezoeken.

Het huis is onlangs geheel gerenoveerd met natuurlijke materialen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Vakantiehuis met uitzicht

Prijs vanaf :
777 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
5 Waarderingen
Speciale
aanbieding

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

**Speciale aanbieding** 25 % Korting voor een verblijf tussen 24 Augustus 2019 en 30 Augustus 2019 inbegrepen

Vakantiehuis Domme Dordogne - Gite met uitzicht

Location d'une maison avec piscine en Dordogne,  pour 11 personnes
11 pers
5 slpk

- Ref. PER-2744-1939 (2768)

Maison avec piscine en Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Prats-de-Carlux vlakbij Carsac-Aillac
Location d'une maison avec piscine privée chauffée à Domme en Périgord pour 4 personnes
4 pers
2 slpk
1 badk

- Ref. PER-3022-2156 (3140)

Maison piscine privée chauffée Domme Périgord - Buitengewoon verblijf in villa

Proche Sarlat, location d'une maison en Périgord noir avec piscine chauffée, pour 4 personnes
4 pers
2 slpk
1 badk
4 Waarderingen

- Ref. PER-2823-2026 (3032)

Maison avec piscine chauffée en Périgord Noir - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Groléjac vlakbij Carsac-Aillac
Vakantiehuis met privé zwembad in Castelnaud voor vakantie in de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
10 Waarderingen

Karakteristiek vakantiehuis in Castelnaud la Chapelle, aan de rivier de Dordogne, in het hart van de Perigord Noir, vlakbij de beroemde kastelen  - Ref. PER-915-184 (1605)

Het vakantiehuis bestaat uit de hoofdwoning + 1 onafhankelijke extra slaapkamers (2 personen) in een onafhankelijk bijgebouw. Het zwembad ligt voor de hoofdwoning en is volledig privé voor de vakantiegasten.

Vakantiehuis Castelnaud - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Castelnaud-la-Chapelle vlakbij Cénac-et-Saint-Julien
A Grolejac, proche de Sarlat, location d'un gite avec piscine chauffée en Dordogne, pour 4 personnes
4 pers
2 slpk
1 badk

- Ref. PER-2822-2025 (3032)

Gite avec piscine en Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Sarlat, Dordogne, vakantiehuis met verwarmd privé zwembad
6 pers
3 slpk
21 Waarderingen

Sarlat, Dordogne, in het hart van de Périgord Noir, recent gebouwd vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 6 personen. - Ref. PER-1059-371 (1766)

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad en vrij uitzicht in de heuvels van Sarlat en op loopafstand van het centrum.

Vakantiehuis Sarlat Dordogne - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Gite met verwarmd privé zwembad voor 6 personen voor vakantie in de Perigord
6 pers
3 slpk
1 badk
1 Waardering

Gite met verwarmd privé-zwembad voor 6 personen in de Perigord - Ref. PER-2670-529 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een onafhankelijke tweede gite (voor 4 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Daglan vlakbij Cénac-et-Saint-Julien
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne
14 pers
6 slpk
4 badk
1 Waardering

Groot vakantiehuis bestaande uit 2 aanliggende huizen en een verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne. Voor 14 personen - Ref. PER-2302-1627 (2704)

De 2 huizen komen samen in de grote eetruimte, beide huizen zijn bijzonder modern en comfortabel ingericht.

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Sarlat Dordogne - Gite met uitzicht

Vakantiehuis met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne
8 pers
3 slpk

Vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd zwembad, vlakbij Sarlat - Ref. PER-2304-1629 (2704)

Onlangs gerenoveerd en bijzonder smaakvol ingericht vakantiehuis, verwarmd zwembad, op 8 km van Sarlat

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Vakantiehuis met uitzicht

Cazoulès, en Dordogne, Maison Contemporaine pour 10 personnes avec piscine privée
10 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-2936-2134 (3122)

Maison contemporaine avec piscine en Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Cazoulès vlakbij Carsac-Aillac
Location d'une maison de charme avec piscine privée chauffée à Domme en Périgord
6 pers
4 slpk

- Ref. PER-3023-2157 (3140)

Maison de charme piscine privée chauffée Domme - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in  Prats de Carlux, Dordogne
5 pers
2 slpk
4 Waarderingen

Landelijk gelegen vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in het hart van de Perigord Noir. Voor 5 personen - Ref. PER-2410-1715 (2768)

Dit vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad ligt landelijk en afgelegen, op een landgoed van 15 ha met bos en veld.

Vakantiehuis zwembad Prats de Carlux Dordogne - Buitengewoon verblijf in villa

Vakantiehuis met verwarmd zwembad in de Dordogne, vlakbij Sarlat
12 pers
5 slpk
4 badk
1 Waardering

Vakantiehuis met verwarmd zwembad op 8 km van Sarlat in de Dordogne - Ref. PER-2437-1725 (2704)

Het ruime en modern, ingerichte vakantiehuis ligt op een domein in landelijke omgeving op 8 km van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat

Vakantiehuis zwembad - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Périgord, à proximité de Daglan, location d'une maison de vacances pour 6 avec piscine chauffée
6 pers
3 slpk

- Ref. PER-2671-1892 (1883)

Maison de vacances à Daglan - Vakantie villa met uitzicht

Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad in Sarlat
6 pers
3 slpk

Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne - Ref. PER-2303-1628 (2704)

Recent gerenoveerd en smaakvol ingericht vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, ideaal uitgangspunt voor uitstapjes naar de vele bezienswaardigheden in de Dordogne.

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Location d'une maison pour 4 personnes avec piscine privée chauffée en Périgord Noir
4 pers
2 slpk
1 badk
2 Waarderingen

- Ref. PER-2667-1891 (2927)

Maison avec piscine dans le Périgord Noir - Vakantie met bijzonder uitzicht

Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad vlakbij Sarlat in de Dordogne
5 pers
2 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in de Dordogne vlakbij de middeleeuwse stad Sarlat - Ref. PER-2307-1626 (2704)

Onlangs gerestaureerd en smaakvol en comfortabel ingericht, ideaal gelegen, dicht bij het middeleeuwse Sarlat, in het hart van de Perigord Noir.

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Dordogne, à Beynac et Cazenac, maison de vacances pour 8 personnes avec piscine privée chauffée
8 pers
4 slpk

- Ref. PER-2858-2033 (3037)

Maison de vacances en Dordogne avec piscine chauffée - Vakantiehuis met uitzicht

Location d'une maison de vacances en pierre en campagne en Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk

- Ref. PER-3054-2247 (3206)

Location maison de vacances en campagne Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Carlux vlakbij Carsac-Aillac
Vakantiehuis voor 16 personen met zwembad op groot landgoed vlakbij Sarlat, Dordogne
16 pers
7 slpk
4 badk

Vakantiehuis met zwembad op groot landgoed in de Dordogne, vlakbij Sarlat - Ref. PER-2745-1948 (2768)

Het vakantiehuis bestaat uit 2 delen die van binnenuit communiceren. In het eerste deel zijn 5 slaapkamers voor 11 personen, in het tweede deel zijn 2 slaapkamers voor 5 personen. Het huis ligt op een landgoed van 15 ha met omheind privé zwembad, bos en wandelpaden.

Vakantiehuis zwembad 16 personen Sarlat Dordogne - Gite met uitzicht

Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in de Perigord
4 pers
2 slpk
1 badk

Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in Perigord - Ref. PER-2672-534 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een tweede gite (voor 6 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Vakantie met bijzonder uitzicht

Vakantiehuis met privé zwembad en uitzicht in Cenac, Dordogne
12 pers
6 slpk
5 badk
1 Waardering

Prachtig karakteristiek landhuis in Cenac vlakbij Sarlat en alle toeristische bezienswaardigheden, mooi uitzicht, landelijke omgeving en privé zwembad. Voor 12 personen - Ref. PER-2290-1625 (2703)

Vakantie vieren in prachtig landhuis met zwembad in het hart van de Dordogne vlakbij het charmante plaatsje Domme, de middeleeuwse stad Sarlat en alle toeristische bezienswaardigheden.

Vakantiehuis zwembad uitzicht Cenac Dordogne - Vakantie villa met uitzicht