Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen
 
  • Menu
  • Zoekopdracht aanpassen

  1. Coins Secrets
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Vakantiehuizen met uitzicht
  5. Uitzicht in Quercy - Périgord
  6. Lot

Vakantiehuizen in de Lot met uitzicht

Ontdek onze selectie van 52 vakantiehuizen met uitzicht in het departement Lot in Frankrijk. Wilt u een vakantiehuis met een mooi vrij uitzicht, onze selectie van vakantiehuizen in de Lot met vrij uitzicht beantwoord zeker aan uw verwachtingen. Of het nu uitzicht op een meer, op zee of op het landschap betreft , in Lavaur of in Durbans of in de streek Périgord Noir, hier vindt u diverse vakantiehuizen met zwembad in Frankrijk die u zeker aanspreken.

Soucirac, vakantiehuis voor 8 volwassenen + 2 kinderen, met zwembad en mooi uitzicht
10 pers
4 slpk
4 badk
6 Waarderingen

Soucirac, Dordogne, authentiek vakantiehuis voor 8 volwassenen + 2 kinderen, met privézwembad en mooi uitzicht - Ref. PER-2832-2028 (3034)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt veel ruimte zowel binnen als buiten, een grote tuin met zwembad en mooi vrij uitzicht op slechts 1 km van het plaatsje Soucirac. Ideale centrale ligging voor vakantie in het natuurgebied van Causses du Quercy, tussen Rocamadour en Sarlat, op de grens tussen de regio's Quercy en Perigord.

 

Vakantiehuis Dordogne zwembad - Vakantie met bijzonder uitzicht

Soucirac
Location de vacances d'une demeure de charme avec piscine dans le Quercy
10 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-3245-2364 (3293)

 

Demeure de charme Quercy piscine privée - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Rocamadour
Vakantiehuis met zwembad in Durbans in de Lot, Dordogne.
8 pers
4 slpk
4 badk
9 Waarderingen

Tussen Lot en Dordogne, Vakantiehuis op 2 ha landgoed met privé zwembad. Voor 8 personen - Ref. PER-1289-613 (1953)

Dit historische domein is smaakvol gerenoveerd, biedt veel ruimte en bevindt zich in een rustige landelijke omgeving.

 

Vakantiehuis zwembad Lot Dordogne Périgord - Gite met uitzicht

Durbans
Vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad voor vakantie tussen Dordogne, Lot et Garonne
10 pers
4 slpk
2 badk

Landelijk gelegen vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, voor vakantie met 10 personen tussen de Dordogne en de Lot - Ref. PER-3191-2374 (3300)

Groot ruim vakantiehuis, met twee 2-persoonsslaapkamers en 2 grote kinderslaapkamers ideaal voor 2 gezinnen. Het vakantiehuis is rustig en landelijk gelegen, dichtstbijzijnde winkels in Castelnau Montratier (6 km).

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Dordogne Lot et Garonne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Castelnau-Montratier
Groot vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 12 personen in Lacave, Quercy Lot
12 pers
6 slpk
5 badk
2 Waarderingen

Groot vakantiehuis voor 12 personen met privé zwembad voor vakantie in Lacave in de Quercy-Lot - Ref. PER-2455-1791 (2840)

Het vakantiehuis is prachtig gerestaureerd en ruim en smaakvol ingericht, air-cinditioning in alle slaapkamers, voor een geslaagde vakantie met familie of vrienden. Een groot buitenterras voor gezellige maaltijden, een privé zwembad en een tweede overdekt terras met prachtig vrij uitzicht op het kasteel van Belcastel en de Ouysse vallei.

 

Groot vakantiehuis zwembad Lacave Quercy-Lot - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Lacave
Vakantiehuis met binnen zwembad in Dordogne Perigord
6 pers
3 slpk
2 badk
13 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis voor 6 personen met binnen zwembad voor vakantie in Dordogne Perigord - Ref. PER-3160-2346 (149)

Karkteristiek stenen vakantiehuis met binnenzwembad / Spa. Een terras aan de voorzijde om buiten te eten en te ontspannen. Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het maakt deel uit van een klein groepje huizen.

 

Vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Florimont-Gaumier
Maison de vacances avec piscine privée chauffée en Dordogne
6 pers
3 slpk
2 badk
4 Waarderingen
Directe boeking

- Ref. PER-3162-2332 (3269)

 

Maison piscine privée chauffée en Dordogne - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis te huur voor 4 personen met airconditioning jacuzzi
4 pers
2 slpk
2 badk
2 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis te huur met airconditioning en jacuzzi voor 4 personen voor vakantie in de Dordogne  - Ref. PER-2807-2000 (3015)

Dit gezellige chalet is landelijk gelegen maar niet afgezonderd, niet ver van de beroemde tuinen van Eyrignac.

 

Vakantiehuis met jacuzzi voor vakantie in de Dordogne - Buitengewoon verblijf in villa

Salignac-Eyvigues
Prijs vanaf :
826 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
2 badk
7 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

 

Vakantiehuis Domme Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Domme
Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor 8 personen, in Dordogne vlakbij Sarlat
8 pers
4 slpk
2 badk
21 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Een echte aanrader voor wie van rust en stilte, en privacy, houdt! Veel te zien in de buurt. Mooie streek! Door de vriendelijke ontvangst voelden we ons direct thuis. We hebben 2 weken volop genoten!”

Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor 8 personen, landelijk gelegen op 11 km van Sarlat - Ref. PER-2764-1956 (2977)

Stenen vakantiehuis voor 8 personen met moderne inrichting en verwarmd privé zwembad, vrij afgelegen ligging in landelijke omgeving op 11 km van de middeleeuwse stad Sarlat.

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad Sarlat Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met zwembad en spa  in Florimont Gaumier Dordogne
10 pers
4 slpk
4 badk
8 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Wij hadden een zeer aangename vakantie. Het huis was buiten verwachting. De omgeving was zalig mooi met prachtige zonsondergang! De eigenaars waren super vriendelijke mensen.”

Dit voormalig tabaksdrooghuis is omgebouwd tot een bijzonder vakantiehuis met verwarmd buitenzwembad en binnenzwembad met spa. - Ref. PER-2460-1797 (149)

Het vakantiehuis biedt ruime kamers met airconditioning en grote schuifpuien openen naar het overdekte terras en het buitenzwembad. Rustige gelegen op het platteland, mooi vrij uitzicht.

 

Vakantiehuis met zwembad en spa in Dordogne Florimont-Gaumier - Vakantiehuis met uitzicht

Florimont-Gaumier
Vakantiehuis met zwembad voor 4 personen in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
2 Waarderingen

Gezellig vakantiehuis met rond privé zwembad voor vakantie met 4 personen in de Dordogne - Ref. PER-3083-2269 (3227)

Dit gezellige vakantiehuisje is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het dorpje ligt binnen 1 km. Ideaal voor een gezin met 2 kinderen. 

 

Vakantiehuis zwembad Dordogne - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Orliac
Gite voor 4 personen op domein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
8 Waarderingen

Gite voor 4 personen op domein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-2823-2026 (3032)

Deze gite bevind zich op het domein van de eigenaren tezamen met een tweede gite (ook voor 4 personen). Het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik. Het domein is landelijk gelegen, het landgoed bestaat uit een aangelegde tuin en een bos van 1ha met wandelpaden. Dichtstbijzijnde winkels in Grolejac (3 km).

 

Gite verwarmd zwembad vakantie Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Groléjac
Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen
14 pers
5 slpk
3 badk
22 Waarderingen
Laatst waardering
“Très belle et agréable maison spacieuse, idéale pour des vacances en famille ou entre amis, en toute tranquilité en pleine nature. Trés belle et grande piscine bien soignée. Une perle en Périgord noir !”

Périgord Noir, karakteristiek vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen - Ref. PER-364-11601 (116)

Dit karakteristieke charmante landhuis voor 14 personen ligt in de Périgord Noir in een landelijke omgeving. Het huis ligt op een domein van 4 hectare, omgeven door bos en groen, met een groot privé zwembad.

 

Landhuis zwembad Dordogne vakantie Perigord - Gite met uitzicht

Lavaur
Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen in Beynac in de Dordogne
8 pers
4 slpk
2 badk
2 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad voor 8 personen in Beynac, in het hart van de Dordogne, vlakbij de beroemde kastelen van Beynac, Marqueyssac en Castelnaud  - Ref. PER-3057-2249 (3208)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt een vrij uitzicht op het omliggende landschap, het huis ligt naast een olijfolie molen (in activiteit) van dezelfde eigenaar. Het centrum van Beynac (winkels) en het beroemde kasteel het Château de Beynac ligt op slechts 700m.

 

Vakantiehuis zwembad Beynac Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Beynac-et-Cazenac
Charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
5 pers
3 slpk
3 badk
12 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 5 personen - Ref. PER-1438-773 (149)

Ideaal gelegen om de toeristische bezienswaardigheden van de Dordogne te bezoeken.

Het huis is onlangs geheel gerenoveerd met natuurlijke materialen.

 

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Florimont-Gaumier
Gite voor 4 personen met verwarmd zwembad in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
Directe boeking

Gite met verwarmd zwembad voor 4 personen in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor familievakantie in de Dordogne - Ref. PER-2822-2025 (3032)

Gezellige gite voor 4 personen  met alle comfort voor een geslaagde familievakantie. Het domein bestaat uit het landhuis van de eigenaren en een tweede gite (ook voor 4 personen). De gite heeft een privé terras, het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik.

 

Gite verwarmd zwembad vakantie Sarlat Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Groléjac
Charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk
24 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Super Verblijf”

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 10 personen - Ref. PER-1437-772 (149)

Dit sfeervolle en zeer modern ingerichte vakantiehuis is rustig gelegen en kan 2 families in alle komfort ontvangen.

 

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Vakantie met bijzonder uitzicht

Florimont-Gaumier
Vakantiehuis met privé zwembad in Castelnaud voor vakantie in de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
15 Waarderingen
Directe boeking

Karakteristiek vakantiehuis in Castelnaud la Chapelle, aan de rivier de Dordogne, in het hart van de Perigord Noir, vlakbij de beroemde kastelen  - Ref. PER-915-184 (1605)

Het vakantiehuis bestaat uit de hoofdwoning + 1 onafhankelijke extra slaapkamers (2 personen) in een onafhankelijk bijgebouw. Het zwembad ligt voor de hoofdwoning en is volledig privé voor de vakantiegasten.

 

Vakantiehuis Castelnaud - Buitengewoon verblijf in villa

Castelnaud-la-Chapelle
Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad
5 pers
3 slpk
3 badk
15 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-440-14902 (149)

Dit recent gerestaureerde landhuis ligt in de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot in de omgeving van Salviac, en is bijzonder geschikt om 1 of 2 families comfortabel te ontvangen.

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad Dordogne Perigord - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Florimont-Gaumier
Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad
10 pers
4 slpk
4 badk
34 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-439-14901 (149)

In de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot, in de omgeving van Salviac ligt dit recent gerestaureerde landhuis. Dit huis met zijn 2 gescheiden slaapgedeeltes kan gemakkelijk 2 gezinnen ontvangen, met behoud van de intimiteit van elke familie. 

 

Vakantiehuis Périgord Noir - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Florimont-Gaumier
Dordogne, in Beynac et Cazenac, vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd privézwembad
8 pers
4 slpk
2 badk
3 Waarderingen
Speciale
aanbieding

In Beynac et Cazenac, op het platteland, verhuur van een stenen huis voor 8 personen met verwarmd privézwembad, prachtig uitzicht over het landschap. - Ref. PER-2858-2033 (3037)

Dit onlangs gerestaureerde stenen vakantiehuis is licht en smaakvol ingericht. De woonkamer is gezellig voor momenten van ontspanning met familie of vrienden. Een duidelijk zicht op het platteland, vooral op de prachtige kastelen van de Périgord.

**Speciale aanbieding** 13 % Korting voor een verblijf tussen 3 Juli 2021 en 9 Juli 2021 inbegrepen
 

Vakantiehuis in de Dordogne met verwarmd zwembad - Vakantie villa met uitzicht

Beynac-et-Cazenac
Location d'une maison pour 4 personnes avec piscine privée chauffée en Périgord Noir
4 pers
2 slpk
1 badk
4 Waarderingen

- Ref. PER-2667-1891 (2927)

 

Maison avec piscine dans le Périgord Noir - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Castelnaud-la-Chapelle
Vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in  Prats de Carlux, Dordogne
5 pers
2 slpk
2 badk
4 Waarderingen

Landelijk gelegen vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad in het hart van de Perigord Noir. Voor 5 personen - Ref. PER-2410-1715 (2768)

Dit vakantiehuis met gemeenschappelijk zwembad ligt landelijk en afgelegen, op een landgoed van 15 ha met bos en veld.

 

Vakantiehuis zwembad Prats de Carlux Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Prats-de-Carlux
Vakantiehuis met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne
8 pers
3 slpk
2 badk
1 Waardering

Vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd zwembad, vlakbij Sarlat - Ref. PER-2304-1629 (2704)

Onlangs gerenoveerd en bijzonder smaakvol ingericht vakantiehuis, verwarmd zwembad, op 8 km van Sarlat

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Vakantiehuis met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad vlakbij Sarlat in de Dordogne
5 pers
2 slpk
1 badk
8 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in de Dordogne vlakbij de middeleeuwse stad Sarlat - Ref. PER-2307-1626 (2704)

Onlangs gerestaureerd en smaakvol en comfortabel ingericht, ideaal gelegen, dicht bij het middeleeuwse Sarlat, in het hart van de Perigord Noir.

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis voor 16 personen met zwembad op groot landgoed vlakbij Sarlat, Dordogne
16 pers
7 slpk
4 badk

Vakantiehuis met zwembad op groot landgoed in de Dordogne, vlakbij Sarlat - Ref. PER-2745-1948 (2768)

Het vakantiehuis bestaat uit 2 delen die van binnenuit communiceren. In het eerste deel zijn 5 slaapkamers voor 11 personen, in het tweede deel zijn 2 slaapkamers voor 5 personen. Het huis ligt op een landgoed van 15 ha met omheind privé zwembad, bos en wandelpaden.

 

Vakantiehuis zwembad 16 personen Sarlat Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Prats-de-Carlux
Location de vacances pour 2 personnes avec piscine en campagne en Dordogne
2 pers
1 slpk
1 badk

- Ref. PER-3261-2426 (3269)

 

Location de vacances piscine campagne Dordogne - Gite met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne
14 pers
6 slpk
4 badk
3 Waarderingen

Groot vakantiehuis bestaande uit 2 aanliggende huizen en een verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne. Voor 14 personen - Ref. PER-2302-1627 (2704)

De 2 huizen komen samen in de grote eetruimte, beide huizen zijn bijzonder modern en comfortabel ingericht.

 

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Sarlat Dordogne - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad in Sarlat
6 pers
3 slpk
2 badk

Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne - Ref. PER-2303-1628 (2704)

Recent gerenoveerd en smaakvol ingericht vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, ideaal uitgangspunt voor uitstapjes naar de vele bezienswaardigheden in de Dordogne.

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Buitengewoon verblijf in villa

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd zwembad in de Dordogne, vlakbij Sarlat
12 pers
5 slpk
4 badk
1 Waardering

Vakantiehuis met verwarmd zwembad op 8 km van Sarlat in de Dordogne - Ref. PER-2437-1725 (2704)

Het ruime en modern, ingerichte vakantiehuis ligt op een domein in landelijke omgeving op 8 km van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat

 

Vakantiehuis zwembad - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Location d'une maison avec piscine en Dordogne,  pour 11 personnes
11 pers
5 slpk
2 badk

- Ref. PER-2744-1939 (2768)

 

Maison avec piscine en Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Prats-de-Carlux
Location d'un gite de vacances en campagne en Dordogne pour 5 personnes
5 pers
3 slpk
1 badk

- Ref. PER-3367-2356 (3287)

 

Location gite Dordogne campagne 5 personnes - Buitengewoon verblijf in villa

Simeyrols
Location d'une maison de vacances en pierre en campagne en Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
1 Waardering

- Ref. PER-3054-2247 (3206)

 

Location maison de vacances en campagne Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Carlux
Location d'une roulotte climatisée avec piscine en campagne en Dordogne
2 pers
1 slpk
1 badk

- Ref. PER-3369-2359 (3287)

 

Location roulotte piscine campagne Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Simeyrols
Groot vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd zwembad en Spa
10 pers
5 slpk
5 badk

Groot vakantiehuis voor vakantie met 10 personen in Grolejac, Dordogne, verwarmd zwembad en spa - Ref. PER-2818-2015 (3022)

Groot vakantiehuis met 5 2-persoons suites met airconditioning en badkamer, Spa, de schuifpuien van het verwarmde binnenzwembad kan in de zomerperiode volledig opengezet worden.

 

Vakantiehuis zwembad Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Groléjac
Location d'une grande demeure en campagne en Périgord noir avec piscine privée
8 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-3294-2440 (268)

 

Grande demeure en campagne Périgord noir - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Vitrac
Location de vacances d'un manoir avec piscine, tennis et grand parc à Sarlat en Périgord
15 pers
7 slpk
5 badk

- Ref. PER-3172-2351 (3282)

 

Manoir vacances piscine tennis parc Sarlat Périgord Noir - Gite met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Location d'une maison en pierres avec piscine chauffée et spa en Dordogne
20 pers
8 slpk
8 badk

- Ref. PER-3241-2422 (3328)

 

Location maison piscine chauffée spa Dordogne - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Domme
Location d'une maison de vacances en campagne avec piscine et spa à Daglan, en Dordogne
10 pers
3 slpk
3 badk

- Ref. PER-3210-2395 (3309)

 

Maison de vacances campagne piscine spa Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Daglan
Location d'une demeure de charme en campagne en Périgord noir avec piscine privée
8 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-3293-2439 (268)

 

Demeure de charme Périgord noir - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Domme
Moderne vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk

Modern ingerichte vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne - Ref. PER-2936-2134 (3122)

Moderne vakantie villa met verwarmd privé zwembad voor 10 personen (6 volwassenen + 4 kinderen) met vrij uitzicht over de vallei. De villa heeft 3 2-persoonsslaapkamers en een kinderkamer met 2 stapelbedden voor 4 kinderen. 

 

Vakantie villa verwarmd zwembad Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Cazoulès vlakbij Sarlat-la-Canéda
Location de vacances pour 4 personnes en Dordogne à La Roque Gageac
4 pers
2 slpk
2 badk

- Ref. PER-3384-2500 (3381)

 

Location vacances 4 personnes Dordogne La Roque Gageac - Vakantiehuis met uitzicht

La Roque-Gageac
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie met 7 personen in Vitrac in Dordogne
7 pers
3 slpk
2 badk
2 Waarderingen

Charmant vakantiehuis voor 7 personen in de Dordogne, aan de voet van een kasteel, tuin met verwarmd privé zwembad en uitzicht op het kasteel - Ref. PER-3175-2331 (3268)

Het vakantiehuis bevindt zich op het dorpsplein, in een voormalig bijgebouw van het kasteel, tuin met verwarmd privé zwembad met uitzicht op het kasteel.

 

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Vitrac Dordogne - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Vitrac
Gite met verwarmd privé zwembad voor 6 personen voor vakantie in de Perigord
6 pers
3 slpk
1 badk
3 Waarderingen

Gite met verwarmd privé-zwembad voor 6 personen in de Perigord - Ref. PER-2670-529 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een onafhankelijke tweede gite (voor 4 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

 

Gite verwarmd zwembad Perigord - Gite met uitzicht

Daglan
Location maison de charme avec piscine privative chauffée en Périgord Noir
8 pers
4 slpk
2 badk

- Ref. PER-3242-2424 (3331)

 

Maison de charme piscine chauffée Périgord Noir - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Sarlat-la-Canéda
Location de charme en Dordogne pour 2 personnes à La Roque Gageac, proche plage
2 pers
1 slpk
1 badk

- Ref. PER-3382-2499 (3381)

 

Location de charme Dordogne 2 personnes La Roque Gageac - Buitengewoon verblijf in villa

La Roque-Gageac
Location d'une maison périgourdine avec piscine privée en Dordogne
6 pers
3 slpk
2 badk

- Ref. PER-3295-2441 (268)

 

Maison périgourdine piscine Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Domme
Périgord, à proximité de Daglan, location d'une maison de vacances pour 6 avec piscine chauffée
6 pers
3 slpk
2 badk
5 Waarderingen

- Ref. PER-2671-1892 (1883)

 

Maison de vacances à Daglan - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Daglan
Location de vacances d'une longère en campagne en Dordogne avec piscine et spa
8 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-3368-2357 (3287)

 

Location vacances longère campagne dordogne piscine - Vakantiehuis met uitzicht

Simeyrols
<< Begin < Vorige 1 2 Volgende > Einde >>
Resultaten 1 - 50 van 52
Aantal resultaten per pagina