Coins Secrets op Instagram
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

  1. Coins Secrets
  2. Home Quercy Perigord
  3. Vakantiehuizen Quercy Perigord
  4. Vakantiehuizen met uitzicht
  5. Uitzicht in Quercy - Périgord
  6. Lot

Vakantiehuizen in de Lot met uitzicht

Ontdek onze selectie van 48 vakantiehuizen met uitzicht in het departement Lot in Frankrijk. Wilt u een vakantiehuis met een mooi vrij uitzicht, onze selectie van vakantiehuizen in de Lot met vrij uitzicht beantwoord zeker aan uw verwachtingen. Of het nu uitzicht op een meer, op zee of op het landschap betreft , in Lavaur of in Durbans of in de streek Périgord Noir, hier vindt u diverse vakantiehuizen met zwembad in Frankrijk die u zeker aanspreken.

Location de vacances d'une demeure de charme avec piscine dans le Quercy
10 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-3245-2364 (3293)

Demeure de charme Quercy piscine privée - Vakantie villa met uitzicht

Rocamadour
Vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad voor vakantie tussen Dordogne, Lot et Garonne
10 pers
4 slpk
3 Waarderingen

Landelijk gelegen vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, voor vakantie met 10 personen tussen de Dordogne en de Lot - Ref. PER-3191-2374 (3300)

Groot ruim vakantiehuis, met twee 2-persoonsslaapkamers en 2 grote kinderslaapkamers ideaal voor 2 gezinnen. Het vakantiehuis is rustig en landelijk gelegen, dichtstbijzijnde winkels in Castelnau Montratier (6 km).

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Dordogne Lot et Garonne - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Castelnau-Montratier
Vakantiehuis met zwembad in Durbans in de Lot, Dordogne.
8 pers
4 slpk
4 badk
9 Waarderingen

Tussen Lot en Dordogne, Vakantiehuis op 2 ha landgoed met privé zwembad. Voor 8 personen - Ref. PER-1289-613 (1953)

Dit historische domein is smaakvol gerenoveerd, biedt veel ruimte en bevindt zich in een rustige landelijke omgeving.

Vakantiehuis zwembad Lot Dordogne Périgord - Gite met uitzicht

Durbans
Groot vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 12 personen in Lacave, Quercy Lot
12 pers
6 slpk
5 badk
2 Waarderingen

Groot vakantiehuis voor 12 personen met privé zwembad voor vakantie in Lacave in de Quercy-Lot - Ref. PER-2455-1791 (2840)

Het vakantiehuis is prachtig gerestaureerd en ruim en smaakvol ingericht, air-cinditioning in alle slaapkamers, voor een geslaagde vakantie met familie of vrienden. Een groot buitenterras voor gezellige maaltijden, een privé zwembad en een tweede overdekt terras met prachtig vrij uitzicht op het kasteel van Belcastel en de Ouysse vallei.

Groot vakantiehuis zwembad Lacave Quercy-Lot - Buitengewoon verblijf in villa

Lacave
Maison de vacances avec piscine privée chauffée en Dordogne
6 pers
3 slpk
7 Waarderingen
Directe boeking

- Ref. PER-3162-2332 (3269)

Maison piscine privée chauffée en Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis te huur voor 4 personen met airconditioning jacuzzi
4 pers
2 slpk
3 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis te huur met airconditioning en jacuzzi voor 4 personen voor vakantie in de Dordogne  - Ref. PER-2807-2000 (3015)

Dit gezellige chalet is landelijk gelegen maar niet afgezonderd, niet ver van de beroemde tuinen van Eyrignac.

Vakantiehuis met jacuzzi voor vakantie in de Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Salignac-Eyvigues
Vakantiehuis met binnen zwembad in Dordogne Perigord
6 pers
3 slpk
23 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis voor 6 personen met binnen zwembad voor vakantie in Dordogne Perigord - Ref. PER-3160-2346 (149)

Karkteristiek stenen vakantiehuis met binnenzwembad / Spa. Een terras aan de voorzijde om buiten te eten en te ontspannen. Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het maakt deel uit van een klein groepje huizen.

Vakantiehuis zwembad vakantie Dordogne Perigord - Vakantie met bijzonder uitzicht

Florimont-Gaumier
Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor 8 personen, in Dordogne vlakbij Sarlat
8 pers
4 slpk
26 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Een echte aanrader voor wie van rust en stilte, en privacy, houdt! Veel te zien in de buurt. Mooie streek! Door de vriendelijke ontvangst voelden we ons direct thuis. We hebben 2 weken volop genoten!”

Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor 8 personen, landelijk gelegen op 11 km van Sarlat - Ref. PER-2764-1956 (2977)

Stenen vakantiehuis voor 8 personen met moderne inrichting en verwarmd privé zwembad, vrij afgelegen ligging in landelijke omgeving op 11 km van de middeleeuwse stad Sarlat.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Sarlat Dordogne - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Prijs vanaf :
826 € per week
Vakantiehuis voor 6 personen in Domme, Dordogne
6 pers
3 slpk
8 Waarderingen
Directe boeking

Vakantiehuis voor 6 personen in de middeleeuwse stad Domme, niet ver van de rivier de Dordogne - Ref. PER-2688-1906 (2941)

Vakantiehuis in het toeristische middeleeuwse plaatsje Domme, net buiten het toeristische centrum. Het vakantiehuis heeft een terras met fraai uitzicht, winkels en restaurants zijn op loopafstand en de rivier de Dordogne (kanoën, zwemmen) op slechts 3 - 4 km.

Vakantiehuis Domme Dordogne - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Domme
Vakantiehuis met zwembad en spa  in Florimont Gaumier Dordogne
10 pers
4 slpk
4 badk
11 Waarderingen
Laatst waardering
“Wij hadden een zeer aangename vakantie. Het huis was buiten verwachting. De omgeving was zalig mooi met prachtige zonsondergang! De eigenaars waren super vriendelijke mensen.”

Dit voormalig tabaksdrooghuis is omgebouwd tot een bijzonder vakantiehuis met verwarmd buitenzwembad en binnenzwembad met spa. - Ref. PER-2460-1797 (149)

Het vakantiehuis biedt ruime kamers met airconditioning en grote schuifpuien openen naar het overdekte terras en het buitenzwembad. Rustige gelegen op het platteland, mooi vrij uitzicht.

Vakantiehuis met zwembad en spa in Dordogne Florimont-Gaumier - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Florimont-Gaumier
Vakantiehuis met zwembad voor 4 personen in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
6 Waarderingen

Gezellig vakantiehuis met rond privé zwembad voor vakantie met 4 personen in de Dordogne - Ref. PER-3083-2269 (3227)

Dit gezellige vakantiehuisje is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het dorpje ligt binnen 1 km. Ideaal voor een gezin met 2 kinderen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Orliac
Périgord Noir, vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen
14 pers
5 slpk
3 badk
22 Waarderingen
Laatst waardering
“Très belle et agréable maison spacieuse, idéale pour des vacances en famille ou entre amis, en toute tranquilité en pleine nature. Trés belle et grande piscine bien soignée. Une perle en Périgord noir !”

Périgord Noir, karakteristiek vakantiehuis met privé zwembad voor 14 personen - Ref. PER-364-11601 (116)

Dit karakteristieke charmante landhuis voor 14 personen ligt in de Périgord Noir in een landelijke omgeving. Het huis ligt op een domein van 4 hectare, omgeven door bos en groen, met een groot privé zwembad.

Landhuis zwembad Dordogne vakantie Perigord - Vakantie villa met uitzicht

Lavaur
Gite voor 4 personen op domein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
10 Waarderingen

Gite voor 4 personen op domein met gemeenschappelijk verwarmd zwembad voor vakantie in de Dordogne - Ref. PER-2823-2026 (3032)

Deze gite bevind zich op het domein van de eigenaren tezamen met een tweede gite (ook voor 4 personen). Het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik. Het domein is landelijk gelegen, het landgoed bestaat uit een aangelegde tuin en een bos van 1ha met wandelpaden. Dichtstbijzijnde winkels in Grolejac (3 km).

Gite verwarmd zwembad vakantie Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Groléjac
Vakantiehuis met zwembad voor 8 personen in Beynac in de Dordogne
8 pers
4 slpk
6 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad voor 8 personen in Beynac, in het hart van de Dordogne, vlakbij de beroemde kastelen van Beynac, Marqueyssac en Castelnaud  - Ref. PER-3057-2249 (3208)

Dit karakteristieke vakantiehuis biedt een vrij uitzicht op het omliggende landschap, het huis ligt naast een olijfolie molen (in activiteit) van dezelfde eigenaar. Het centrum van Beynac (winkels) en het beroemde kasteel het Château de Beynac ligt op slechts 700m.

Vakantiehuis zwembad Beynac Dordogne - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Beynac-et-Cazenac
Location d'une maison de vacances de charme à la campagne avec piscine et parc en Dordogne
4 pers
2 slpk
2 Waarderingen

- Ref. PER-3434-2501 (3382)

Maison de charme avec piscine et parc en Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad
10 pers
4 slpk
4 badk
35 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-439-14901 (149)

In de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot, in de omgeving van Salviac ligt dit recent gerestaureerde landhuis. Dit huis met zijn 2 gescheiden slaapgedeeltes kan gemakkelijk 2 gezinnen ontvangen, met behoud van de intimiteit van elke familie.

Vakantiehuis Périgord Noir - Buitengewoon verblijf in villa

Florimont-Gaumier
Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad
5 pers
3 slpk
3 badk
18 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis voor 5 personen met verwarmd privé zwembad - Ref. PER-440-14902 (149)

Dit recent gerestaureerde landhuis ligt in de Perigord Noir, op de grens met de Dordogne en de Lot in de omgeving van Salviac, en is bijzonder geschikt om 1 of 2 families comfortabel te ontvangen.

Vakantiehuis verwarmd zwembad Dordogne Perigord - Vakantiehuis met uitzicht

Florimont-Gaumier
Charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Dordogne
5 pers
3 slpk
3 badk
12 Waarderingen
Directe boeking

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 5 personen - Ref. PER-1438-773 (149)

Ideaal gelegen om de toeristische bezienswaardigheden van de Dordogne te bezoeken.

Het huis is onlangs geheel gerenoveerd met natuurlijke materialen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Vakantiehuis met uitzicht

Florimont-Gaumier
Gite voor 4 personen met verwarmd zwembad in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor vakantie in de Dordogne
4 pers
2 slpk
1 badk
Directe boeking

Gite met verwarmd zwembad voor 4 personen in Grolejac, vlakbij Sarlat, voor familievakantie in de Dordogne - Ref. PER-2822-2025 (3032)

Gezellige gite voor 4 personen  met alle comfort voor een geslaagde familievakantie. Het domein bestaat uit het landhuis van de eigenaren en een tweede gite (ook voor 4 personen). De gite heeft een privé terras, het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik.

Gite verwarmd zwembad vakantie Sarlat Dordogne - Gite met uitzicht

Groléjac
10 pers
4 slpk
3 badk
27 Waarderingen
Directe boeking
Laatst waardering
“Super Verblijf”

Perigord Noir, charmant vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 10 personen - Ref. PER-1437-772 (149)

Dit sfeervolle en zeer modern ingerichte vakantiehuis is rustig gelegen en kan 2 families in alle komfort ontvangen.

Vakantiehuis zwembad Dordogne Périgord Noir - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Florimont-Gaumier
Vakantiehuis met privé zwembad in Castelnaud voor vakantie in de Dordogne
8 pers
4 slpk
3 badk
17 Waarderingen
Directe boeking

Karakteristiek vakantiehuis in Castelnaud la Chapelle, aan de rivier de Dordogne, in het hart van de Perigord Noir, vlakbij de beroemde kastelen  - Ref. PER-915-184 (1605)

Het vakantiehuis bestaat uit de hoofdwoning + 1 onafhankelijke extra slaapkamers (2 personen) in een onafhankelijk bijgebouw. Het zwembad ligt voor de hoofdwoning en is volledig privé voor de vakantiegasten.

Vakantiehuis Castelnaud - Vakantie villa met uitzicht

Castelnaud-la-Chapelle
Location de vacances pour 2 personnes avec piscine en campagne en Dordogne
2 pers
1 slpk
1 badk

- Ref. PER-3261-2426 (3269)

Location de vacances piscine campagne Dordogne - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne
14 pers
6 slpk
4 badk
4 Waarderingen

Groot vakantiehuis bestaande uit 2 aanliggende huizen en een verwarmd privé zwembad in Sarlat, Dordogne. Voor 14 personen - Ref. PER-2302-1627 (2704)

De 2 huizen komen samen in de grote eetruimte, beide huizen zijn bijzonder modern en comfortabel ingericht.

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Sarlat Dordogne - Buitengewoon verblijf in villa

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd zwembad in de Dordogne, vlakbij Sarlat
12 pers
5 slpk
4 badk
1 Waardering

Vakantiehuis met verwarmd zwembad op 8 km van Sarlat in de Dordogne - Ref. PER-2437-1725 (2704)

Het ruime en modern, ingerichte vakantiehuis ligt op een domein in landelijke omgeving op 8 km van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat

Vakantiehuis zwembad - Gite met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Dordogne, in Beynac et Cazenac, vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd privézwembad
8 pers
4 slpk
3 Waarderingen

In Beynac et Cazenac, op het platteland, verhuur van een stenen huis voor 8 personen met verwarmd privézwembad, prachtig uitzicht over het landschap. - Ref. PER-2858-2033 (3037)

Dit onlangs gerestaureerde stenen vakantiehuis is licht en smaakvol ingericht. De woonkamer is gezellig voor momenten van ontspanning met familie of vrienden. Een duidelijk zicht op het platteland, vooral op de prachtige kastelen van de Périgord.

Vakantiehuis in de Dordogne met verwarmd zwembad - Vakantiehuis met uitzicht

Beynac-et-Cazenac
Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad in Sarlat
6 pers
3 slpk

Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne - Ref. PER-2303-1628 (2704)

Recent gerenoveerd en smaakvol ingericht vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, ideaal uitgangspunt voor uitstapjes naar de vele bezienswaardigheden in de Dordogne.

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Location d'une maison pour 4 personnes avec piscine privée chauffée en Périgord Noir
4 pers
2 slpk
1 badk
5 Waarderingen

- Ref. PER-2667-1891 (2927)

Maison avec piscine dans le Périgord Noir - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Castelnaud-la-Chapelle
Vakantiehuis met verwarmd zwembad vlakbij Sarlat, Dordogne
8 pers
3 slpk
1 Waardering

Vakantiehuis voor 8 personen met verwarmd zwembad, vlakbij Sarlat - Ref. PER-2304-1629 (2704)

Onlangs gerenoveerd en bijzonder smaakvol ingericht vakantiehuis, verwarmd zwembad, op 8 km van Sarlat

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Vakantiehuis met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad vlakbij Sarlat in de Dordogne
5 pers
2 slpk
1 badk
8 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in de Dordogne vlakbij de middeleeuwse stad Sarlat - Ref. PER-2307-1626 (2704)

Onlangs gerestaureerd en smaakvol en comfortabel ingericht, ideaal gelegen, dicht bij het middeleeuwse Sarlat, in het hart van de Perigord Noir.

Vakantiehuis verwarmd zwembad - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Sarlat-la-Canéda
Groot vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd zwembad en Spa
10 pers
5 slpk
5 badk
1 Waardering

Groot vakantiehuis voor vakantie met 10 personen in Grolejac, Dordogne, verwarmd zwembad en spa - Ref. PER-2818-2015 (3022)

Groot vakantiehuis met 5 2-persoons suites met airconditioning en badkamer, Spa, de schuifpuien van het verwarmde binnenzwembad kan in de zomerperiode volledig opengezet worden.

Vakantiehuis zwembad Dordogne - Vakantie met bijzonder uitzicht

Groléjac
Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in de Perigord
4 pers
2 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad in Perigord - Ref. PER-2672-534 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een tweede gite (voor 6 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Vakantie met bijzonder uitzicht

Daglan
Location d'une maison périgourdine avec piscine privée en Dordogne
6 pers
3 slpk

- Ref. PER-3295-2441 (268)

Maison périgourdine piscine Dordogne - Gite met uitzicht

Domme
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie met 7 personen in Vitrac in Dordogne
7 pers
3 slpk
2 Waarderingen

Charmant vakantiehuis voor 7 personen in de Dordogne, aan de voet van een kasteel, tuin met verwarmd privé zwembad en uitzicht op het kasteel - Ref. PER-3175-2331 (3268)

Het vakantiehuis bevindt zich op het dorpsplein, in een voormalig bijgebouw van het kasteel, tuin met verwarmd privé zwembad met uitzicht op het kasteel.

Vakantiehuis verwarmd privé zwembad Vitrac Dordogne - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Vitrac
Location d'un gite de vacances en campagne en Dordogne pour 5 personnes
5 pers
3 slpk
1 badk

- Ref. PER-3367-2356 (3287)

Location gite Dordogne campagne 5 personnes - Vakantiehuis met uitzicht

Simeyrols
Location d'une maison de vacances en campagne avec piscine et spa à Daglan, en Dordogne
10 pers
3 slpk
3 badk
1 Waardering

- Ref. PER-3210-2395 (3309)

Maison de vacances campagne piscine spa Dordogne - Vakantiehuis met zwembad en prachtig uitzicht

Daglan
Moderne vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne
10 pers
4 slpk
3 badk

Modern ingerichte vakantie villa voor 10 personen met verwarmd privé zwembad in de Dordogne - Ref. PER-2936-2134 (3122)

Moderne vakantie villa met verwarmd privé zwembad voor 10 personen (6 volwassenen + 4 kinderen) met vrij uitzicht over de vallei. De villa heeft 3 2-persoonsslaapkamers en een kinderkamer met 2 stapelbedden voor 4 kinderen.

Vakantie villa verwarmd zwembad Dordogne - Vakantie villa met uitzicht

Cazoulès vlakbij Sarlat-la-Canéda
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie met 8 personen in Sarlat, Dordogne Perigord
8 pers
4 slpk

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie met 8 personen in Sarlat, Dordogne Perigord - Ref. PER-3242-2424 (3331)

Dit vakantiehuis is landelijk gelegen in een klein gehucht met 3 huizen, het stadscentrum van de prachtige middeleeuwse stad Sarlat ligt op +/- 12 km maar u vind de dichtstbijzijnde winkels al aan de rand van de stad. Verwarmd privé zwembad met prachtig vrij uitzicht over de landelijke omgeving.

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Sarlat, Dordogne, Perigord - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Location d'une roulotte climatisée avec piscine en campagne en Dordogne
2 pers
1 slpk
1 badk

- Ref. PER-3369-2359 (3287)

Location roulotte piscine campagne Dordogne - Vakantiehuis met uitzicht

Simeyrols
Location d'une grande demeure en campagne en Périgord noir avec piscine privée
8 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-3294-2440 (268)

Grande demeure en campagne Périgord noir - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Vitrac
Location d'une demeure de charme en campagne en Périgord noir avec piscine privée
8 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-3293-2439 (268)

Demeure de charme Périgord noir - Buitengewoon verblijf in villa

Domme
Location de vacances pour 4 personnes en Dordogne à La Roque Gageac
4 pers
2 slpk

- Ref. PER-3384-2500 (3381)

Location vacances 4 personnes Dordogne La Roque Gageac - Vakantiehuis met uitzicht

La Roque-Gageac
Périgord, à proximité de Daglan, location d'une maison de vacances pour 6 avec piscine chauffée
6 pers
3 slpk
5 Waarderingen

- Ref. PER-2671-1892 (1883)

Maison de vacances à Daglan - Buitengewoon verblijf in villa

Daglan
Location d'une maison de vacances dans la cité médiévale de Sarlat en Dordogne
6 pers
3 slpk
1 badk

- Ref. PER-3432-2540 (3414)

Maison de vacances cité médiévale Sarlat - Vakantiehuis met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Gite met verwarmd privé zwembad voor 6 personen voor vakantie in de Perigord
6 pers
3 slpk
1 badk
5 Waarderingen

Gite met verwarmd privé-zwembad voor 6 personen in de Perigord - Ref. PER-2670-529 (1883)

De gite is deel van het landhuis van de eigenaren, die in een apart gedeelte van het landhuis wonen. Een onafhankelijke tweede gite (voor 4 personen) bevindt zich eveneens op het domein, deze gite heeft zijn eigen privé zwembad.

Gite verwarmd zwembad Perigord - Vakantie villa met uitzicht

Daglan
Location de charme en Dordogne pour 2 personnes à La Roque Gageac, proche plage
2 pers
1 slpk
1 badk

- Ref. PER-3382-2499 (3381)

Location de charme Dordogne 2 personnes La Roque Gageac - Luxe vakantie met prachtig uitzicht

La Roque-Gageac
Location de vacances d'une longère en campagne en Dordogne avec piscine et spa
8 pers
4 slpk
3 badk

- Ref. PER-3368-2357 (3287)

Location vacances longère campagne dordogne piscine - Geniet van het uitzicht in dit prachtige vakantiehuis

Simeyrols
Location de vacances d'un manoir avec piscine, tennis et grand parc à Sarlat en Périgord
15 pers
7 slpk
5 badk

- Ref. PER-3172-2351 (3282)

Manoir vacances piscine tennis parc Sarlat Périgord Noir - Gite met uitzicht

Sarlat-la-Canéda
Charmant vakantie appartement in Domme, Dordogne bij Coins Secrets
6 pers
3 slpk
15 Waarderingen

Charmant vakantie appartement met terras in het centrum van Domme, een van de mooiste plaatsjes aan de Dordogne met prachtig uitzicht. Voor 6 personen - Ref. PER-1172-485 (1853)

Dit charmante vakantie appartement is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht. Ideale ligging in het centrum van het prachtige middeleeuwse plaatsje Domme.

Vakantiehuis Périgord Dordogne Domme - Vakantie of verblijf in prachtig gelegen vakantiehuis

Domme