Coins Secrets op Google+
Coins Secrets op Facebook
Coins Secrets op Twitter
Coins Secrets op Pinterest
RSS Coins Secrets -  Nieuwe huizen

Villa te huur in in de Lot

Sarlat, Dordogne, vakantiehuis met verwarmd privé zwembad
6 pers
3 slpk
21 Waarderingen
Directe boeking

Sarlat, Dordogne, in het hart van de Périgord Noir, recent gebouwd vakantiehuis met verwarmd privé zwembad. Voor 6 personen. - Ref. PER-1059-371 (1766)

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad en vrij uitzicht in de heuvels van Sarlat en op loopafstand van het centrum.

Vakantiehuis Sarlat Dordogne

Vakantiehuis vlakbij Sarlat voor vakantie in de Dordogne
7 pers
3 slpk
16 Waarderingen

Perigord Noir, vakantiehuis vlakbij de middeleeuwse stad Sarlat in de Dordogne. Voor 7 personen - Ref. PER-1520-747 (2051)

Het huis met tuin, terras en parkeerplaats bevindt zich in een woonwijk net buiten de stad Sarlat.

Vakantiehuis te huur Sarlat Dordogne Périgord Noir

Andere vakantiehuizen die u zouden kunnen interesseren