Zoekt u een vakantiehuis in Périgord in de plaats Saint-Antoine-de-Breuilh ? Maak uw keuze in onze selektie van huizen en gites te huur in Saint-Antoine-de-Breuilh.
Voor uw verblijf in de Dordogne, bekijk ons aanbod in Saint-Antoine-de-Breuilh en boek direct on line Coins Secrets biedt een selektie van vakantiehuizen , farmhouse (longère), castle of home in Saint-Antoine-de-Breuilh of in de omliggende plaatsjes Bergerac, Vélines, Saint-Méard-de-Gurçon, Saint-Cibard...Deze charmante gite met zwembad bevindt zich op een actief wijngoed in het hart van de Périgord Pourpre.
Het wijngoed bevindt zich in de heuvels van de Bergerac, en biedt een mooi uitzicht. De gite is smaakvol ingericht, vanaf het zwembad heeft u uitzicht over de wijnvelden.
De gite ligt op het domein van de eigenaren die ter plaatse wonen, samen met een tweede gite (voor 8 personen). Het zwembad is voor gemeenschappelijk zwembad met de vakantiegasten in de tweede gite en de eigenaren. Het domein is rustig en landelijk gelegen aan het begin van een klein dorpje aan de wijnroute van Bergerac en Pécharmant.
Mooi vrijstaande vakantiewoning, in het hart van een park van 1,5 hectare tezamen met het huis van de eigenaren. Het vakantiehuisje heeft zijn eigen buitenruimtes en een vrij uitzicht. Het verwarmde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik met de eigenaren die ter plaatse wonen en de vakantiegasten in een tweede gite op hetzelfde domein (voor 4 personen).
Geniet van een ontspannen vakantie in dit charmante vakantiehuis met privé zwembad op een landgoed van 5 ha.
Dit vakantiehuis is recent gerenoveerd en smaakvol ingericht en bevindt zich op een wijngoed van +/- 12 ha.
Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 6 personen in de wijngaarden van de Perigord, vlakbij de wandelpaden.
De gîte bevindt zich in de bijgebouwen van een karakteristiek Gironde huis. De gite kijkt uit over een tuin die uitkomt op een prachtig landschap van wijngaarden.
Dit vakantiehuis (met 4 slaapkamers is dit huis ideaal voor 6 tot 8 volwassenen en 2 tot 4 kinderen), de slaapkamer en badkamer op de begane grond zijn eveneeens toegankelijk voor mensen met beperkte mobiliteit.
Het vakantiehuis biedt veel licht en ruimte, een prové zwembad en is landelijk gelegen maar niet geïsoleerd, het vakantiehuis ligt in een klein groepje huizen op ongeveer 200 m van het plaatsje Cunèges.
Het huis ligt in de wijngaarden van de Bergerac-wijnroute, in een klein gehucht, dichtstbijzijnde winkels op +/-4 km in Sigoules, Bergerac ligt op +/- 16 km. Geniet van het privé zwembad en prachtig vrij uitzicht.
De gite ligt in een historisch landhuis op een mooi domein met een park beplant met bomen, bloemen en buxus en eeuwenoude ceders. Het zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik met de eigenaar die ter plaatse woont.
Dit ruime landhuis is een ideaal vakantiehuis voor vakantie met meerdere gezinnen, er is veel te doen voor kinderen (grote speelruimte !) een omheind zwembad en een fitness ruimte. Op het domein ligt eveneens een visvijver !
Charmant vakantiehuis, landelijk gelegen op een groot domein, het dichtstbijzijnde plaatsje ligt op +/- 3,5 km (Laveyssiere met bar en restaurant), alle winkels vindt u in Mussidan (+/- 13 km).
Dit ruime landhuis is een ideaal vakantiehuis voor vakantie met meerdere gezinnen, er is veel te doen voor kinderen (grote speelruimte !) een omheind zwembad en een fitness ruimte.