Er even tussenuit in een vakantie villa in Franse alpen, voor u geselecteerd in onze selektie van vakantiehuizen met privé zwembad... in Annecy-le-Vieux. Voor uw vakantie in Frankrijk in de Haute-Savoie, in het plaatsje Annecy-le-Vieux, bekijk onze vakantiehuizen en registreer uw boeking.
Wij bieden een ruime keuze in vakantiewoningen met privé zwembad in Annecy-le-Vieux of in de omliggende plaatsjes zoals : Vakantie met privé zwembad in Annecy
Villa in Veyrier du Lac op slechts 600 m van het meer van Annecy, moderne inrichting en verwarmd zwembad.
Dit vakantiehuis met privé zwembad ligt in Menthon Saint-Bernard; een leuk dorpje aan de zonnige zijde van het meer van Annecy.
Bluffy, in de bergen boven Menthon St Bernard en het meer van Annecy, vakantiehuis met verwarmd prive zwembad tussen het meer van Annecy en de bergen van Aravis.
Het chalet ligt in een rustige wijk van het plaatsje Lathuile, op +/- 2 km van het strand aan het meer van Annecy en het plaatsje Doussard (dichtstbijzinde winkels op +/- 4 km). Verwarmd privé zwembad en 4 slaapkamers voor vakantie met 8 personen.
Dit vakantiehuis met tuin is smaakvol gerenoveerd en ingericht en bevindt zich in Doussard aan het meer van Annecy.
Het huis is rustig gelegen, vlakbij de rivier la Bornette en biedt een mooi uitzicht op de bergketens des Dents de Cons en la Tournette.