Landhuis met omheind zwembad voor vakantie in de Alpilles. Het vakantiehuis is heerlijk rustig gelegen vlakbij de wandelroutes en biedt uitzicht over de olijfbomen. Het omheinde zwembad is een zekerheid voor een verblijf met jonge kinderen.
Deze villa voor 8 personen met omheind privé zwembad ligt in de heuvels van Fontaine de Vaucluse vlakbij het beroemde plaatsje L’Isle sur la Sorgue (antiekmarkt).
Het huis ligt in een prachtige omgeving, in de vallei van Fontaine de Vaucluse met mooi uitzicht over de omliggende bergen.
Het vakantiehuis met tuin en omheind privé zwembad ligt in een rustige woonwijk van Rognonas op ongeveer 100 m van de winkels.
De gite ligt in een historische wijk van het dorpje Lagnes, dichtbij het kasteel en zijn wallen, op ongeveer 500 m van het centrum met enkele lokale winkels.
Het vakantiehuis is rustige gelegen (maar niet geïsoleerd) op +/- 1,5 km van het dorpscentrum van het charmante plaatsje Lacoste (winkels en restaurants). Met 4 slaapkamers en 3 badkamers kan het huis 8 personen ontvangen, de toegang tot het zwembad is omheind voor de veiligheid van de allerkleinsten.
De vakantie villa is landelijk gelegen op ongeveer 4 km van het plaatsje Grambois (alle winkels). Het omheinde zwembad is erg veilig voor een verblijf met jonge kinderen.
Dit vakantiehuis is recent gerenoveerd en heeft een modern interieur en biedt comfortabele en zonnige kamers. Het huis ligt op het platteland in een rustige omgeving maar niet afgelegen, op +/- 2 km van de winkels.
Het vakantiehuis ligt aan het begin van het dorpje Fontvieille (winkels en restaurants binnen 1 km), en heeft een grote tuin en een groot zwembad. Het huis is aan één kant met een ander huis verbonden (tijdens de verhuur afgesloten). OP het niet omheinde perceel bevinden zich in totaal 3 huizen.
Deze villa is recent gerenoveerd en modern ingericht : Ruime lichte kamers en een functionele inrichting.
Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet afgezonderd, op +/- 1,5 km van Barbentane en de winkels. Landelijke omgeving vlakbij de middeleeuwse stad Avignon (11 km). Het vakantiehuis kan tot 7 personen ontvangen in 4 slaapkamers en 2 badkamers.
Het huis opent direct naar het omheinde zwembad. In het centrum van Mazan (op +/- 2 km) vind u alle lokale winkels.
Het vakantiehuis ligt op ongeveer 1 km van het centrum van Noves met alle winkels. In de omgeving ontdekt u de verschillende toeristische bezienswaardigheden in de regio : de Alpilles, de Luberon, de stad Avignon...
Dit volledig gerenoveerde landhuis kan tot 12 personen ontvangen, het huis heeft 3 slaapkamers en in de tuin staat een onafhankelijk bijgebouw met slaapzaal ideaal voor 5 kinderen.
De villa ligt in een rustige wijk aan het begin van de wandelpaden, op ongeveer 600 m van het dorspcentrum met alle voorzieningen. Mooi overdekt terras met zomerkeuken aan het zwembad.
Dit gelijkvloerse vakantiehuis is net gerenoveerd in 2022 en biedt drie 2-persoonsslaapkamers, elk met eigen badkamer en met airconditioning.
Charmant landhuis in de Provence, rustig en landelijk gelegen op +/- 1 km van Chateaurenard (alle winkels). Ideaal uitgangspunt om de Provence te verkennen; De Alpilles, de Luberon en ook de Camargue zijn voor daguitstapjes makkelijk bereikbaar.
Deze voormalige stenen watermolen is rustig en landelijk gelegen, tussen Avignon en Carpentras en vlakbij L’Isle sur la Sorgue. Airconditioning in alle slaapkamers + in de woonkamer, grote tuin en verwarmd zwembad.
Dit domein is ideaal voor een heerlijke vakantie in een kalme omgeving en tevens vlakbij alle bezienswaardigheden.
Dit voormalige landhuis is volledig gerenoveerd en biedt een modern en comfortabel interieur. Het landhuis ligt vlakbij de prachtige plaatsjes in de Alpilles : Saint Rémy de Provence, Eyragues, Maussane... en niet te vergeten de historische stad Avignon.
Mooi ingericht vakantiehuis ideaal voor een vakantie met familie of vrienden in de Provence. Het vakantiehuis ligt op de top van de heuvel, op een groot grondstuk (7500m2) met bomen op slechts 4 km van het centrum van Vaison la Romaine (alle winkels en restaurants), rustig gelegen maar niet geïsoleerd.
De gite bevindt zich samen met de woning van de eigenaars in een bijzonder natuurlijke omgeving maar niet afgezonderd, op +/- 4 km van het centrum van Bonnieux met alle winkels. De gite kijkt uit op het zwembad dat volledig privé is voor de vakantiegasten.
Deze oude stenen watermolen met verwarmd zwembad is rustig en landelijk gelegen, tussen Avignon en Carpentras en vlakbij L’Isle sur la Sorgue. Airconditioning in alle slaapkamers en in de woonkamer.
Dit domein is ideaal voor een heerlijke vakantie in een kalme omgeving en tevens vlakbij alle bezienswaardigheden.
De ideale plek voor een ontspannen vakantie in de Provence met familie of vrienden ! het landuis is gelegen op de top van de heuvel, op een groot terrein (7500 m2) met honderdjarige bomen op slechts 4 km van het centrum van Vaison la Romaine (alle voorzieningen), landelijk gelegen maar niet geïsoleerd.
Deze voormalige watermolen is rustig en landelijk gelegen tussen Avignon en Carpentras, vlakbij alle bezienswaardigheden in de Provence. Ideaal voor een vakantie met de hele familie of met vrienden, grote tuin en verwarmd omheind zwembad, airconditioning in alle slaapkamers + de woonkamer. Dit charmante vakantiehuis biedt alles om van het goede franse leven te kunnen genieten. Alles staat in het teken van kindvriendelijkheid en rust voor de ouders.
In de Drôme Provençale, tussen kastelen, wijngaarden en olijbomen en met uitzicht op La Garde Adhémar ; één van Frankrijks mooiste dorpjes, ligt deze Provencaalse Mas uit de 18e eeuw met zijn karakteristieke binnenplaats met platanen en olijfbomen, niet ver van alle voorzieningen.
Het vakantiehuis ligt temidden van wijnvelden. Ruime zomerkeuken tegenover het zwembad. Het huis ligt op +/- 1 km van het beroemde plaatsje Chateauneuf du Pape, wereldberoemd om zijn wijnen.
Het vakantiehuis heeft een omheinde tuin met bomen, een privé zwembad en een ruim terras. Het vakantiehuis ligt op ongeveer 800 m van het centrum van Barbentane en de winkels.
Dit luxe vakantiedomein met grote capaciteit is perfect voor een familie reunie of een groep vrienden die hun vakantie samen willen doorbrengen. Het domein bestaat uit twee appartementen voor 8 en 4 personen en vier 2-persoonsappartementen, voor een totale capaciteit van 20 personen.
Dit luxe vakantiehuis ligt halverwege tussen de middeleeuwse steden Avignon en Villeneuve-lès-Avignon. Ruim en smaakvol ingericht biedt het landhuis vijf 2-persoonsslaapkamers met airconditioning. Grote tuin en privé zwembad voor een fijne vakantie in de Provence.
De villa heeft een moderne inrichting, een omheind terrein met verwarmd zwembad en bevind zich in een rustige wijk net buiten het centrum met alle winkels. Ideaal uitgangspunt voor wandelingen in de Dentelles de Montmirail en fietsers ontdekken de plaatsjes Vacqueyras, Gigondas, Aubignan en natuurlijk de Mont Ventoux.
De villa ligt op het einde van een doodlopende weg met een mooi uitzicht op de heuvel "Montagnette". Geniet van de uitgebreide zomerkeuken en zithoek aan het zwembad.
Deze stenen villa met omheind privé zwembad is landelijk gelegen in Ménerbes, op ongeveer 2 km van het plaatsje en kan 8 personen ontvangen.
Deze functionele en comfortabele villa ligt in een mooie omgeving met erg mooi uitzicht over de Luberon.
Landelijk gelegen in Ménerbes, op ongeveer 2 km van het plaatsje : Gite voor 4 personen + baby met privé zwembad. Deze functionele en comfortabele gite biedt mooi uitzicht over de Luberon.
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen in 3 slaapkamers, heeft een privé zwembad en omheinde tuin. De villa ligt net buiten het dorp Vacqueyras aan de voet van de berg Dentelles de Montmirail, op ongeveer 1 km van de winkels: bakker, kruidenierswinkel, apotheek, restaurants.
Groot vakantiehuis rustig gelegen in een aangelegde en omheinde tuin van 6000m², verwarmd en omheind privé zwembad voor de veiligheid van de allerkleinsten.
Deze recent gerenoveerde vakantie villa kan comfortabel 8 personen ontvangen in 4 slaapkamers. De villa is ideaal gelegen voor uitstapjes naar de Alpilles met de gezellige Provençaalse dorpjes als de Camargue en de middelandse zeekust. Het gedeelte van de tuin met het zwembad is omheind, voor de veiligheid van de allerkleinsten.
Dit vakantiehuis kan tot 6 personen ontvangen in 3 slaapkamers en is ideaal gelegen voor zowel uitstapjes naar de Alpilles met de gezellige Provençaalse dorpjes als de Camargue en de middelandse zeekust. Het gedeelte van de tuin met het zwembad is omheind, voor de veiligheid van de allerkleinsten.
Zeer ruime vakantie villa met modern, hoogwaardig interieur, schaduwrijk terras en groot omheind privé zwembad (7m x 17m). De villa bestaat uit 3 tweepersoonsslaapkamers en 3 badkamers, en een onafhankelijke studio op de 1e verdieping van de villa met een vierde 2 persoonsslaapkamer en badkamer.
Gite voor 4 personen met een vrij uitzicht vanaf het terras van +/- 50 m², de gite ligt tussen Uzès en Vallon Pont d'Arc. Ideaal uitgangspunt voor een bezoek aan de zuidelijke Ardèche, ontdek de vele activiteiten in de regio (grotten, kanoën, mountainbiken, canyoning, wandelen, etc.)
Dit vakantiehuis met omheind privé zwembad voor 6 personen (4 volwassenen + 2 kinderen) bevindt zich in l’Isle sur la Sorgue.
De villa is aangenaam licht binnen met een grote schuifpui die toegang biedt tot de tuin en het zwembad. Buiten vindt u het omheinde zwembad, een speelterrein voor de kinderen en een aparte parkeerplaats.
Het vakantiehuis bestaat uit de villa (6 personen) van +/- 135 m² en een onafhankelijk vakantiehuisje (2 personen) van +/- 20 m².
Charmante villa op een terrein van 1 ha met verwarmd zwembad. Mooi uitzicht en zeer rustig gelegen.
De gite bevindt zich niet ver van het huis van de eigenaren, De gite is echter volledig onafhankelijk.
Dit charmante domein heeft tijdens de renovatie zijn karakteristieke elementen behouden. Rustig gelegen in een landelijke omgeving.
Luberon, karakteristiek en sfeervoll landhuis in typische stenen bouwstijl van 180 m² gelegen op een terrein van 3000 m² met omheind privé zwembad van 11 m x 4,5 m en mooi uitzicht.
Het vakantiehuis is recent gerenoveerd en biedt ruimte en comfort voor 8 personen.
Dit charmante dorpshuis is recent gerenoveerd en biedt een moderne inrichting en een tuin met klein zwembad. Het toeristische plaatsje Goudargues en de Cèze rivier (kanoën en zwemmen) liggen dichtbij (+/- 3 km).
Mooie vakantie villa met een modern en kwalitatief interieur, overdekt terras en een groot omheind zwembad (7 m x 15 m !). Rustig gelegen in een villawijk op slechts 3 km van het centrum van het charmante plaatsje Isle sur la Sorgue (beroemde Provencaalse - en brocante markt, antiekwinkels, restaurants ...).
Deze bastide ligt op een terrein van 2 ha, in een prachtige omgeving aan de rivier, mooi uitzicht, op slechts 2,5 km van het centrum van Salernes.
Dit Provençaalse landhuis, aan de voet van de Luberon, van 450 m² werd onlangs gerestaureerd om te kunnen worden verhuurd als vakantiehuis. Te midden van 10 hectare olijfbomen kunt u genieten van het platteland, terwijl u zich toch op slechts enkele minuten van het dorp Robion bevindt.
Het huis is recent gerenoveerd, biedt ruime en lichte vertrekken: Ideaal voor vakantie met familie of vrienden.
Le Paradou, in de Alpilles, vlakbij Baux de Provence, Maussane les Alpilles en Saint Rémy de Provence, karakteristiek Provencaalse landhuis. Het huis is aan één kant met een ander huis verbonden (buren).