In Bagnols-sur-Cèze, in Provence, biedt Coins Secrets villas, landhuizen en gites voor uw vakantie. Maak uw keuze ! in ons ruime... aanbod van vakantie villas met privé zwembad in Bagnols-sur-Cèze. Voor uw vakantie in Frankrijk in de Gard, in het plaatsje Bagnols-sur-Cèze, bekijk onze vakantiehuizen en registreer uw boeking.
Coins Secrets biedt diverse vakantiehuizen met privé zwembad in Bagnols-sur-Cèze of in de omliggende plaatsjes Huis met zwembad in Nîmes, Gite met zwembad in Rochefort-du-Gard, Vakantie met privé zwembad in Saint-Paul-Trois-Châteaux, Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad in Villeneuve-lès-Avignon..
Vakantiehuis voor 6 personen in de Provençaalse Gard, tussen Avignon en Uzès, met privé zwembad. Het vakantiehuis is gelegen in een woonwijk van Connaud, dichtstbijzijnde winkels op ongeveer 500 m.
Het vakantiehuis kan tot 8 personen ontvangen in 3 slaapkamers. Het privé zwembad is beveiligd met een (handmatig af te rollen) veiligheidsafdekking en heeft eveneens een alarm.
De gite ligt aan de rand van het dorp, u vindt de dichtstbijzijnde winkels in Cornillon (5 km) of Goudargues (6 km).
Het vakantiehuis is bijzonder rustig (maar niet geïsoleerd) gelegen op de hoogten van St André d'Olérargues, het grote terras en het zwembad bieden een prachtig uitzicht over de vallei. Het huis heeft 4 tweepersoonskamers, waarvan 2 suites met eigen badkamer.
Dit charmante dorpshuis is recent gerenoveerd en biedt een moderne inrichting en een tuin met klein zwembad. Het toeristische plaatsje Goudargues en de Cèze rivier (kanoën en zwemmen) liggen dichtbij (+/- 3 km).
Deze eigentijds ingerichte villa met airconditioning ligt net iets buiten het dorpscentrum van Uchaux, de schuifpuien bieden directe toegang tot het terras, de tuin en het verwarmde zwembad.
De villa is gelegen aan de rand van het dorpje Uchaux en zeer dicht bij de wijnroute "Côtes du Rhône". De villa heeft airconditioning, een privé zwembad en een mooi uitzicht op de Mont Ventoux en de omliggende wijngaarden.
De villa bevindt zich in het plaatsje Roquemaure op ongeveer 300 m van het dorpscentrum en de winkels. Verwarmd privé zwembad.
Het vakantiehuis is landelijk gelegen op ongeveer 1 km van het plaatsje Valliguières in de Gard, Provence.
Villa met zwembad voor vakantie in Roquemaure in de Gard Provençal, niet ver van Chateauneuf du Pape.
Dit 18e eeuwse landhuis is volledig gerenoveerd en biedt een sfeervolle moderne inrichting.
Het 18e eeuwse domein is geheel gerenoveerd met behoud van authentieke elementen maar met een zeer smaakvolle moderne inrichting. Het vakantiehuis ligt in de wijnvelden op +/- 3 km van het dorpscentrum met alle winkels.
Het huis is van recente bouw en biedt modern comfort. Het verwarmde zwembad is een pré voor een verblijf in voor- en naseizoen.
De villa is bijzonder licht van binnen : Alle vertrekken op de begane grond hebben vensterdeuren met directe toegang tot terras en tuin.
Het verwarmde zwembad is een extra comfort in voor en na seizoen.
Het vakantiehuis ligt in een woonkwijk van Tavel op ongeveer 500 m van het dorpscentrum met de winkels. Kleine tuin met verwarmd privé zwembad.
De gite ligt aan het landhuis van de eigenaren, die vaak weg zijn maar af en toe ter plaatse kunnen verblijven. Het zwembad blijft echter volledig privé voor de gite. De gite ligt op +/- 3 km van het plaatsje Lussan (beroemd om de Concluses de Lussan).
Karakteristiek vakantiehuis bestaande uit de hoofdwoning (6 personen) en een onafhankelijke aanliggende gite (4 personen). Het vakantiehuis is landelijk gelegen op +/- 3 km van Lussan (bezoek de beroemde Concluses de Lussan). Privé zwembad beveiligd met alarm.
Luxe ingerichte villa van +/- 400 m² biedt plaats aan 10 - 12 personen. De villa ligt in een villawijk net buiten het dorpje Saint Siffret (dichtstbijzijnde winkels op +/- 2 km). Mooi aangelegde tuin met verwarmd privé zwembad, jacuzzi en fontein.
De villa is gelegen in een rustige woonwijk op ongeveer 2 km van het plaatsje Saint Siffret (eerste winkels) en op ongeveer 5 km van de prachtige stad Uzès.
Het huis heeft 3 2-persoons slaapkamers, elke slaapkamer heeft zijn eigen TV en badkamer, ideaal voor een verblijf met vrienden of familie.
Dit typisch Provencaals ingerichte vakantiehuis ligt in een rustige en groene woonwijk op ongeveer 1,5 km van het dorpscentrum met alle winkels.
Comfortabele villa met uitzicht over : de Alpilles, de Mont Ventoux, de Dentelles de Montmirail…
Dit luxe vakantiehuis ligt halverwege tussen de middeleeuwse steden Avignon en Villeneuve-lès-Avignon. Ruim en smaakvol ingericht biedt het landhuis vijf 2-persoonsslaapkamers met airconditioning. Grote tuin en privé zwembad voor een fijne vakantie in de Provence.
Dit charmante landhuis is volledig gerestaureerd, biedt plaats aan maximaal 8 personen in 4 slaapkamers. Gelegen tussen de Gorges de l'Ardèche en de vallei van de Cèze is dit vakantiehuis ideaal voor liefhebbers van natuur en sportieve activiteiten (canyoning, kajakken en kanoën, mountainbiken en wandelen...)
Dit vakantiehuis biedt aan maximaal 8 personen in 4 slaapkamers en 3 badkamers. U vindt de dichtstbijzijnde winkels in Orgnac op ongeveer 2 km afstand, in Barjac (+/- 6 km) of in Vallon Pont d'Arc (+/- 15 km).
Bijzonder modern ingericht vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in een rustige wijk aan de rand van het dorp Sainte Cécile les Vignes voor vakantie tussen Drome en Vaucluse.
De vakantievilla kan tot 6 personen ontvangen in 3 slaapkamers. De villa heeft airconditioning en een privézwembad, een pool house met zomerkeuken, een omheinde tuin en ligt op ongeveer 1,6 km van het centrum van het dorp.
In de Drôme Provençale, tussen kastelen, wijngaarden en olijbomen en met uitzicht op La Garde Adhémar ; één van Frankrijks mooiste dorpjes, ligt deze Provencaalse Mas uit de 18e eeuw met zijn karakteristieke binnenplaats met platanen en olijfbomen, niet ver van alle voorzieningen.
Het ruime landhuis wordt aangeboden als vakantiehuis voor 8 personen, en is gelegen op een uitgestrekt domein van 10 hectare waarvan 2000 m² grond direct voor het landhuis toegankelijk is voor de vakantiegangers. Groot privé zwembad (17m x 4m).
De villa heeft een modern en comfortabele inrichting, een privé zwembad. De vakantievilla is rustig gelegen op slechts 2 km van het historische centrum van Villeneuve les Avignon (winkels en restaurants) en de prachtige stad Avignon ligt aan de overkant van de Rhône.
De villa ligt in een villawijk van Villeneuve, op +/- 800 m van het centrum met alle winkels, en op +/- 3 km van de beroemde stad Avignon (aan de andere kant de beroemde Pont d’Avignon !).
De villa is gelegen in een villawijk in de heuvels van het charmante plaatsje van Villeneuve lez Avignon. Prachtig panoramisch uitzicht op de Ventoux, de Monts de Vaucluse, tot aan de Alpilles. De villa bestaat uit de hoofdwoning voor 6 personen en een onfahankelijk appartement voor 2 tot 4 personen.
De gite ligt op het terrein van de eigenaren, die ter plaatse wonen in een onafhankelijke villa. Het zwembad ligt voor het terras van de gite, en is geheel privé voor de huurders van de gite.
Groot landhuis prachtig gelegen in de wijngaarden, verwarmd privé zwembad en prachtig uitzicht op de Dentelles de Montmirail. Dichtstbijzijnde winkels op +/- 3 km in Violès.
In een bijzonder rustige en natuurlijke omgeving, in de buurt van de Ardèche, de Gard Provençal en hun spectaculaire rivieren en kloven ligt dit vakantoehuis bestaande uit 2 onafhankelijke vakantiewoningen (2 x 5 personen). Het domein ligt op het kruispunt van de verschillende toeristische bezienswaardigheden in de regio: de Ardèche, de Cèze-vallei, de Cevennen, de Drôme, de prachtige stad Uzès...
Ontdek de prachtige historische stad Avignon vanuit dit vakantiehuis met zwembad, in een woonwijk op ongeveer 3 km van het historische stadscentrum van Avignon.
Het vakantiehuis bestaat uit twee afzonderlijke delen, een voor 12 personen met uitzicht op de binnenplaats en een andere woning aan het zwembad voor 2 personen. De platanen en de oude linden bieden veel schaduw in de binnentuin en hangmatten nodigen u uit om een dutje te doen. Tafeltennistafel en jeux de boules.
Charmant dorpshuisje voor een verblijf met 2 personen, privé zwembad met mooi vrij uitzicht op de Cévennen.
Gite met verwarmd privé zwembad in een 18e eeuwse hameau (klein groepje huizen) op +/- 7 km van het plaatsje Barjac. De gite heeft een tuin met uitzicht over het dal.
Het verwarmde zwembad ligt vlakbij het terras en de keuken.
Ideaal uitgangspunt om de toeristische omgeving te verkennen : De Pont du Gard, Gorges de l'Ardèche (kano !), en de mooiste middeleeuwse plaatsjes
Dit sfeervol ingerichte stenen vakantiehuis ligt in een klein gehucht, op +/- 7 km van Barjac. Geniet van de grote tuin met verwarmd privé zwembad met een prachtig uitzicht op de vallei en de zonsondergangen...
Het vakantiehuis bestaat uit 2 onfhankelijke woningen verbonden via een buitentrap. Het gehucht St Jean de Maruéjols ligt op +/- 7 km van het plaatsje Barjac met de dichtstbijzijnde winkels.
Op een vlak terrein van +/- 3000 m², charmant vakantiehuis voor 4 personen met verwarmd privé zwembad.Het vakantiehuisje bevindt zich in een rustige omgeving en biedt een prachtig vrij uitzicht over het landschap, met in de verte Barjac. Het is een ideaal startpunt voor uitstapjes in de toeristische omgeving : "Vallée de la Cèze", "Gorges de l'Ardèche", de Cévennes, Nimes...
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen in 3 slaapkamers, heeft een privé zwembad en omheinde tuin. De villa ligt net buiten het dorp Vacqueyras aan de voet van de berg Dentelles de Montmirail, op ongeveer 1 km van de winkels: bakker, kruidenierswinkel, apotheek, restaurants.
Dit Provencaalse landhuis ligt in Montségur sur Lauzon in de Drôme Provençale, en kan tot 11 personen ontvangen. Het huis is onlangs gerenoveerd, biedt veel ruimte en kan met 6 slaapkamers tot 11 personen comfortabel ontvangen. Het huis is landelijk gelegen op een terrein van 10 ha met een rivier. Het huis heeft een erg mooie binnenplaats en een overdekte ruimte voor het huis. Privé zwembad.
De villa bevindt zich in een rustige omgeving op +/- 300 m van het dorpscentrum en de winkels. De villa heeft een privé zwembad en is voorzien van airconditioning.
Deze voormalige stenen watermolen is rustig en landelijk gelegen, tussen Avignon en Carpentras en vlakbij L’Isle sur la Sorgue. Airconditioning in alle slaapkamers + in de woonkamer, grote tuin en verwarmd zwembad.
Dit domein is ideaal voor een heerlijke vakantie in een kalme omgeving en tevens vlakbij alle bezienswaardigheden.
Deze voormalige watermolen is rustig en landelijk gelegen tussen Avignon en Carpentras, vlakbij alle bezienswaardigheden in de Provence. Ideaal voor een vakantie met de hele familie of met vrienden, grote tuin en verwarmd omheind zwembad, airconditioning in alle slaapkamers + de woonkamer. Dit charmante vakantiehuis biedt alles om van het goede franse leven te kunnen genieten. Alles staat in het teken van kindvriendelijkheid en rust voor de ouders.
Deze oude stenen watermolen met verwarmd zwembad is rustig en landelijk gelegen, tussen Avignon en Carpentras en vlakbij L’Isle sur la Sorgue. Airconditioning in alle slaapkamers en in de woonkamer.
Dit domein is ideaal voor een heerlijke vakantie in een kalme omgeving en tevens vlakbij alle bezienswaardigheden.
Het vakantiehuis ligt in een rustige, landelijke omgeving maar niet geïsoleerd, op +/- 3,5 km van het centrum van Entraigues sur la Sorgue (dichtstbijzijnde winkels en voorzieningen). Mooi ingericht poolhouse met zomerkeuken, zwembad met jaccuzzi voor vakantie met familie of vrienden.
Dit vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad bestaat uit de hoofdwoning met 3 slaapkamers en de onafhankelijke aanbouw (toegankelijk buitenom) met nog 2 slaapkamers. Het vakantiehuis ligt niet ver van Uzès, de Cevennen, Nîmes en de Bambouseraie d'Anduze.
Dit vakantiehuis is recent gerenoveerd en heeft een modern interieur en biedt comfortabele en zonnige kamers. Het huis ligt op het platteland in een rustige omgeving maar niet afgelegen, op +/- 2 km van de winkels.