Overweeg vakantie in een vakantiehuis in Provence, kies in onze selektie van vakantiehuizen met privé zwembad in Bouillargues.... Voor een geslaagde vakantie in de Gard, zoek met filters op onze lijst van vakantiehuizen in Bouillargues en neem contact met ons op om uw vakantiehuis te boeken.
Wij bieden een ruime keuze in vakantiewoningen met privé zwembad in Bouillargues of in de omliggende plaatsjes Vakantiehuis met privé zwembad in Nîmes, Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad in Saint-Gilles, Vakantiehuis met privé zwembad in Arles of Villa huren met privé zwembad in Rochefort-du-Gard
Het landhuis is gerenoveerd tot een sfeervol vakantiehuis met veel charme. Geniet van het prachtige uitzicht op de wijnvelden, het zwembad en de Jacuzzi.
Gelegen in een rustige omgeving aan de buitenkant van het dorp op ongeveer 600 m van het centrum met de winkels. De gite opent direct naar het privé zwembad en de overdekte zomerkeuken.
Het vakantiehuis met privé zwembad ligt op loopafstand van het plaatsje Blauzac (dichtstbijzijnde winkels) en op 8 km van de toeristische stad Uzes (winkels, restaurants...)
Smaakvol gerenoveerde en modern ingerichte gite voor 2 personen met privé terras direct aan het zwembad dat eveneens volledig privé is voor de vakantiegangers.
Deze recent gerenoveerde vakantie villa kan comfortabel 8 personen ontvangen in 4 slaapkamers. De villa is ideaal gelegen voor uitstapjes naar de Alpilles met de gezellige Provençaalse dorpjes als de Camargue en de middelandse zeekust. Het gedeelte van de tuin met het zwembad is omheind, voor de veiligheid van de allerkleinsten.
Dit vakantiehuis kan tot 6 personen ontvangen in 3 slaapkamers en is ideaal gelegen voor zowel uitstapjes naar de Alpilles met de gezellige Provençaalse dorpjes als de Camargue en de middelandse zeekust. Het gedeelte van de tuin met het zwembad is omheind, voor de veiligheid van de allerkleinsten.
Dit vakantiehuis is smaakvol ingericht voor 6 personen. Het vakantiehuis ligt dicht bij het stadscentrum en een winkelcentrum, alle winkels zijn te voet bereikbaar.
Dit historische domein, (Saint Louis bouwde diverse uitkijktorens langs de Rhône oever om tegen aanvallen te beschermen), voormalige uitkijktoren, wordt nu volledig gerenoveerd als vakantiedomein voor 20 personen aangeboden. Dichtstbijzijnde stranden van de Camargue binnen 10 minuten rijden met de auto.
Deze villa bevindt zich even buiten Arles, en heeft een mooi schaduwrijk terras, tuin en zwembad.
Het vakantiehuis heeft een mooi aangelegde tuin met privé zwembad en ligt aan de uitgang van het dorp Saint-Etienne-du-Grès, richting Arles.
Het vakantiehuis ligt aan de rand van het plaatsje Saint Etienne du Grès in de richting van Arles. Het huis kan tot 10 personen ontvangen in 5 2-persoonsslaapkamers.
Het vakantiehuis ligt aan het begin van het dorpje Fontvieille (winkels en restaurants binnen 1 km), en heeft een grote tuin en een groot zwembad. Het huis is aan één kant met een ander huis verbonden (tijdens de verhuur afgesloten). OP het niet omheinde perceel bevinden zich in totaal 3 huizen.
Charme en comfort in dit gezellige landhuis met tuin en privé zwembad. Het vakantiehuis ligt aan het begin van het plaatsje op +/- 1,4 km van de winkels en restaurants.
Stenen landhuis met authentieke charme en modern comfort (airconditioning in alle slaapkamers). Het vakantiehuis ligt aan het begin van het plaatsje Fontvieille, het dorpscentrum met winkels en restaurants is op 1,4 km.
Het vakantiehuis biedt ruime kamers, het huis ligt op het einde van een doodlopende straat in het centrum van het dorpje Fontvieille, alle winkels zijn te voet bereikbaar. Verwarmd zwembad.
Het vakantiehuis is onlangs gerenoveerd, open naar de tuin met zwembad, heeft twee 2-persoons slaapkamers met airconditioning en eigen badkamer. Het centrum met alle winkels is te voet bereikbaar.
Het vakantiehuis ligt op loopafstand van het centrum van Fontvieille (alle winkels). Het verwarmde zwembad is beveiligd met een veiligheidsafdekking maar eveneens afgeschermd met een hek.
De villa is onlangs gerenoveerd, open naar de tuin met zwembad, heeft vier 2-persoons slaapkamers met airconditioning, geschikt voor vakantie met 8 personen. Het centrum met alle winkels is te voet bereikbaar.
Charmant vakantiehuis met mooie tuin en zwembad, rustig en landelijk gelegen tussen Fontvieille en de abdij van Montmajour, dichtstbijzijnde winkels in Fontvielle (3 km). Het vakantiehuis heeft 5 slaapkamers waarvan één kindersplaapkamer (met stapelbed), het huis is daarom geschikt voor vakantie met max 8 volwassenen en 3 kinderen.
Vakantiehuis voor 6 personen in Fontvieille, in het historische deel van het dorp. Het vakantiehuis heeft een binnenplaats en een tuin rondom een verwarmd privézwembad.
Dit prachtige landhuis ligt op een mooi aangelegd landgoed van 1,5 ha met eeuwenoude platanen van 1,5 ha, op slechts een ruime kilometer van het dorpscentrum van Fontvieille. Het huis kan met 5 2-persoons slaapkamers en 1 kinderslaapkamer groepen van 10 tot max 12 personen ontvangen.
Luxe ingerichte villa van +/- 400 m² biedt plaats aan 10 - 12 personen. De villa ligt in een villawijk net buiten het dorpje Saint Siffret (dichtstbijzijnde winkels op +/- 2 km). Mooi aangelegde tuin met verwarmd privé zwembad, jacuzzi en fontein.
Het vakantiehuis is landelijk gelegen op ongeveer 1 km van het plaatsje Valliguières in de Gard, Provence.
Villa te huur met zwembad voor vakantie in Barbentane tussen Saint Rémy de Provence en Avignon.
De villa heeft een grote tuin met zwembad en ligt op +/- 100 m van het dorpscentrum met alle winkels.
Deze recent gebouwde villa ligt aan de rand van Barbentane, op +/- 1 km van het centrum met alle voorzieningen.
De villa is rustig gelegen in een woonwijk op +/- 2 km van het dorpscentrum met alle winkels.
Dit vakantiehuis is centraal gelegen voor daguitstapjes in de Provence : vlakbij de Alpilles en Avignon. Het dorpscentrum van Barbentane (winkels) ligt op +/- 2 km.
De villa ligt op het einde van een doodlopende weg met een mooi uitzicht op de heuvel "Montagnette". Geniet van de uitgebreide zomerkeuken en zithoek aan het zwembad.
Dit vakantiehuis is recent gerenoveerd en heeft een modern interieur en biedt comfortabele en zonnige kamers. Het huis ligt op het platteland in een rustige omgeving maar niet afgelegen, op +/- 2 km van de winkels.
Op de heuvels van Barbentane, dichtbij het kasteel en op 2 minuten lopen van het dorpscentrum ligt deze stenen Mas, voor een ontspannen vakantie. Gelegen op het einde van een doodlopend weggetje, aan de voet van La Montagnette is de Mas een uitstekende basis om de mooiste plekjes in de Provence te verkennen zoals L’Abbaye de Frigolet, Les Alpilles, Le Lubéron en Avignon.
Provençaalse vakantiehuis met verwarmd zwembad aan de rand van het plaatsje Barbentane, winkels op +/- 1 km.
Het vakantiehuis heeft een omheinde tuin met bomen, een privé zwembad en een ruim terras. Het vakantiehuis ligt op ongeveer 800 m van het centrum van Barbentane en de winkels.
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad aan de voet van de heuvel "La Montagnette", een beschutte heuvel waar u heerlijk kunt wandelen of fietsen. U bevindt zich op ongeveer 3 km van het dorp Barbentane waar u alle winkels vindt: bakker, supermarkt, restaurants...
Deze villa biedt ruime en lichte vertrekken, air-conditioning en een privé zwembad voor een ontspannen vakantie.
Deze bijzonder mooi ingerichte vakantievilla beschikt eveneneens over een kompleet ingerichte zomerkeuken direct aan het verwarmde zwembad.
Dit typisch Provencaals ingerichte vakantiehuis ligt in een rustige en groene woonwijk op ongeveer 1,5 km van het dorpscentrum met alle winkels.
Comfortabele villa met uitzicht over : de Alpilles, de Mont Ventoux, de Dentelles de Montmirail…
Deze villa ligt in een villawijk even buiten Maillane, dichtstbijzijnde winkels op ongeveer 500 m. De eigenaren wonen ter plaatse in een ander huis, gemeenschappelijke oprit en parkeerplaats.
Vakantiehuis met moderne inrichting aan de rand van het plaatsje Maillane in de Alpilles, het dorpscentrum met winkels en restaurants is te voet bereikbaar.
Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd privé zwembad, op ongeveer 300 meter van het centrum van Maillane (winkels en voorzieningen op loopafstand).