1. Coin Secret
  2. Home Provence
  3. Vakantiehuizen Provence
  4. Vakantiehuizen met privé zwembad
  5. Privezwembad in Provence
  6. Vakantiehuizen met privé zwembad in de Gard
  7. Gard

Vakantiehuizen in de Gard met privé zwembad

Boek een vakantiehuis met privé zwembad in de Gard en geniet van een heerlijke ontspannen vakantie met vrienden of familie.... Voor uw verblijf in het departement Gard in Frankrijk, u geniet zeker van de voordelen van een vakantiehuis met privé zwembad.

Of u nu de hele dag aan het zwembad wilt liggen, de kinderen waterpolo willen spelen of voor lange zomeravonden aan het zwembad, u heeft de luxe van het zwembad voor u alleen. Kies nu en boek snel een van onze 114 charmante of luxueuze vakantiehuizen met privé zwembad in de Gard, in Eyragues of in Tresques of in de streek Alpilles.

Provencaals vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in Rochefort du Gard, vlakbij Avignon, in de Provence
6 pers
3 slpk
1 badk
8 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Provencaals vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in Rochefort du Gard, in de Provence vlakbij Avignon - Ref. PRO-3170-2350 (3279)

Dit typisch Provencaals ingerichte vakantiehuis ligt in een rustige en groene woonwijk op ongeveer 1,5 km van het dorpscentrum met alle winkels. 

 

Vakantiehuis zwembad vakantie Rochefort du Gard Provence - Verblijf in een vakantie villa met prachtig privé zwembad

Rochefort-du-Gard
Vakantievilla voor 6 personen met privézwembad in Roquemaure, Provence
6 pers
3 slpk
1 badk
17 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantie villa met verwarmd privé zwembad voor 6 personen in Roquemaure, Provence - Ref. PRO-3086-2279 (2476)

De villa bevindt zich in het plaatsje Roquemaure op ongeveer 300 m van het dorpscentrum en de winkels. Verwarmd privé zwembad.

 

Vakantievilla privézwembad Roquemaure Provence - Vakantie met privé zwembad

Roquemaure
Karakteristiek huis met privé zwembad nabij Uzès, Gard, in Saint-Dézéry, nabij Nîmes
12 pers
6 slpk
2 badk
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie vlakbij Uzès - Ref. PRO-3747-2760 (3598)

Het vakantiehuis ligt in de wijngaarden rond Saint-Dézéry, op ongeveer 15 km van Uzes. Het huis kan tot 12 personen ontvangen in 6 slaapkamers en 2 badkamers.

 

Vakantiehuis zwembad Uzès Gard - Vakantiehuis huren met privé zwembad

Saint-Dézéry
luxe villa met privé zwembad in Valliguières, Gard, nabij Avignon
7 pers
3 slpk
2 badk
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met zwembad voor vakantie in Valliguières, Gard Provence, vlakbij Uzès en de Pont du Gard - Ref. PRO-3653-2668 (3524)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen op ongeveer 1 km van het plaatsje Valliguières in de Gard, Provence.

 

Vakantiehuis zwembad vakantie Valliguières Provence Gard - Vakantiehuis met privé zwembad

Valliguières
Vakantiehuis met zwembad en mooi uitzicht voor vakantie in St André d'Olérargues in de Gard, Provence
12 pers
5 slpk
4 badk
9 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad en groot terras met prachtig uitzicht, voor vakantie met 10 tot 12 personen in St André d'Olérargues in de Gard, Provence - Ref. PRO-3576-2585 (3450)

Het vakantiehuis is bijzonder rustig (maar niet geïsoleerd) gelegen op de hoogten van St André d'Olérargues, het grote terras en het zwembad bieden een prachtig uitzicht over de vallei. Het huis heeft 4 tweepersoonskamers, waarvan 2 suites met eigen badkamer.

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Saint-André d'Olérargues Gard Provence - Vakantiewoning met privé zwembad

Saint-André-d'Olérargues
Prijs vanaf :
1696 € per week
Villa te huur voor vakantie in Rochefort du Gard
8 pers
3 slpk
3 badk
8 Waarderingen
Laatst waardering
“We verbleven er in juli 2013 met 4 volwassenen en 2 kinderen en zijn zeer tevreden. Prachtige ligging. Zeer mooi uitzicht op de vallei. Veel mooie locaties in de omgeving. Een echte aanrader.”

Charmante villa met privé zwembad in Rochefort du Gard, vlakbij Avignon. Voor 7/8 personen - Ref. PRO-958-252 (1644)

Comfortabele villa met uitzicht over : de Alpilles, de Mont Ventoux, de Dentelles de Montmirail…

 

Villa vakantie zwembad Rochefort du Gard Provence - Vakantie landhuis met privé zwembad

Rochefort-du-Gard
Vakantiehuis met privé zwembad te huur in Lussan in de Gard, Provence
10 pers
4 slpk
4 badk
3 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 10 personen in Lussan-Malataverne, in de Gard, Provence, tussen Uzès en Barjac - Ref. PRO-3106-2298 (3246)

Karakteristiek vakantiehuis bestaande uit de hoofdwoning (6 personen) en een onafhankelijke aanliggende gite (4 personen). Het vakantiehuis is landelijk gelegen op +/- 3 km van Lussan (bezoek de beroemde Concluses de Lussan). Privé zwembad beveiligd met alarm.

 

Vakantiehuis zwembad Lussan Gard Provence - Vakantiehuis met prachtig privé zwembad

Lussan
Gard Provencal, vakantiehuis met zwembad voor vakantie in de Provence
14 pers
7 slpk
5 badk
7 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad in Roquemaure, tussen Provence en Languedoc, niet ver van Chateauneuf du Pape. Voor 14 personen - Ref. PRO-1934-1345 (2476)

Villa met zwembad voor vakantie in Roquemaure in de Gard Provençal, niet ver van Chateauneuf du Pape.
Dit 18e eeuwse landhuis is volledig gerenoveerd en biedt een sfeervolle moderne inrichting.

 

Vakantiehuis zwembad Roquemaure Provence - Vakantiehuis met privé zwembad

Roquemaure
Prijs vanaf :
3256 € per week
Vakantiehuis met prive zwembad en rivier bij Barjac
14 pers
6 slpk
4 badk
4 Waarderingen

In de buurt van Barjac, vakantiehuis voor 14 personen + baby. Privé zwembad 13 m x 6 m zwembad met ondiep gedeelte voor kinderen. - Ref. PRO-2434-1736 (2666)

Het vakantiehuis bestaat uit twee afzonderlijke delen, een voor 12 personen met uitzicht op de binnenplaats en een andere woning aan het zwembad voor 2 personen. De platanen en de oude linden bieden veel schaduw in de binnentuin en hangmatten nodigen u uit om een dutje te doen. Tafeltennistafel en jeux de boules.

 

Vakantiehuis Gard Barjac - Luxe vakantiehuis met zwembad

Saint-Jean-de-Maruéjols-et-Avéjan
Sfeervol en modern ingericht landhuis voor vakantie in Roquemaure, Provence
10 pers
5 slpk
4 badk
4 Waarderingen

Roquemaure, niet ver van Chateauneuf du Pape, mooi ingericht vakantiehuis met zwembad. Voor 8 tot 10 personen - Ref. PRO-2186-1559 (2476)

Het 18e eeuwse domein is geheel gerenoveerd met behoud van authentieke elementen maar met een zeer smaakvolle moderne inrichting. Het vakantiehuis ligt in de wijnvelden op +/- 3 km van het dorpscentrum met alle winkels.

 

Vakantiehuis zwembad Provence - Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad

Roquemaure
Gite voor 3-4 personen met privé zwembad voor vakantie in Lussan in de Gard, Provence
4 pers
1 slpk
1 badk
1 Waardering

Gite met privé zwembad voor vakantie met 3-4 personen in Lussan-Malataverne, in de Gard, Provence, tussen Uzès en Barjac - Ref. PRO-3107-2299 (3246)

De gite ligt aan het landhuis van de eigenaren, die vaak weg zijn maar af en toe ter plaatse kunnen verblijven. Het zwembad blijft echter volledig privé voor de gite. De gite ligt op +/- 3 km van het plaatsje Lussan (beroemd om de Concluses de Lussan).

 

Gite prive zwembad Lussan Gard Provence - Vakantievilla met privé zwembad

Lussan
luxe villa met privé zwembad in Cavillargues, Gard provençaals, nabij Uzès
8 pers
3 slpk
2 badk

Vakantiehuis in Cavillargues, in de Gard, Provence, voor 8 personen (6 volwassenen en 2 kinderen) met privé zwembad - Ref. PRO-3570-2582 (3446)

Het vakantiehuis kan tot 8 personen ontvangen in 3 slaapkamers. Het privé zwembad is beveiligd met een (handmatig af te rollen) veiligheidsafdekking en heeft eveneens een alarm.

 

Vakantievilla vakantiehuis vakantie Cavillargues Gard Provence - Villa met privé zwembad

Cavillargues
Verhuur van een vakantiehuis met zwembad en uitzicht op de Cevennen in een dorpje in de Gard
2 pers
1 slpk
1 badk

Charmant dorpshuisje voor 2 personen voor vakantie tussen de Provence en Gorges de l'Ardèche, prive-zwembad met uitzicht op de Cevennen. - Ref. PRO-3963-2805 (3623)

Charmant dorpshuisje voor een verblijf met 2 personen, privé zwembad met mooi vrij uitzicht op de Cévennen.

 

Vakantiehuis zwembad uitzicht Cevennen dorp - Gite met privé zwembad

Saint-Jean-de-Maruéjols-et-Avéjan
Vakantiehuis met zwembad tussen de Cevennen, Ardèche en Provence
7 pers
4 slpk
2 badk

Vakantiehuis in een klein gehucht tussen de Provence en de Gorges de l'Ardèche. Privé zwembad met adembenemend uitzicht op de Cevennen en de Monts d'Ardèche - Ref. PRO-3811-2791 (3623)

Het vakantiehuis bestaat uit 2 onfhankelijke woningen verbonden via een buitentrap. Het gehucht St Jean de Maruéjols ligt op +/- 7 km van het plaatsje Barjac met de dichtstbijzijnde winkels.

 

Vakantiehuis zwembad Cevennen Ardèche Provence - Vakantie met privé zwembad

Saint-Jean-de-Maruéjols-et-Avéjan
luxe villa met airconditioning en zwembad in Villeneuve-lès-Avignon, Gard, nabij Avignon
10 pers
5 slpk
4 badk
1 Waardering

Vakantievilla met privé zwembad voor vakantie met 10 personen in Villeneuve-les-Avignon - Ref. PRO-3403-2513 (3394)

De villa heeft een modern en comfortabele inrichting, een privé zwembad. De vakantievilla is rustig gelegen op slechts 2 km van het historische centrum van Villeneuve les Avignon (winkels en restaurants) en de prachtige stad Avignon ligt aan de overkant van de Rhône. 

 

Vakantievilla zwembad vakantie Villeneuve-les-Avignon Provence - Vakantiehuis huren met privé zwembad

Villeneuve-lès-Avignon
Gite met zwembad voor vakantie in Avéjan, Gard, Provence
6 pers
3 slpk
2 badk
25 Waarderingen
Laatst waardering
“Een aanrader! Zalig zwembad, prachtig uitzicht, zeer rustige omgeving, vriendelijke en behulpzame verantwoordelijke. Eén minpuntje, tijdens ons verblijf was het zeer warm (35°-36°), dan liep de temperatuur in de kamers onder het dak op tot 30°”

Gite met verwarmd privé zwembad voor vakantie in Avéjan, vlakbij het middeleeuwse plaatsje Barjac. Voor 6 personen - Ref. PRO-1990-1401 (2522)

Gite met verwarmd privé zwembad in een 18e eeuwse hameau (klein groepje huizen) op +/- 7 km van het plaatsje Barjac. De gite heeft een tuin met uitzicht over het dal.
Het verwarmde zwembad ligt vlakbij het terras en de keuken.
Ideaal uitgangspunt om de toeristische omgeving te verkennen : De Pont du Gard, Gorges de l'Ardèche (kano !), en de mooiste middeleeuwse plaatsjes

 

Gite Vakantie zwembad Avéjan Gard Provence - Luxe vakantiehuis met zwembad

Saint-Jean-de-Maruéjols-et-Avéjan
Verhuur van een kasteel met privé zwembad en zicht op de Cevennen in Sauve, Gard
14 pers
7 slpk
5 badk

Kasteel uit de 13e eeuw met privé zwembad, gelegen in een park van 20 hectare met uitzicht op de Cevennen voor vakantie met 14 personen - Ref. LMP-3789-2786 (3602)

Het kasteel is smaakvol gerenoveerd en combineert modern comfort met historische architectonische elementen. Het heeft een privé zwembad en ligt in een bosrijk park. Het is geschikt voor vakantie met 14 personen.

 

Kasteel verhuur vakantie zwembad Sauve Anduze - Verblijf in een vakantie villa met prachtig privé zwembad

Sauve
Vakantiehuis met verwarmd zwembad en mooi uitzicht voor vakantie tussen Gard en Ardèche
8 pers
4 slpk
2 badk
2 Waarderingen

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad en mooi uitzicht in Avéjan, voor vakantie tussen de Gard en de Ardèche - Ref. PRO-3659-2661 (3518)

Dit sfeervol ingerichte stenen vakantiehuis ligt in een klein gehucht, op +/- 7 km van Barjac. Geniet van de grote tuin met verwarmd privé zwembad met een prachtig uitzicht op de vallei en de zonsondergangen...

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad uitzicht Gard Ardèche - Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad

Saint-Jean-de-Maruéjols-et-Avéjan
Luxe vakantiehuis in de Provence met privé zwembad voor vakantie in Pujaut vlakbij Avignon
10 pers
5 slpk
3 badk

Luxe vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie vlakbij Avignon, in Pujaut, Provence - Ref. PRO-3610-2622 (3394)

Dit luxe vakantiehuis ligt halverwege tussen de middeleeuwse steden Avignon en Villeneuve-lès-Avignon. Ruim en smaakvol ingericht biedt het landhuis vijf 2-persoonsslaapkamers met airconditioning. Grote tuin en privé zwembad voor een fijne vakantie in de Provence.

 

Luxe vakantiehuis vakantie Avignon Provence - Vakantiehuis met privé zwembad

Pujaut
Vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd zwembad in de Gard
10 pers
5 slpk
3 badk
1 Waardering

In Cannes-et-Clairan vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad, jacuzzi, omheinde tuin met bomen. Dicht bij Nîmes, de Cevennen en de Bambouseraie d'Anduze. - Ref. LMP-4072-2834 (3643)

Dit vakantiehuis in Cannes-et-Clairan bestaat uit 2 onafhankelijke villa's met een respectieve capaciteit van 6 en 4 personen met verwarmd privézwembad, jacuzzi, omheinde tuin met bomen, dicht bij Nîmes, de Cevennen en de Bambouseraie d'Anduze. Modern interieur, een uitzonderlijk kader, in een villawijk van het plaatsje Cannes-et-Clairan aan de rand van het bos.

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad Gard - Vakantiehuis met prachtig privé zwembad

Cannes-et-Clairan
Vakantie villa met verwarmd zwembad in de Gard tussen Nîmes en Cevennen
6 pers
3 slpk
2 badk
1 Waardering

Vakantie villa voor 6 personen met verwarmd privé zwembad, omheinde tuin, nabij Nîmes, de Cevennen en de Bambouseraie d'Anduze - Ref. LMP-4067-2822 (3643)

Ruime vakantie villa in Cannes-et-Clairan nabij Nîmes en de Cevennen, verwarmd zwembad voor 6 personen. Een uitzonderlijke omgeving genesteld in het hart van het bos.

 

Vakantie villa met verwarmd zwembad tussen Nîmes en Cevennen - Vakantie landhuis met privé zwembad

Cannes-et-Clairan
Vakantiewoning met privé zwembad in Sauve in Occitanie
4 pers
2 slpk
1 badk

Vakantiewoning voor 4 personen met klein privé zwembad en tuin - Ref. LMP-3813-2797 (3602)

Recent gerenoveerd stenen vakantiewoning met tuin en klein privé zwembad, in een uitzonderlijke omgeving aan de voet van een kasteel en zijn park.

 

Vakantiewoning zwembad Sauve Occitanie - Vakantiewoning met privé zwembad

Sauve
Villa te huur met zwembad voor vakantie in Tavel, hondvriendelijk, vlakbij Avignon, Gard
6 pers
3 slpk
2 badk
11 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Laatst waardering
“Prima Vakantieadres, alle beloften worden nagekomen. Uitstekende eigenaars, vriendelijk en behulpzaam. Een aanrader!!!”

In Tavel, tussen Avignon en Uzès, in de Gard Provençal, vakantiehuis met airconditioning en verwarmd privé zwembad. Voor 6 personen - Ref. PRO-1093-425 (1802)

Het huis is van recente bouw en biedt modern comfort. Het verwarmde zwembad is een pré voor een verblijf in voor- en naseizoen.

 

Vakantiehuis te huur vakantie Tavel Provence - Gite met privé zwembad

Tavel
Vakantiehuis Provence in Saint Jean de Maruejols, verwarmd zwembad
4 pers
2 slpk
1 badk
29 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Laatst waardering
“Wij hebben het erg naar onze zin gehad in het huis van mevr. Gerard en komen grag nog eens terug!”

Saint Jean de Maruejols, vlakbij Barjac, de Ardeche en de rivier de Cèze, vrijstaand vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Gard, Provence. Voor 4 personen - Ref. PRO-1403-734 (2034)

Op een vlak terrein van +/- 3000 m², charmant vakantiehuis voor 4 personen met verwarmd privé zwembad.Het vakantiehuisje bevindt zich in een rustige omgeving en biedt een prachtig vrij uitzicht over het landschap, met in de verte Barjac. Het is een ideaal startpunt voor uitstapjes in de toeristische omgeving : "Vallée de la Cèze", "Gorges de l'Ardèche", de Cévennes, Nimes...

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad Saint Jean de Maruejols Provence - Vakantievilla met privé zwembad

Saint-Jean-de-Maruéjols-et-Avéjan
Villa met zwembad voor vakantie in Roquemaure, Provence bij Coin Secret
6 pers
3 slpk
2 badk
12 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Laatst waardering
“Mooi verzorgd huis , aangenaam vertoeven aan zwembad !! Van het geluid van de snelweg ondervonden wij zo goed als géén hinder.”

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in Roquemare, vlakbij Chateauneuf du Pape in de Provence. Voor 6 personen - Ref. PRO-1094-426 (1802)

De villa is bijzonder licht van binnen : Alle vertrekken op de begane grond hebben vensterdeuren met directe toegang tot terras en tuin.

Het verwarmde zwembad is een extra comfort in voor en na seizoen.

 

Villa zwembad vakantie Roquemaure Provence - Villa met privé zwembad

Roquemaure
Landhuis voor vakantie tussen Camargue en Provence met zwembad en Jacuzzi
9 pers
4 slpk
3 badk
18 Waarderingen

Landhuis met privé zwembad en Jacuzzi te huur voor vakantie op een wijndomein tussen Provence en Camargue - Ref. PRO-1397-739 (2046)

Het landhuis is gerenoveerd tot een sfeervol vakantiehuis met veel charme. Geniet van het prachtige uitzicht op de wijnvelden, het zwembad en de Jacuzzi.

 

Landhuis zwembad Jacuzzi vakantie Provence - Vakantiehuis met privé zwembad

Saint-Gilles
Vakantiehuis met verwarmd zwembad huren voor vakantie in Tavel in de Gard, Provence
6 pers
3 slpk
2 badk

Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor vakantie in Tavel, in de Gard Provençal, tussen Avignon en Uzès - Ref. PRO-3234-2410 (1802)

Het vakantiehuis ligt in een woonkwijk van Tavel op ongeveer 500 m van het dorpscentrum met de winkels. Kleine tuin met verwarmd privé zwembad.

 

Vakantiehuis zwembad huren vakantie Tavel Gard Provence - Vakantie landhuis met privé zwembad

Tavel
Dorpshuis met klein zwembad voor vakantie in Cornillon vlakbij Goudargues met 6 personen
6 pers
3 slpk
4 badk

Dorpshuis met klein verwarmd zwembad in Cornillon, vlakbij Goudargues in het Cèze dal, voor 6 personen  - Ref. PRO-2760-1955 (2970)

Dit charmante dorpshuis is recent gerenoveerd en biedt een moderne inrichting en een tuin met klein zwembad. Het toeristische plaatsje Goudargues en de Cèze rivier (kanoën en zwemmen) liggen dichtbij (+/- 3 km).

 

Dorpshuis vakantie Cornillon Goudargues - Villa met privé zwembad

Cornillon
Luxe vakantie villa voor 2 personen met verwarmd privé zwembad en jacuzzi in de Cevennen
2 pers
1 slpk
1 badk
2 Waarderingen

Luxe vakantie villa met verwarmd privé zwembad en jacuzzi voor een romantisch verblijf met 2 personen - Ref. PRO-3115-2304 (3020)

Deze moderne vakantie villa met glazen living geeft u de indruk buiten te leven in de prachtig aangelegde mediterrane tuin met bamboe, verwarmd privé zwembad en Jacuzzi.

 

Vakantie villa zwembad jacuzzi Cevennen - Vakantiehuis met privé zwembad

Carnas
Villa met zwembad voor vakantie vlakbij Avignon in de Provence
8 pers
4 slpk
2 badk
1 Waardering

Villeneuve les Avignon, vlakbij Avignon en de Pont du Gard, villa voor vakantie met privé zwembad. Voor 8 personen - Ref. PRO-1500-841 (2109)

De villa ligt in een villawijk van Villeneuve, op +/- 800 m van het centrum met alle winkels, en op +/- 3 km van de beroemde stad Avignon (aan de andere kant de beroemde Pont d’Avignon !).

 

Villa zwembad vakantie Avignon Provence - Gite met privé zwembad

Villeneuve-lès-Avignon
Vakantiehuis met zwembad voor vakantie met 8 personen in Blauzac, vlakbij Uzès, Provence
8 pers
4 slpk
2 badk
1 Waardering

Vakantiehuis met zwembad voor vakantie met 8 personen in Blauzac, vlakbij Uzès, in de Provence - Ref. PRO-2952-2143 (3131)

Het vakantiehuis met privé zwembad ligt op loopafstand van het plaatsje Blauzac (dichtstbijzijnde winkels) en op 8 km van de toeristische stad Uzes (winkels, restaurants...)

 

Vakantiehuis zwembad Uzès Provence - Vakantie met privé zwembad

Blauzac
Luxe vakantie villa voor 10 - 12 personen met verwarmd zwembad in Saint Siffret vlakbij Uzès - 12
12 pers
5 slpk
5 badk
8 Waarderingen

Luxe vakantie villa in Saint Siffret, vlakbij Uzès, voor 10 - 12 personen, verwarmd zwembad - Ref. PRO-2613-1887 (2923)

Luxe ingerichte villa van +/- 400 m² biedt plaats aan 10 - 12 personen. De villa ligt in een villawijk net buiten het dorpje Saint Siffret (dichtstbijzijnde winkels op +/- 2 km). Mooi aangelegde tuin met verwarmd privé zwembad, jacuzzi en fontein.

 

Luxe vakantie villa verwarmd zwembad Saint Siffret Uzes - Vakantiehuis met prachtig privé zwembad

Saint-Siffret
Vakantie villa met verwarmd privé zwembad in Saint-Siffret nabij Uzès
10 pers
5 slpk
5 badk

Moderne en luxe vakantie villa, verwarmd privé zwembad, zomerkeuken - Ref. PRO-3965-2811 (2923)

De villa is gelegen in een rustige woonwijk op ongeveer 2 km van het plaatsje Saint Siffret (eerste winkels) en op ongeveer 5 km van de prachtige stad Uzès. 

 

Vakantie villa verwarmd privé zwembad Uzès - Vakantievilla met privé zwembad

Saint-Siffret
Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 10 personen in de Gard, Provence vlakbij Ardèche en Drôme
10 pers
4 slpk
2 badk
1 Waardering

Tussen Uzès en Barjac, vakantiehuis bestaande uit 2 onafhankelijke woningen, ideaal voor vakantie met 2 gezinnen (10 personen). Rustig gelegen in de bossen, privé zwembad. - Ref. PRO-3194-2367 (3294)

In een bijzonder rustige en natuurlijke omgeving, in de buurt van de Ardèche, de Gard Provençal en hun spectaculaire rivieren en kloven ligt dit vakantoehuis bestaande uit 2 onafhankelijke vakantiewoningen (2 x 5 personen). Het domein ligt op het kruispunt van de verschillende toeristische bezienswaardigheden in de regio: de Ardèche, de Cèze-vallei, de Cevennen, de Drôme, de prachtige stad Uzès...

 

Vakantiehuis privé zwembad vakantie Gard Provence Drôme Ardèche - Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad

Rochegude
luxe villa met zwembad in Saint-Laurent-de-Carnols, Gard provençaals, nabij Bagnols-sur-Cèze
5 pers
3 slpk
2 badk
1 Waardering

Gite met verwarmd privé zwembad voor vakantie in Saint Laurent de Carnols, in de Gard Provençal, vlakbij de beroemde "Cascades du Sautadet" in La Roque sur Cèze en het gezellige dorpje Goudargues - Ref. PRO-3225-2396 (3307)

De gite ligt aan de rand van het dorp, u vindt de dichtstbijzijnde winkels in Cornillon (5 km) of Goudargues (6 km).

 

Gite zwembad vakantie Gard Provence - Vakantiehuis met privé zwembad

Saint-Laurent-de-Carnols
Vakantieboerderij met privé zwembad in Baron, vlakbij Uzès in de Gard Provençal, vlakbij Nîmes
10 pers
5 slpk
5 badk

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, vlakbij Uzès in de Gard, Provence - Ref. PRO-4106-2854 (3659)

Dit vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad bestaat uit de hoofdwoning met 3 slaapkamers en de onafhankelijke aanbouw (toegankelijk buitenom) met nog 2 slaapkamers. Het vakantiehuis ligt niet ver van Uzès, de Cevennen, Nîmes en de Bambouseraie d'Anduze. 

 

Vakantiehuis zwembad Uzès Gard - Verblijf in een vakantie villa met prachtig privé zwembad

Baron
Vakantiehuis met privé zwembad in Connaux in de Provençaalse Gard
6 pers
3 slpk
2 badk

Vakantiehuis voor 6 personen in de Provençaalse Gard, met privé zwembad - Ref. PRO-3971-2816 (3639)

Vakantiehuis voor 6 personen in de Provençaalse Gard, tussen Avignon en Uzès, met privé zwembad. Het vakantiehuis is gelegen in een woonwijk van Connaud, dichtstbijzijnde winkels op ongeveer 500 m.

 

Vakantiehuis zwembad Connaux Gard Provence - Luxe vakantiehuis met zwembad

Connaux
Vakantiehuis met privézwembad en mooi uitzicht tussen Ardèche en Cèze
6 pers
3 slpk
4 badk

Groot vakantiehuis voor 6 personen met privézwembad tussen de Gorges de l'Ardèche en de Vallée de la Cèze, adembenemend uitzicht op de Mont Ventoux en Mont Bouquet - Ref. PRO-3452-2548 (3420)

Het huis heeft 3 2-persoons slaapkamers, elke slaapkamer heeft zijn eigen TV en badkamer, ideaal voor een verblijf met vrienden of familie.

 

Vakantiehuis zwembad uitzicht Ardèche en Cèze - Vakantiewoning met privé zwembad

Le Garn
Villa met uitzicht en privé zwembad in Villeneuve-lès-Avignon, Gard, nabij Avignon in de Provence
10 pers
4 slpk
3 badk
1 Waardering

Vakantie villa met privé zwembad voor 10 personen in de heuvels van Villeneuve lez Avignon, met prachtig uitzicht - Ref. PRO-3087-2280 (3237)

De villa is gelegen in een villawijk in de heuvels van het charmante plaatsje van Villeneuve lez Avignon. Prachtig panoramisch uitzicht op de Ventoux, de Monts de Vaucluse, tot aan de Alpilles. De villa bestaat uit de hoofdwoning voor 6 personen en een onfahankelijk appartement voor 2 tot 4 personen.

 

Vakantie villa uitzicht zwembad Villeneuve-les-Avignon Provence - Vakantiehuis huren met privé zwembad

Villeneuve-lès-Avignon
Laudun, luxe domein te huur voor 14 - 18 personen
14 pers
7 slpk
7 badk

Omgeving Laudun, luxe domein te huur voor 14 - 18 personen - Ref. PRO-500-61501 (615)

Dit buitengewoon luxueuze domein heeft een zeer geraffineerde en “design” inrichting en bevindt zich te midden van de wijnvelden in de omgeving van Laudun.
Het huis ligt op een terrein van 3 hectare, met olijfbomen en een vrij uitzicht op het Zuiden, niet ver van de steden Avignon en Uzès. Het domein is gedurende 3 jaar gerestaureerd tot een ideale locatie om vrienden, klanten of relaties te ontvangen, voor fotoreportages of films... of een andere speciaal evenement. Het domein biedt luxe, comfort en privacy.

 

Luxe domein Laudun vlakbij Avignon en Uzès - Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad

Laudun-l'Ardoise
Villa met zwembad te huur voor vakantie in Barbentane, Provence : Coin Secret
8 pers
4 slpk
2 badk
19 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Laatst waardering
“Het huisje is mooi, praktisch en goed gelegen. Het bewaart ook goed de koelte. Het zwembad en de tuin zijn heel aangenaam en de omgeving is fantastisch.”

Villa met privé zwembad voor vakantie in Barbentane tussen Avignon en Saint Rémy de Provence. Voor 8 personen - Ref. PRO-1882-1270 (2422)

Villa te huur met zwembad voor vakantie in Barbentane tussen Saint Rémy de Provence en Avignon.
De villa heeft een grote tuin met zwembad en ligt op +/- 100 m van het dorpscentrum met alle winkels.

 

Villa zwembad Barbentane Provence - Verblijf in een vakantie villa met prachtig privé zwembad

Barbentane
Vakantiehuis met zwembad in Eyragues in de Alpilles, vakantie Provence
4 pers
2 slpk
2 badk
25 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met tuin en zwembad in Eyragues in the hart van de Alpilles. Voor 4 volwassenen + 1 baby - Ref. PRO-1568-907 (2169)

Het huis ligt aan een doodlopende weg in landelijke omgeving in het plaatsje Eyragues.

Ideale locatie om de Alpilles te ontdekken.

 

Vakantiehuis zwembad Eyragues Alpilles Provence - Vakantievilla met privé zwembad

Eyragues
Villa met zwembad te huur voor vakantie in Châteaurenard, Provence
4 pers
2 slpk
1 badk
18 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Laatst waardering
“Merci pour tout! We have made some wonderful memories that will pull us through the year ahead while we work on our French speaking skills ;-) Seriously, we had a great time. Thanks for everything. We can only recommend this place.”

Villa met privé zwembad voor vakantie in Chateaurenard tussen Avignon en Saint Rémy de Provence. Voor 4 personen + baby - Ref. PRO-1798-1177 (2371)

De villa ligt in een rustige woonwijk aan de rand van Châteaurenard richting Eyragues en Saint Rémy de Provence. De winkels bevinden zich op +/- 1,5 km.

 

Villa zwembad vakantie Châteaurenard Provence - Vakantie landhuis met privé zwembad

Châteaurenard
Vakantievilla met zwembad in Rognonas, Bouches-du-Rhône, vlakbij Avignon
8 pers
4 slpk
3 badk
18 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

In Rognonas vlakbij Avignon, vakantiehuis met omheind privé zwembad. Voor 8 personen. - Ref. PRO-980-290 (1697)

Deze villa is recent gerenoveerd en modern ingericht : Ruime lichte kamers en een functionele inrichting.

 

Villa te huur vakantie Rognonas Provence - Luxe vakantiehuis met zwembad

Rognonas
Landhuis met dominant uitzicht en een verwarmd zwembad in de Alpilles
8 pers
4 slpk
3 badk
13 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Paradou, in de Alpilles, landhuis met uitzicht en een verwarmd zwembad voor 8 personen - Ref. PRO-2443-1781 (2835)

 

Landhuis geheel gerenoveerd en modern ingericht.

 

Landhuis Alpilles verwarmd zwembad uitzicht - Vakantiehuis met privé zwembad

Paradou
Villa met airconditioning en zwembad in Rognonas, Bouches-du-Rhône Nabij Saint-Rémy-de-Provence en Avignon
8 pers
4 slpk
3 badk
4 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantie villa voor 8 personen met airconditioning en privé zwembad vlakbij de Alpilles en de stad Avignon - Ref. PRO-3149-2330 (3262)

De villa ligt in een rustige woonwijk aan het begin van het dorp Rognonas op ongeveer 800 meter van de winkels.

 

Vakantie villa airconditioning zwembad Rognonas Avignon - Vakantiehuis met prachtig privé zwembad

Rognonas
Vakantie villa voor 6 personen in Paradou in de Alpilles, met verwarmd zwembad
6 pers
3 slpk
3 badk
27 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Laatst waardering
“Prachtig huis, prachtige streek.”

Vakantie villa voor 6 personen in Paradou in de Alpilles, moderne inrichting en verwarmd zwembad - Ref. PRO-2828-2020 (3029)

Deze villa met tuin en verwarmd zwembad bevind zich in een rustige woonwijk op +/- 900 m van het centrum van Paradou met alle winkels, en vlakbij het gezellige plaatsje Maussane les Alpilles en de beroemde Baux de Provence (3 km).

 

Vakantie villa met zwembad in de Alpilles - Vakantie met privé zwembad

Paradou
Vakantiehuis met zwembad voor 7 personen in Barbentane, vlakbij Avignon
7 pers
4 slpk
2 badk
2 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met zwembad in Barbentane, tussen Avignon en de Alpilles - Ref. PRO-2951-2137 (3124)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet afgezonderd, op +/- 1,5 km van Barbentane en de winkels. Landelijke omgeving vlakbij de middeleeuwse stad Avignon (11 km). Het vakantiehuis kan tot 7 personen ontvangen in 4 slaapkamers en 2 badkamers.

 

Vakantiehuis zwembad Barbentane Avignon - Gite met privé zwembad

Barbentane
Vakantie villa met verwarmd zwembad te huur in de Alpilles, Provence
5 pers
3 slpk
2 badk
7 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantie villa te huur met verwarmd zwembad in de Alpilles, Provence. Voor 5 personen + baby - Ref. PRO-1700-1052 (2282)

Vakantie villa met verwarmd privé zwembad te huur in de Alpilles, Provence
Villa met piano, tuin met privé zwembad vlakbij het dorpscentrum van Paradou. Dit vakantiehuis bevindt zich in een rustige wijk van Paradou, alle winkels zijn te voet bereikbaar.

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad Paradou Alpilles Provence Frankrijk - Villa met privé zwembad

Paradou
Provence, vlakbij Arles, gite voor 2 personen met zwembad tussen Alpilles en Camargue
2 pers
studio
1 badk
35 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Laatst waardering
“wij gaan er zeker nog terug , goed ontvangst , echt prive , dikke merci aan claude voor de groentjes en fruit 2 x per week .”

In Raphele les Arles, tussen Alpilles en Camargue, gite met air-conditioning en privé zwembad. Voor 2 personen - Ref. PRO-1386-712 (2025)

Smaakvol gerenoveerde en modern ingerichte gite voor 2 personen met privé terras direct aan het zwembad dat eveneens volledig privé is voor de vakantiegangers.

 

Gite zwembad vakantie Arles Provence Camargue - Vakantiehuis met privé zwembad

Arles
<< Begin < Vorige 1 2 3 Volgende > Einde >>
Resultaten 1 - 50 van 144