Overweeg vakantie in een vakantiehuis in Cote d'Azur, kies in ons aanbod van vakantiehuizen in Gréoux-les-Bains.
Voor uw droomvakantie in de Alpes-de-Haute-Provence, kies in ons aanbod van vakantiehuizen in Gréoux-les-Bains en registreer uw boeking Coins Secrets biedt diverse vakantiehuizen , farmhouse (mas), designer villa of country house (bastide) in Gréoux-les-Bains of in de omliggende plaatsjes Aix-en-Provence, Grambois, Viens, Saint-Maximin-la-Sainte-Baume...De vakantie villa is landelijk gelegen op ongeveer 4 km van het plaatsje Grambois (alle winkels). Het omheinde zwembad is erg veilig voor een verblijf met jonge kinderen.
Luberon, karakteristiek en sfeervoll landhuis in typische stenen bouwstijl van 180 m² gelegen op een terrein van 3000 m² met omheind privé zwembad van 11 m x 4,5 m en mooi uitzicht.
Deze gite ligt op tuinhoogte van het huis van de eigenaren die op de eerste verdieping wonen. De gite ligt op +/- 2,5 km van het plaatsje, in de heuvels boven het plaatsje.
Dit gezellige familiehuis is ideaal gelegen om de Provence te ontdekken.
Dit vakantiehuis met verwarmd zwembad en tennisbaan ligt in een landelijke en bijzonder rustige omgeving, in Caseneuve, op +/- 5 km van de stad Apt in de Luberon. De eigenaren hebben verschillende decoratieve elementen uit China meegebracht, wat een exotisch tintje aan het huis geeft.
Karakteristiek landhuis voor een ontspannen vakantie met familie of vrienden in de omgeving van de Sainte Victoire, langs de beroemde “route de Cézanne” en op slechts 10 minuten rijden van Aix en Provence.
Deze bastide ligt op een terrein van 2 ha, in een prachtige omgeving aan de rivier, mooi uitzicht, op slechts 2,5 km van het centrum van Salernes.
Bijzonder vakantie domein bestaande uit de Bastide (de hoofdwoning voor 10 personen) en een onafhankelijke Bergerie (voor 4 personen). Het landgoed van 2 ha met eigen toegang tot de rivier is een ideaal speelterrein voor grotere kinderen. Privé zwembad en Spa.
De gite voor 4 personen is een bijgebouw van de hoofdwoning, die ook als gite (voor 10 personen) wordt verhuurd. In de gite bevindt zich een 2-persoons slaapkamer, een tweede, onafhankelijke slaapkamer bevindt zich op enkele meters van de gite.
Dit landhuis heeft een typisch Provençaals interieur, eenvoudig en rustiek, het huis is zeer rustig gelegen in een landelijke omgeving op slechts 8 km van het historische centrum van de toeristische stad Aix en Provence.
Deze bijzondere villa met moderne architectuur is volledig naar de natuur gericht en door alle schuifpuien in het huis heeft u constant contact met de landelijke omgeving. De Sainte Victoire ligt aan uw voeten.
Vins-sur-Caramy, in de buurt van Brignoles, Correns en Cotignac, moderne villa met privé zwembad. De villa is gelegen in een woonwijk op +/- 300 m van het dorpscentrum.
Het vakantiehuis ligt op een wijn producerend wijngoed, maar ver genoeg van de activiteit om uw privacy te bewaren. Het huis ligt middenin de natuur en heeft een bovengronds privé zwembad.
Deze vakantievilla ligt op een wijndomein aan de voet van de Loube-berg. De villa is volledig gerenoveerd in ingericht door een binnenhuisarchitect en volledig voorzien van airconditioning. Mooi terras en een mooi omheind privé zwembad met vrij uitzicht over het landgoed.
Deze luxe vakantie villa ligt op een groot wijndomein met dominant uitzicht op de vallei. De villa heeft air-conditioning en een groot privé zwembad (17m x 8m) en kan tot 14 personen ontvangen in 5 comfortabele 2-persoonskamers, elk met eigen badkamer.
Deze 3 vakantievilla's liggen on een wijndomein aan de voet van de Loube-berg. De villas zijn gerenoveerd in ingericht door een binnenhuisarchitect en volledig voorzien van airconditioning. De drie villa's vormen een geheel waarvan de hoofdvilla het centrum is, met meerdere terrassen en een mooi omheind privé zwembad met vrij uitzicht over het landgoed.
De gite voor 3 personen ligt aan het gemeenschappelijke zwembad.
Het vakantiehuis bestaat uit de villa (6 personen) van +/- 135 m² en een onafhankelijk vakantiehuisje (2 personen) van +/- 20 m².
De gite voor 2 personen heeft een eigen ingang en bevindt zich op een domein van 5000 m² met gemeenschappelijk zwembad.
Deze Provencaalse vakantie villa met privé zwembad is landelijk en rustig gelegen op slechts 10 minuten rijden van het centrum van Aix-en-Provence. Met vier 2 persoonskamers kan de villa tot 8 personen ontvangen.
Het appartement is bijzonder gezellig ingericht, bevindt zich in een doodlopend straatje vlakbij de Cours Mirabeau en het park de la Torse.
Ideale locatie voor stedenliefhebbers, in Juli het festival d’Arts Lyriques in Aix en Provence en het pianofestival in la Roque d’Anthéron in Augustus.
Het vakantiehuis van +/- 200 m² ligt in een landelijke omgeving, tussen Venelles en Puyricard, op +/- 9 km van het centrum van Aix en Provence. Tuin en privé zwembad.
Deze vakantiewoning ligt rustig en slechts op enkele minuten van het centrum van Saint Saturnin les Apt. Dit huis is recent en met oog voor detail gebouwd en hoeft niet onder te doen voor de traditionele Provençaalse landhuizen, want de gebruikte materialen zijn van uitstekende kwaliteit. Laat u verleiden door dit charmante en verfijnde vakantiehuis waar u een onvergetelijke vakantie in de Luberon zult beleven. Door zijn hoge ligging geniet u van een prachtig uitzicht op de hele Luberonbergketen.
Deze vakantiewoning ligt rustig en slechts op enkele minuten van het centrum van Saint Saturnin les Apt. Dit huis is recent en met oog voor detail gebouwd en hoeft niet onder te doen voor de traditionele Provençaalse landhuizen, want de gebruikte materialen zijn van uitstekende kwaliteit. Laat u verleiden door dit charmante en verfijnde vakantiehuis waar u een onvergetelijke vakantie in de Luberon zult beleven. Door zijn hoge ligging geniet u van een prachtig uitzicht op de hele Luberonbergketen.
Het vakantiehuis is gelegen in het hart van de Luberon in het hart van de natuur, in een park van 2,5 hectare met olijfbomen en truffeleiken. Het huis heeft 3 slaapkamers met elk een eigen badkamer.
De villa ligt in een rustige en natuurlijke omgeving, in de bossen op +/- 2,5 km van het charmante dorpje Bonnieux met winkels en restaurants. Verschillende voetpaden leiden naar het dorpscentrum. Grote tuin met verwarmd zwembad, jeux de boulesbaan en tafeltennistafel.
De gite bevindt zich samen met de woning van de eigenaars in een bijzonder natuurlijke omgeving maar niet afgezonderd, op +/- 4 km van het centrum van Bonnieux met alle winkels. De gite kijkt uit op het zwembad dat volledig privé is voor de vakantiegasten.
De gite ligt rustig maar niet afgelegen, biedt een mooi uitzicht over de Luberon en bevindt zich op +/- 1 km van het dorpscentrum van het schilderachtige plaatsje Lacoste.
Het vakantiehuis is rustige gelegen (maar niet geïsoleerd) op +/- 1,5 km van het dorpscentrum van het charmante plaatsje Lacoste (winkels en restaurants). Met 4 slaapkamers en 3 badkamers kan het huis 8 personen ontvangen, de toegang tot het zwembad is omheind voor de veiligheid van de allerkleinsten.
Gite op de begane grond van een grote villa.
De gite is geheel onafhankelijk maar ligt op het terrein van de woning van de eigenaren. De gite heeft zijn eigen entree, parkeerplaats, tuin en terras. Alleen het gebruik van het zwembad is gedeeld met de eigenaren.