Coin Secret vakantiewoningen heeft voor u een hele reeks vakantiewoningen in de buurt van Mont Ventoux / Comtat Venaissin geselecteerd, landhuizen, villa's, charmante gites of appartementen.
Het geografische gebied van de Mont Ventoux / Comtat Venaissin beslaat een klein deel van de Provence tussen de Vaucluse en de Dentelles de Montmirail. Als voormalige autonome pontificale staat van de 13e tot de 18e eeuw heeft het gebied een lange geschiedenis en een beschermd erfgoed.
De wijngaarden, de garrigue en het bos, en natuurlijk de Mont Ventoux zelf, de hoogste berg van de hele regio, maken het ook de ideale plek voor een sportieve vakantie met de racefiets, mountainbike of te voet, of voor een rustigere vakantie bij het zwembad of een bezoek aan de grotten en monumenten.
Als u wilt verblijven in een vakantiehuis bij de Mont Ventoux met een zwembad, een groot landhuis of een luxe villa in de Comtat Venaissin, bent u hier aan het juiste adres. Als u op zoek bent naar een vakantiehuis bij de Mont Ventoux of een mooie vakantiewoning in de Comtat Venaissin, waarom kiest u dan niet voor een topservice en boekt u een vakantiewoning in een privédomein?
Van 2 tot 18 personen, met familie of vrienden, vind uw volgende vakantiewoning in Mont Ventoux / Comtat Venaissin bij Coin Secret.
Verruim uw mogelijkheden en bekijk ons aanbod van een Provençaalse landhuizen in de Vaucluse of een vakantievilla met zwembad in de Provence.
Misschien bent u ook geïnteresseerd in een vakantiehuis in de Vaucluse of een charmante vakantiewoning in de Vaucluse.
Wat te doen op de Mont Ventoux?
De Mont Ventoux, die op 1.900 meter boven de zeespiegel ligt, is door de UNESCO geclassificeerd als Biosfeerreservaat. Het strenge klimaat op de hellingen en de top doet niets af aan de bereidheid van toeristen om op pad te gaan. In de zomer kunnen wandelaars profiteren van de frisse lucht, terwijl in de winter de goede sporters kunnen genieten van de besneeuwde hellingen. Aan natuurlijke rijkdommen heeft de Mont Ventoux geen gebrek en u zult er een uitzonderlijke flora en fauna ontdekken!
Waar eten in de Mont Ventoux?
Eet rond de Mont Ventoux terwijl u wandelt. Op de zuidelijke helling, in Bedouin, kunt u lekker eten in het Restaurant La Colombe op een zonnig terras. Aan de noordkant van de Mont Ventoux, in Malaucène, kunt u lekker eten bij La Farigoule of Le Pont de l'Orme. Als u al op de Mont Ventoux bent, stelt het Chalet Reynard op de top een traditioneel, lokaal menu voor u samen.
Wat te bezoeken op de Mont Ventoux?
Het hoogtepunt van de beklimming van de Mont Ventoux is de Belvedere. Dit is een pad met ontvangstruimtes, stops om de fauna en flora te observeren en picknickplaatsen. Op de top biedt de belvedère uitzicht op de Alpen. Ook de zonsondergang en zonsopgang zijn een niet te missen attractie.
Waar wandelen op de Mont Ventoux?
Het terrein van de Mont Ventoux biedt wandel-, fiets- en motortochten voor alle smaken en leeftijden. Bent u met uw gezin, kies dan voor de circuits op de noordelijke helling tussen de pijnbomen. De tochten op de zuidelijke helling zijn voorbehouden aan geharde sporters, want de paden zijn smal en zeer blootgesteld aan de zon. Fietsers zullen de etappes van de Tour de France die door de Mont Ventoux lopen opnieuw beleven.
Deze vakantie villa in de Provence is ideaal gelegen op +/- 800 m van het dorpscentrum en +/- 200 m van de dichtstbijzijnde winkels. Hier vindt u rust en ruimte in de tuin met zwembad en het pittoreske centrum van Pernes les Fontaines op loopafstand.
Het ruime landhuis wordt aangeboden als vakantiehuis voor 8 personen, en is gelegen op een uitgestrekt domein van 10 hectare waarvan 2000 m² grond direct voor het landhuis toegankelijk is voor de vakantiegangers. Groot privé zwembad (17m x 4m).
Modern ingerichte vakantie villa met privé zwembad, rustig en landelijk gelegen op +/- 3 km van het centrum van Sarrians (winkels en restaurants).
Het huis ligt vlakbij het centrum van het plaatsje Pernes les Fontaines, winkels en restaurants op loopafstand.
Het vakantiehuis kan tot 8 personen ontvangen in vier 2-persoonskamers. Het vakantiehuis is landelijk gelegen (maar niet geïsoleerd) op +/- 3 km van het plaatsje Mazan met alle winkels. Mooi aangelegde tuin met privé zwembad.
Het vakantiehuis is landelijk gelegen op ongeveer 800 m van de eerste winkels.
Het huis opent direct naar het omheinde zwembad. In het centrum van Mazan (op +/- 2 km) vind u alle lokale winkels.
De vakantievilla, die met 3 slaapkamers plaats biedt aan 6 personen, heeft een privé zwembad, een omheinde tuin en biedt een mooi uitzicht op de Mont Ventoux en de naburige dorpen Crillon le Brave en Saint Pierre de Vassols.
De ideale plek voor een ontspannen vakantie in de Provence met familie of vrienden ! het landuis is gelegen op de top van de heuvel, op een groot terrein (7500 m2) met honderdjarige bomen op slechts 4 km van het centrum van Vaison la Romaine (alle voorzieningen), landelijk gelegen maar niet geïsoleerd.
Mooi ingericht vakantiehuis ideaal voor een vakantie met familie of vrienden in de Provence. Het vakantiehuis ligt op de top van de heuvel, op een groot grondstuk (7500m2) met bomen op slechts 4 km van het centrum van Vaison la Romaine (alle winkels en restaurants), rustig gelegen maar niet geïsoleerd.
De gîte bevindt zich op de begane grond van het huis van de eigenaren die zelf op de eerste verdieping wonen. De gite heeft uitzicht op en directe toegang tot het zwembad en de tuin.
Het vakantiehuis is nieuw gebouwd en biedt een modern interieur met alle comfort, het vakantiehuis is rustig gelegen maar niet geïsoleerd op slechts 3 km van het centrum van Carpentras (alle winkels en restaurants). 5 Slaapkamers met eigen badkamer, voorzien van airconditioning of vloerkoeling, groot verwarmd zwembad en mooi aangelegde tuin.
Het vakantiehuis is geschikt voor maximaal 6 personen in 3 slaapkamers, heeft een privé zwembad en omheinde tuin. De villa ligt net buiten het dorp Vacqueyras aan de voet van de berg Dentelles de Montmirail, op ongeveer 1 km van de winkels: bakker, kruidenierswinkel, apotheek, restaurants.
De villa is nieuw gebouwd, gelegen in een woonwijk aan de rand van de stad Vaison la Romaine (centrum op ongeveer 2 km afstand) aan de rand van een heuvel. Met 3 tweepersoonskamers + een slaapbank in de woonkamer is de villa geschikt voor maximaal 7 personen.
Het vakantiehuis heeft 2 slaapkamers en is volledig voorzien van airconditioning. Rustig gelegen, grote tuin met privé zwembad, Monteux is een ideaal uitgangspunt voor daguitstapjes in de Provence.
In Sablet, omgeving van Vaison la Romaine en Séguret, landhuis voor 10 personen in dorpje met beveiligd privé zwembad.
U zult aangenaam verrast zijn van de rustige omgeving vlakbij het dorpje.
De villa bevindt zich in een rustige omgeving op +/- 300 m van het dorpscentrum en de winkels. De villa heeft een privé zwembad en is voorzien van airconditioning.
De gite bevindt zich niet ver van het huis van de eigenaren, De gite is echter volledig onafhankelijk.
Dit charmante domein heeft tijdens de renovatie zijn karakteristieke elementen behouden. Rustig gelegen in een landelijke omgeving.
De villa heeft airconditioning in de leefruimte en de slaapkamers en biedt plaats aan meerdere koppels / families. Het grote overdekte terras biedt een prachtig uitzicht op de Mont Ventoux, het stadscentrum van Vaison la Romaine (alle winkels en restaurants) ligt op ongeveer 1,8 km (loopafstand).
Bovenaan het plaatsje Roaix, omgeving Vaison la Romaine, charmant en recent gerestaureerde gîte te huur voor 4 personen met verwarmd zwembad.
De gîte bevindt zich in het oude gedeelte van het plaatsje Roaix, op de begane grond van een mooi dorpshuis met grote tuin en vrij uitzicht.
Het vakantiehuis geeft airconditioning en een privé zwembad en is landelijk gelegen op ongeveer 4 km van het centrum van Bedoin (alle winkels en restaurants). Terras met uitzicht op de Mont Ventoux, de Dentelles de Montmirail, de omliggende wijngaarden.
Het huisje is onafhankelijk. Het biedt een prachtig uitzicht op de Mont Ventoux en heeft een grote tuin met een schaduwrijk terras en een privézwembad.
Ideaal voor een groepsvakantie met de hele familie of met een groep vrienden. De hoofdwoning heeft 5 slaapkamers voor 9 personen, en in 2 onafhankelijke bijgebouwen is er nog plaats voor 2 en 4 personen. Het vakantiehuis heeft een verwarmd privé zwembad en bevindt zich op loopafstand (+/- 300 m) van het gezellige dorpscentrum met winkels en restaurants. Ook ideaal foor fietsliefhebbers, er is eveneens een afgelsoten fietsenstalling.
De gite ligt landelijk op +/- 1,5 km van het gezellige Provencaalse plaatsje Pernes les Fontaines (winkels en restaurants). Het zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik met de eigenaren (die ter plaatse wonen in een aanliggende villa).
Het vakantiehuis ligt in een woonwijk ongeveer 1 km buiten het stadscentrum van Carpentras. Met vijf 2-persoonskamers en 2 badkamers kan het huis tot max 10 personen ontvangen.
Het vakantiehuis heeft 5 slaapkamers voor 11 personen in de hoofdwoning, en nog een zesde slaapkamer in een onafhankelijke aanbouw. Moderne inrichting, airconditioning en het vakantiehuis bevindt zich op loopafstand van het levendige dorpscentrum van het charmante plaatsje Pernes les Fontaines (+/- 300 m).
In de heuvels van het plaatsje Sablet, vlakbij Vaison la Romaine, recent gebouwde villa te huur voor 10 personen met air conditioning en omheind privé zwembad.
Alle vertrekken op de begane grond bieden toegang tot de tuin. Deze villa is comfortabel ingericht, de grote schuifpui biedt directe toegang tot het terras en het zwembad en zorgt tevens voor veel licht in de woning.
Het vakantiehuis ligt in een rustige wijk ongeveer 1,5 km buiten het plaatsje Le Barroux (dichtstbijzijnde winkels).