1. Coin Secret
  2. Home Provence
  3. Vakantiehuizen Provence
  4. Gard
  5. Verhuur met zwembad Gard

Vakantiehuizen Nages-et-Solorgues

In Nages-et-Solorgues, in Provence, biedt Coins Secrets villas, landhuizen en gites voor uw vakantie.

Maak uw keuze in ons aanbod van vakantiewoningen in Nages-et-Solorgues.
Voor uw vakantie in de Gard, bekijk ons aanbod van vakantiehuizen in Nages-et-Solorgues wat aan uw wensen voldoet en neem contact met ons op om uw vakantiehuis te boeken Coins Secrets biedt diverse vakantiehuizen, villa, farmhouse (mas) of mill in Nages-et-Solorgues of in de omliggende plaatsjes Montpellier, Cannes-et-Clairan, Saint-Gilles, Carnas...

Vakantie villa met verwarmd zwembad in de Gard tussen Nîmes en Cevennen
6 pers
3 slpk
2 badk

Vakantie villa voor 6 personen met verwarmd privé zwembad, omheinde tuin, nabij Nîmes, de Cevennen en de Bambouseraie d'Anduze - Ref. LMP-4067-2822 (3643)

Ruime vakantie villa in Cannes-et-Clairan nabij Nîmes en de Cevennen, verwarmd zwembad voor 6 personen. Een uitzonderlijke omgeving genesteld in het hart van het bos.

 

Vakantie villa met verwarmd zwembad tussen Nîmes en Cevennen

Cannes-et-Clairan (op 17 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd zwembad in de Gard
10 pers
5 slpk
3 badk

In Cannes-et-Clairan vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad, jacuzzi, omheinde tuin met bomen. Dicht bij Nîmes, de Cevennen en de Bambouseraie d'Anduze. - Ref. LMP-4072-2834 (3643)

Dit vakantiehuis in Cannes-et-Clairan bestaat uit 2 onafhankelijke villa's met een respectieve capaciteit van 6 en 4 personen met verwarmd privézwembad, jacuzzi, omheinde tuin met bomen, dicht bij Nîmes, de Cevennen en de Bambouseraie d'Anduze. Modern interieur, een uitzonderlijk kader, in een villawijk van het plaatsje Cannes-et-Clairan aan de rand van het bos.

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad Gard

Cannes-et-Clairan (op 17 km van Nages-et-Solorgues)
Gite met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie met 2 personen in Carnas tussen Nimes en Montpellier, Gard
2 pers
1 slpk
1 badk
2 Waarderingen

Gite voor 2 personen op luxe vakantie domein met gemeenschappelijk zwembad, tussen Nimes en Montpellier, ideaal voor koppels - Ref. PRO-2885-2007 (3020)

Deze voormalige priorij uit de 9e eeuw, is omgebouwd tot een luxe vakantiedomein met 6 prestigieuze gîtes, allemaal voor 2 personen. Het landgoed van 5 ha met gemeenschappelijk zwembad is omringd door wijngaarden. De gite is prachtig en modern ingericht, voor een romantisch verblijf met z'n tweetjes.

 

Gite zwembad vakantie Carnas Gard

Carnas (op 20 km van Nages-et-Solorgues)
Luxe vakantie appartement voor 2 personen in Carnas in de Gard tussen Nîmes en Montpellier
2 pers
1 slpk
1 badk
1 Waardering

Luxe vakantie appartement voor 2 personen op domein met gemeenschappelijk zwembad, voor vakantie tussen Nîmes en Montpellier - Ref. PRO-2887-2048 (3020)

Luxe vakantie appartement ideaal voor een romantische vakantie met z'n tweetjes, bijzonder gelegen op deze historische priorij uit de 9e eeuw, bevinden zich in totaal 6 prestigieuze vakantie appartementen, allemaal voor 2 personen. Het landgoed van 5 ha met gemeenschappelijk zwembad is omringd door wijngaarden. 

 

Luxe vakantie appartement zwembad Carnas Gard

Carnas (op 20 km van Nages-et-Solorgues)
Romantische gite met Spa voor 2 personen voor vakantie in Carnas in de Gard tussen Nîmes en Montpellier
2 pers
1 slpk
1 badk

Romantische gite met Spa voor 2 personen op vakantiedomein met gemeenschappelijk zwembad, voor vakantie tussen Nîmes en Montpellier - Ref. PRO-2888-2049 (3020)

Deze gite met Spa voor 2 personen is ideaal voor een romantische vakantie met z'n tweetjes, bijzonder gelegen op deze historische priorij uit de 9e eeuw, bevinden zich in totaal 6 mooie gites, allemaal voor 2 personen. Het landgoed van 5 ha met gemeenschappelijk zwembad is omringd door wijngaarden. 

 

Gite Spa vakantie Carnas Gard

Carnas (op 20 km van Nages-et-Solorgues)
Landhuis voor vakantie tussen Camargue en Provence met zwembad en Jacuzzi
9 pers
4 slpk
3 badk
18 Waarderingen

Landhuis met privé zwembad en Jacuzzi te huur voor vakantie op een wijndomein tussen Provence en Camargue - Ref. PRO-1397-739 (2046)

Het landhuis is gerenoveerd tot een sfeervol vakantiehuis met veel charme. Geniet van het prachtige uitzicht op de wijnvelden, het zwembad en de Jacuzzi.

 

Landhuis zwembad Jacuzzi vakantie Provence

Saint-Gilles (op 20 km van Nages-et-Solorgues)
Luxe vakantie villa voor 2 personen met verwarmd privé zwembad en jacuzzi in de Cevennen
2 pers
1 slpk
1 badk
2 Waarderingen

Luxe vakantie villa met verwarmd privé zwembad en jacuzzi voor een romantisch verblijf met 2 personen - Ref. PRO-3115-2304 (3020)

Deze moderne vakantie villa met glazen living geeft u de indruk buiten te leven in de prachtig aangelegde mediterrane tuin met bamboe, verwarmd privé zwembad en Jacuzzi.

 

Vakantie villa zwembad jacuzzi Cevennen

Carnas (op 20 km van Nages-et-Solorgues)
Gite voor 2 personen met zwembad in Carnas tussen Nîmes en Montpellier
2 pers
1 slpk
1 badk

In Carnas, tussen Nîmes en Montpellier, gite voor 2 personen op domein met gemeenschappelijk zwembad - Ref. PRO-2889-2050 (3020)

Dit voormalige klooster uit de 9e eeuw werd omgebouwd een kleinschalig vakantiedomein met in totaal 6 gîtes. Het domein ligt in een rustige omgeving, omringd door wijngaarden en met een park van 5 hectare. 

 

Gite vakantie Carnas Nimes Montpellier

Carnas (op 20 km van Nages-et-Solorgues)
Luxe gite met Jacuzzi voor vakantie in Carnas tussen Nîmes en Montpellier, Gard
2 pers
1 slpk
1 badk

Luxe gite met Jacuzzi voor vakantie met 2 personen op prachtig historisch domein met gemeenschappelijk zwembad, tussen Nîmes en Montpellier - Ref. PRO-2890-2051 (3020)

Luxe gite met Jacuzzi, ideaal voor een romantische vakantie met z'n tweetjes, bijzonder gelegen op deze historische priorij uit de 9e eeuw, bevinden zich in totaal 6 prestigieuze gites, allemaal voor 2 personen. Het landgoed van 5 ha met gemeenschappelijk zwembad is omringd door wijngaarden. 

 

Luxe gite Jacuzzi vakantie Nîmes Montpellier Gard

Carnas (op 20 km van Nages-et-Solorgues)
Gite met gemeenschappelijk zwembad voor vakantie met 2 personen in Carnas tussen Nïmes en Montpellier, Gard
2 pers
1 slpk
1 badk

Romantische gite voor 2 op luxe vakantie domein met gemeenschappelijk zwembad, voor vakantie tussen Nîmes en Montpellier - Ref. PRO-2886-2046 (3020)

Op deze historische priorij uit de 9e eeuw, bevinden zich 6 prestigieuze en comfortabel ingerichte gîtes, allemaal voor 2 personen, ideaal voor een toantisch verblijf met z'n tweetjes. Het landgoed van 5 ha met gemeenschappelijk zwembad is omringd door wijngaarden. 

 

Gite zwembad vakantie Carnas Gard

Carnas (op 20 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met zwembad voor vakantie met 8 personen in Blauzac, vlakbij Uzès, Provence
8 pers
4 slpk
2 badk
1 Waardering

Vakantiehuis met zwembad voor vakantie met 8 personen in Blauzac, vlakbij Uzès, in de Provence - Ref. PRO-2952-2143 (3131)

Het vakantiehuis met privé zwembad ligt op loopafstand van het plaatsje Blauzac (dichtstbijzijnde winkels) en op 8 km van de toeristische stad Uzes (winkels, restaurants...)

 

Vakantiehuis zwembad Uzès Provence

Blauzac (op 22 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad vlakbij Uzès Gard
12 pers
6 slpk
2 badk
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie vlakbij Uzès - Ref. PRO-3747-2760 (3598)

Het vakantiehuis ligt in de wijngaarden rond Saint-Dézéry, op ongeveer 15 km van Uzes. Het huis kan tot 12 personen ontvangen in 6 slaapkamers en 2 badkamers.

 

Vakantiehuis zwembad Uzès Gard

Saint-Dézéry (op 24 km van Nages-et-Solorgues)
Verhuur van een kasteel met privé zwembad en zicht op de Cevennen in Sauve, Gard
14 pers
7 slpk
5 badk

Kasteel uit de 13e eeuw met privé zwembad, gelegen in een park van 20 hectare met uitzicht op de Cevennen voor vakantie met 14 personen - Ref. LMP-3789-2786 (3602)

Het kasteel is smaakvol gerenoveerd en combineert modern comfort met historische architectonische elementen. Het heeft een privé zwembad en ligt in een bosrijk park. Het is geschikt voor vakantie met 14 personen.

 

Kasteel verhuur vakantie zwembad Sauve Anduze

Sauve (op 28 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiewoning met privé zwembad in Sauve in Occitanie
4 pers
2 slpk
1 badk

Vakantiewoning voor 4 personen met klein privé zwembad en tuin - Ref. LMP-3813-2797 (3602)

Recent gerenoveerd stenen vakantiewoning met tuin en klein privé zwembad, in een uitzonderlijke omgeving aan de voet van een kasteel en zijn park.

 

Vakantiewoning zwembad Sauve Occitanie

Sauve (op 28 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad vlakbij Uzès in de Gard, Provence
10 pers
5 slpk
5 badk

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad, vlakbij Uzès in de Gard, Provence - Ref. PRO-4106-2854 (3659)

Dit vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd privé zwembad bestaat uit de hoofdwoning met 3 slaapkamers en de onafhankelijke aanbouw (toegankelijk buitenom) met nog 2 slaapkamers. Het vakantiehuis ligt niet ver van Uzès, de Cevennen, Nîmes en de Bambouseraie d'Anduze. 

 

Vakantiehuis zwembad Uzès Gard

Baron (op 29 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantie villa met verwarmd privé zwembad in Saint-Siffret nabij Uzès
10 pers
5 slpk
5 badk

Moderne en luxe vakantie villa, verwarmd privé zwembad, zomerkeuken - Ref. PRO-3965-2811 (2923)

De villa is gelegen in een rustige woonwijk op ongeveer 2 km van het plaatsje Saint Siffret (eerste winkels) en op ongeveer 5 km van de prachtige stad Uzès. 

 

Vakantie villa verwarmd privé zwembad Uzès

Saint-Siffret (op 32 km van Nages-et-Solorgues)
Luxe vakantie villa voor 10 - 12 personen met verwarmd zwembad in Saint Siffret vlakbij Uzès - 12
12 pers
5 slpk
5 badk
8 Waarderingen

Luxe vakantie villa in Saint Siffret, vlakbij Uzès, voor 10 - 12 personen, verwarmd zwembad - Ref. PRO-2613-1887 (2923)

Luxe ingerichte villa van +/- 400 m² biedt plaats aan 10 - 12 personen. De villa ligt in een villawijk net buiten het dorpje Saint Siffret (dichtstbijzijnde winkels op +/- 2 km). Mooi aangelegde tuin met verwarmd privé zwembad, jacuzzi en fontein.

 

Luxe vakantie villa verwarmd zwembad Saint Siffret Uzes

Saint-Siffret (op 32 km van Nages-et-Solorgues)
Provence, vlakbij Arles, gite voor 2 personen met zwembad tussen Alpilles en Camargue
2 pers
studio
1 badk
34 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Laatst waardering
“wij gaan er zeker nog terug , goed ontvangst , echt prive , dikke merci aan claude voor de groentjes en fruit 2 x per week .”

In Raphele les Arles, tussen Alpilles en Camargue, gite met air-conditioning en privé zwembad. Voor 2 personen - Ref. PRO-1386-712 (2025)

Smaakvol gerenoveerde en modern ingerichte gite voor 2 personen met privé terras direct aan het zwembad dat eveneens volledig privé is voor de vakantiegangers.

 

Gite zwembad vakantie Arles Provence Camargue

Arles (op 35 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantievilla met privé zwembad huren voor vakantie vlakbij Arles, Provence
8 pers
4 slpk
2 badk
Onmiddelijke boeking

Vakantievilla met privé zwembad, op 4 km van de stad Arles, voor vakantie met 8 personen - Ref. PRO-4075-2842 (3644)

Deze modern en comfortabel ingerichte vakantievilla met omheinde tuin en privézwembad ligt in Pont-de-Crau, tussen Arles en Saint-Martin de Crau, vlakbij de Camargue (zandstrand). Zwembad met mooi poolhouse voorzien van een zomerkeuken.

 

Vakantievilla zwembad huren vakantie Arles

Arles (op 35 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met groot zwembad voor vakantie tussen Alpilles en Camargue
6 pers
3 slpk
4 badk
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis voor 6 personen voor vakantie tussen de Alpilles en de Camargue met groot zwembad - Ref. PRO-3547-2564 (3424)

Dit vakantiehuis kan tot 6 personen ontvangen in 3 slaapkamers en is ideaal gelegen voor zowel uitstapjes naar de Alpilles met de gezellige Provençaalse dorpjes als de Camargue en de middelandse zeekust. Het gedeelte van de tuin met het zwembad is omheind, voor de veiligheid van de allerkleinsten.

 

Vakantiehuis zwembad vakantie Alpilles Camargue

Arles (op 35 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantie villa met groot omheind zwembad voor vakantie tussen de Alpilles en de Camargue
8 pers
4 slpk
4 badk
1 Waardering
Onmiddelijke boeking

Vakantie villa met groot omheind zwembad voor vakantie met 8 personen tussen de Alpilles en de Camargue  - Ref. PRO-3451-2555 (3424)

Deze recent gerenoveerde vakantie villa kan comfortabel 8 personen ontvangen in 4 slaapkamers. De villa is ideaal gelegen voor uitstapjes naar de Alpilles met de gezellige Provençaalse dorpjes als de Camargue en de middelandse zeekust. Het gedeelte van de tuin met het zwembad is omheind, voor de veiligheid van de allerkleinsten.

 

Vakantie villa omheind zwembad Alpilles Camargue

Arles (op 35 km van Nages-et-Solorgues)
Villa met zwembad vakantie Arles, Camargue, Provence
10 pers
5 slpk
2 badk
5 Waarderingen
Laatst waardering
“We hebben met de hele familie genoten van een super verblijf. Het huis was fantastisch, voorzien van alles wat nodig is. De tuin en vooral het zwembad zijn een echte aanrader. We waren super tevreden in Arles.”

Arles, villa met privé zwembad vakantie Camargue, Provence. Voor 10 personen - Ref. PRO-1645-988 (2233)

Deze villa bevindt zich even buiten Arles, en heeft een mooi schaduwrijk terras, tuin en zwembad.

 

Vakantiehuis zwembad Arles Camargue Provence

Arles (op 35 km van Nages-et-Solorgues)
Prijs vanaf :
3213 € per week
Groot vakantiehuis met zwembad in Arles, Camargue
18 pers
9 slpk
6 badk
11 Waarderingen
Laatst waardering
“Wij hebben opnieuw een onvergetelijke vakantie gehad. De woning voldeed aan al onze verwachtingen én meer! Prachtig!!”

Groot vakantiehuis voor 18 personen met zwembad in Arles in het hart van de Camargue - Ref. PRO-1942-1346 (2478)

Dit historische domein, (Saint Louis bouwde diverse uitkijktorens langs de Rhône oever om tegen aanvallen te beschermen), voormalige uitkijktoren, wordt nu volledig gerenoveerd als vakantiedomein voor 20 personen aangeboden. Dichtstbijzijnde stranden van de Camargue binnen 10 minuten rijden met de auto.

 

Vakantiehuis zwembad Arles Camargue

Arles (op 35 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis huren met zwembad voor vakantie in Valliguières in de Provence Gard
7 pers
3 slpk
2 badk
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met zwembad voor vakantie in Valliguières, Gard Provence, vlakbij Uzès en de Pont du Gard - Ref. PRO-3653-2668 (3524)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen op ongeveer 1 km van het plaatsje Valliguières in de Gard, Provence.

 

Vakantiehuis zwembad vakantie Valliguières Provence Gard

Valliguières (op 37 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met airconditioning en zwembad in Boulbon in de Provence
8 pers
4 slpk
3 badk

Vakantiehuis met airconditioning en omheind zwembad in Boulbon, omheinde tuin met bomen - Ref. PRO-4116-2875 (3672)

Het vakantiehuis is prachtig gelegen in een rustig eikenbos in de buurt van de abdij van St. Michel de Frigolet, op ongeveer 3 km van het centrum van Boulbon en zijn winkels.

 

Vakantiehuis met airconditioning en zwembad

Boulbon (op 38 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis voor 7 personen met groot zwembad voor vakantie in Fontvieille in de Alpilles
7 pers
4 slpk
3 badk
8 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met groot zwembad voor vakantie met 7 personen in Fontvieille, Alpilles - Ref. PRO-3088-2265 (3223)

Het vakantiehuis ligt aan het begin van het dorpje Fontvieille (winkels en restaurants binnen 1 km), en heeft een grote tuin en een groot zwembad. Het huis is aan één kant met een ander huis verbonden (tijdens de verhuur afgesloten). OP het niet omheinde perceel bevinden zich in totaal 3 huizen. 

 

Vakantiehuis zwembad Fontvieille Alpilles

Fontvieille (op 39 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis voor 4 personen met zwembad in Fontvieille in de Alpilles in de Provence
4 pers
2 slpk
2 badk
2 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met zwembad voor vakantie in het centrum van Fontvieille  - Ref. PRO-3669-2685 (3544)

Het vakantiehuis is onlangs gerenoveerd, open naar de tuin met zwembad, heeft twee 2-persoons slaapkamers met airconditioning en eigen badkamer. Het centrum met alle winkels is te voet bereikbaar.

 

Vakantiehuis zwembad Fontvieille Alpilles Provence

Fontvieille (op 39 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantievilla met zwembad huren voor vakantie in Fontvieille in de Alpilles in de Provence
8 pers
4 slpk
3 badk
1 Waardering
Onmiddelijke boeking

Vakantievilla met zwembad voor vakantie in het centrum van Fontvieille  - Ref. PRO-3668-2684 (3544)

De villa is onlangs gerenoveerd, open naar de tuin met zwembad, heeft vier 2-persoons slaapkamers met airconditioning, geschikt voor vakantie met 8 personen. Het centrum met alle winkels is te voet bereikbaar.

 

Vakantievilla zwembad Fontvieille Alpilles Provence

Fontvieille (op 39 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis huren met verwarmd privé zwembad voor vakantie in Fontvieille, Alpilles, Provence
6 pers
3 slpk
3 badk
5 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Laatst waardering
“Prachtig huis. Een voorbeeld voor heel veel vakantiehuizen. Alles was aanwezig en van goede kwalitiet. Een echte aanrader ! Tophuis.”

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad voor vakantie met 6 personen in Fontvieille, Alpilles, Provence - Ref. PRO-3215-2373 (3298)

Het vakantiehuis ligt op loopafstand van het centrum van Fontvieille (alle winkels). Het verwarmde zwembad is beveiligd met een veiligheidsafdekking maar eveneens afgeschermd met een hek.

 

Vakantiehuis zwembad huren vakantie Fontvieille Alpilles Provence

Fontvieille (op 39 km van Nages-et-Solorgues)
Landhuis met verwarmd zwembad voor vakantie met 7 personen in de Alpilles
7 pers
3 slpk
3 badk
Onmiddelijke boeking
Speciale
aanbieding

Landhuis voor vakantie met 7 personen met tuin en verwarmd zwembad in het centrum van het dorp Fontvieille - Ref. PRO-4070-2827 (3273)

Groot landhuis voor vakantie met 7 personen (6 volwassenen + 1 kind), met tuin en verwarmd zwembad, aan het einde van een doodlopende weg in het centrum van het dorp Fontvieille, alle winkels zijn te voet bereikbaar.

**Speciale aanbieding** 21 % Korting voor een verblijf tussen 3 Juni 2023 en 16 Juni 2023 inbegrepen
 

Landhuis vakantie verwarmd zwembad Alpilles

Fontvieille (op 39 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis voor 11 personen met verwarmd zwembad in Fontvieille in de Alpilles
11 pers
5 slpk
4 badk
6 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Speciale
aanbieding

Vakantiehuis voor 11 personen met verwarmd zwembad in het plaatsje Fontvieille in de Alpilles - Ref. PRO-3144-2338 (3273)

Het vakantiehuis biedt ruime kamers, het huis ligt op het einde van een doodlopende straat in het centrum van het dorpje Fontvieille, alle winkels zijn te voet bereikbaar. Verwarmd zwembad. 

**Speciale aanbieding** 20 % Korting voor een verblijf tussen 3 Juni 2023 en 16 Juni 2023 inbegrepen
 

Vakantiehuis Fontvieille Alpilles zwembad

Fontvieille (op 39 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met verwarmd zwembad voor vakantie in Fontvieille in de Alpilles
6 pers
3 slpk
3 badk
4 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis voor 6 personen met verwarmd privé zwembad voor vakantie in de Alpilles, in het historische plaatsje Fontvieille, verwarmd privé zwembad - Ref. PRO-3361-2484 (3375)

Vakantiehuis voor 6 personen in Fontvieille, in het historische deel van het dorp. Het vakantiehuis heeft een binnenplaats en een tuin rondom een verwarmd privézwembad.

 

Vakantiehuis zwembad Fontvieille Alpilles

Fontvieille (op 39 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met zwembad en tuin in Fontvieille in de Alpilles
11 pers
5 slpk
3 badk
10 Waarderingen

Charmant vakantiehuis, landelijk gelegen op 3 km van het plaatsje Fontvieille in de Alpilles, met mooie tuin en zwembad voor vakantie in de Provence met 11 personen - Ref. PRO-3043-2230 (3193)

Charmant vakantiehuis met mooie tuin en zwembad, rustig en landelijk gelegen tussen Fontvieille en de abdij van Montmajour, dichtstbijzijnde winkels in Fontvielle (3 km). Het vakantiehuis heeft 5 slaapkamers waarvan één kindersplaapkamer (met stapelbed), het huis is daarom geschikt voor vakantie met max 8 volwassenen en 3 kinderen.

 

Vakantiehuis zwembad tuin Fontvieille Alpilles

Fontvieille (op 39 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis huren met privé zwembad voor vakantie in Saint-Étienne-du-Grès in de Provence
6 pers
3 slpk
3 badk
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in Saint-Étienne-du-Grès  - Ref. PRO-3715-2721 (3482)

Het vakantiehuis heeft een mooi aangelegde tuin met privé zwembad en ligt aan de uitgang van het dorp Saint-Etienne-du-Grès, richting Arles.

 

Vakantiehuis vakantie zwembad Saint-Étienne-du-Grès

Saint-Étienne-du-Grès (op 40 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met privé zwembad huren voor vakantie in Saint-Etienne-du-Grès Alpilles
11 pers
5 slpk
3 badk
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met privé zwembad in Saint-Etienne-du-Grès in de buurt van Saint-Rémy-de-Provence - Ref. PRO-3693-2704 (3482)

Het vakantiehuis ligt aan de rand van het plaatsje Saint Etienne du Grès in de richting van Arles. Het huis kan tot 10 personen ontvangen in 5 2-persoonsslaapkamers.

 

Vakantiehuis vakantie zwembad Saint-Etienne-du-Grès Alpilles

Saint-Étienne-du-Grès (op 40 km van Nages-et-Solorgues)
Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad voor vakantie in Saintes Maries de la Mer, Camargue
4 pers
2 slpk
2 badk
6 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Gite voor 4 personen met verwarmd privé zwembad voor vakantie in Saintes-Maries-de-la-Mer, in de Camargue - Ref. PRO-3443-2552 (3421)

Karakteristieke gite met rieten dak voor vakantie met 4 personen, de gite ligt op het domein van de eigenaren die ter plaatse wonen. Het zwembad is privé voor de vakantiegasten in de gite. Het domein ligt tussen het ornithologische park van Pont de Gau en het begin van het charmante plaatsje Saintes Maries de la Mer, in een doodlopende straat.

 

Gite 4 personen vakantie Camargue verwarmd zwembad

Saintes-Maries-de-la-Mer (op 41 km van Nages-et-Solorgues)
Gite met airconditioning en verwarmd privé zwembad voor vakantie in Saintes Marie de la Mer in de Camargue
6 pers
3 slpk
2 badk
1 Waardering
Onmiddelijke boeking

Gite voor 6 personen met verwarmd zwembad voor vakantie in Saintes Marie de la Mer in de Camargue - Ref. PRO-3442-2551 (3421)

De gite bevindt zich op het domein van de eigenaren die ter plaatse wonen en u hartelijk ontvangen. De gite heeft een verwarmd privé zwembad en ligt in het hart van de Camargue, tussen het ornithologische park van de Pont de Gau en de ingang van het charmante plaatsje Saintes Maries de la Mer, in een doodlopende straat.

 

Gite zwembad vakantie Camargue Saintes Marie de la Mer

Saintes-Maries-de-la-Mer (op 41 km van Nages-et-Solorgues)
Saintes-Maries-de-la-mer, Camargue, vakantiehuis met verwarmd zwembad voor vakantie met 10 personen
10 pers
5 slpk
4 badk
2 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis voor 10 personen met verwarmd zwembad in Saintes Maries de la Mer, Camargue - Ref. PRO-3441-2550 (3421)

Het vakantiehuis is gelegen in een doodlopende straat nabij het centrum van Saintes Maries de la Mer. Het vakantiehuis bestaat uit de hoofdwoning (6 personen) en een onafhankelijke tweede woning (4 personen). Verwarmd privé zwembad.

 

Vakantiehuis verwarmd zwembad vakantie Camargue Saintes Marie de la Mer

Saintes-Maries-de-la-Mer (op 41 km van Nages-et-Solorgues)
Provencaals vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in Rochefort du Gard, vlakbij Avignon, in de Provence
6 pers
3 slpk
1 badk
8 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Provencaals vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in Rochefort du Gard, in de Provence vlakbij Avignon - Ref. PRO-3170-2350 (3279)

Dit typisch Provencaals ingerichte vakantiehuis ligt in een rustige en groene woonwijk op ongeveer 1,5 km van het dorpscentrum met alle winkels. 

 

Vakantiehuis zwembad vakantie Rochefort du Gard Provence

Rochefort-du-Gard (op 42 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met privé zwembad te huur in Lussan in de Gard, Provence
10 pers
4 slpk
4 badk
3 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie met 10 personen in Lussan-Malataverne, in de Gard, Provence, tussen Uzès en Barjac - Ref. PRO-3106-2298 (3246)

Karakteristiek vakantiehuis bestaande uit de hoofdwoning (6 personen) en een onafhankelijke aanliggende gite (4 personen). Het vakantiehuis is landelijk gelegen op +/- 3 km van Lussan (bezoek de beroemde Concluses de Lussan). Privé zwembad beveiligd met alarm.

 

Vakantiehuis zwembad Lussan Gard Provence

Lussan (op 42 km van Nages-et-Solorgues)
Gite voor 3-4 personen met privé zwembad voor vakantie in Lussan in de Gard, Provence
4 pers
1 slpk
1 badk
1 Waardering

Gite met privé zwembad voor vakantie met 3-4 personen in Lussan-Malataverne, in de Gard, Provence, tussen Uzès en Barjac - Ref. PRO-3107-2299 (3246)

De gite ligt aan het landhuis van de eigenaren, die vaak weg zijn maar af en toe ter plaatse kunnen verblijven. Het zwembad blijft echter volledig privé voor de gite. De gite ligt op +/- 3 km van het plaatsje Lussan (beroemd om de Concluses de Lussan).

 

Gite prive zwembad Lussan Gard Provence

Lussan (op 42 km van Nages-et-Solorgues)
Prijs vanaf :
1696 € per week
Villa te huur voor vakantie in Rochefort du Gard
8 pers
3 slpk
3 badk
7 Waarderingen
Laatst waardering
“We verbleven er in juli 2013 met 4 volwassenen en 2 kinderen en zijn zeer tevreden. Prachtige ligging. Zeer mooi uitzicht op de vallei. Veel mooie locaties in de omgeving. Een echte aanrader.”

Charmante villa met privé zwembad in Rochefort du Gard, vlakbij Avignon. Voor 7/8 personen - Ref. PRO-958-252 (1644)

Comfortabele villa met uitzicht over : de Alpilles, de Mont Ventoux, de Dentelles de Montmirail…

 

Villa vakantie zwembad Rochefort du Gard Provence

Rochefort-du-Gard (op 42 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiewoning met verwarmd gemeenschappelijk zwembad in Gaujac Gard
2 pers
1 slpk
1 badk

Vakantiewoning voor 2 personen met uitzicht op een prachtige tuin, gemeenschappelijk verwarmd zwembad - Ref. PRO-3962-2806 (3636)

Gelegen in Gaujac, tussen Avignon en de Gorges de l'Ardèche, vakantiewoning voor 2 personen in Balinese stijl. Het verwarmde zwembad wordt gedeeld met de eigenaren, die ter plaatse wonen.

 

Vakantiewoning Gaujac Gard

Gaujac (op 42 km van Nages-et-Solorgues)
Villa met zwembad te huur voor vakantie in Barbentane, Provence : Coin Secret
8 pers
4 slpk
2 badk
15 Waarderingen
Onmiddelijke boeking
Laatst waardering
“Het huisje is mooi, praktisch en goed gelegen. Het bewaart ook goed de koelte. Het zwembad en de tuin zijn heel aangenaam en de omgeving is fantastisch.”

Villa met privé zwembad voor vakantie in Barbentane tussen Avignon en Saint Rémy de Provence. Voor 8 personen - Ref. PRO-1882-1270 (2422)

Villa te huur met zwembad voor vakantie in Barbentane tussen Saint Rémy de Provence en Avignon.
De villa heeft een grote tuin met zwembad en ligt op +/- 100 m van het dorpscentrum met alle winkels.

 

Villa zwembad Barbentane Provence

Barbentane (op 43 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met zwembad voor 7 personen in Barbentane, vlakbij Avignon
7 pers
4 slpk
2 badk
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met zwembad in Barbentane, tussen Avignon en de Alpilles - Ref. PRO-2951-2137 (3124)

Het vakantiehuis is landelijk gelegen maar niet afgezonderd, op +/- 1,5 km van Barbentane en de winkels. Landelijke omgeving vlakbij de middeleeuwse stad Avignon (11 km). Het vakantiehuis kan tot 7 personen ontvangen in 4 slaapkamers en 2 badkamers.

 

Vakantiehuis zwembad Barbentane Avignon

Barbentane (op 43 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met privé zwembad en airconditioning te huur in de Provence
8 pers
4 slpk
2 badk
6 Waarderingen
Onmiddelijke boeking

Vakantiehuis met verwarmd privé zwembad te huur in Barbentane tussen Avignon en Saint Rémy de Provence. Voor 8 personen - Ref. PRO-1537-868 (2133)

Dit vakantiehuis is recent gerenoveerd en heeft een modern interieur en biedt comfortabele en zonnige kamers. Het huis ligt op het platteland in een rustige omgeving maar niet afgelegen, op +/- 2 km van de winkels.

 

Vakantiehuis zwembad Barbentane Provence

Barbentane (op 43 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met zwembad huren voor vakantie in Barbentane in de Provence
6 pers
3 slpk
2 badk

Vakantiehuis met privé zwembad voor vakantie in Barbentane, Provence - Ref. PRO-3666-2679 (3522)

Het vakantiehuis heeft een omheinde tuin met bomen, een privé zwembad en een ruim terras. Het vakantiehuis ligt op ongeveer 800 m van het centrum van Barbentane en de winkels.

 

Vakantiehuis zwembad vakantie Barbentane Provence

Barbentane (op 43 km van Nages-et-Solorgues)
Groot vakantiehuis met zwembad, jacuzzi en sauna voor vakantie in de Provence
14 pers
6 slpk
5 badk
1 Waardering

Groot vakantiehuis voor 14 personen met zwembad, jacuzzi en sauna in Cavillargues, voor een geslaagde vakantie met familie of vrienden in de Provence - Ref. PRO-3359-2473 (3359)

Het vakantiehuis bestaat uit 2 onafhankelijke villa's met in totaal 6 slaapkamers en 5 badkamers. Het vakantiehuis ligt op een wijngoed in activiteit en heeft een privézwembad, jacuzzi, sauna, jeu de boules terrein, voor een geslaagde vakantie met familie of vrienden.

 

Vakantiehuis zwembad jacuzzi sauna Provence

Cavillargues (op 43 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantiehuis met zwembad in Barbentane niet ver van Saint Rémy de Provence
8 pers
3 slpk
2 badk
7 Waarderingen

Vakantiehuis met privé zwembad in Barbentane nier ver van Saint Rémy de Provence. Voor 6 volwassenen + 2 kinderen - Ref. PRO-1968-1393 (2494)

Dit vakantiehuis is centraal gelegen voor daguitstapjes in de Provence : vlakbij de Alpilles en  Avignon. Het dorpscentrum van Barbentane (winkels) ligt op +/- 2 km.

 

Vakantiehuis zwembad Barbentane Provence

Barbentane (op 43 km van Nages-et-Solorgues)
Vakantievilla met privé zwembad, vakantiehuis huren in Cavillargues, Gard, Provence
8 pers
3 slpk
2 badk

Vakantiehuis in Cavillargues, in de Gard, Provence, voor 8 personen (6 volwassenen en 2 kinderen) met privé zwembad - Ref. PRO-3570-2582 (3446)

Het vakantiehuis kan tot 8 personen ontvangen in 3 slaapkamers. Het privé zwembad is beveiligd met een (handmatig af te rollen) veiligheidsafdekking en heeft eveneens een alarm.

 

Vakantievilla vakantiehuis vakantie Cavillargues Gard Provence

Cavillargues (op 43 km van Nages-et-Solorgues)
<< Begin < Vorige 1 2 3 4 Volgende > Einde >>
Resultaten 1 - 50 van 154