Overweeg vakantie in een vakantiehuis in Provence, kies in onze selektie van huizen en gites met privé zwembad te huur in Nīmes.... Voor uw droomvakantie in de Gard, kies in ons aanbod van vakantiehuizen in Nīmes en registreer uw boeking.
Wij bieden een ruime keuze in vakantiewoningen met privé zwembad in Nīmes of in de omliggende plaatsjes Villa huren met privé zwembad in Avignon, Vakantiehuis met verwarmd prive zwembad in Saint-Gilles of Vakantiehuis met privé zwembad in Arles
Het vakantiehuis met privé zwembad ligt op loopafstand van het plaatsje Blauzac (dichtstbijzijnde winkels) en op 8 km van de toeristische stad Uzes (winkels, restaurants...)
Gelegen in een rustige omgeving aan de buitenkant van het dorp op ongeveer 600 m van het centrum met de winkels. De gite opent direct naar het privé zwembad en de overdekte zomerkeuken.
Het landhuis is gerenoveerd tot een sfeervol vakantiehuis met veel charme. Geniet van het prachtige uitzicht op de wijnvelden, het zwembad en de Jacuzzi.
Luxe ingerichte villa van +/- 400 m² biedt plaats aan 10 - 12 personen. De villa ligt in een villawijk net buiten het dorpje Saint Siffret (dichtstbijzijnde winkels op +/- 2 km). Mooi aangelegde tuin met verwarmd privé zwembad, jacuzzi en fontein.
Het vakantiehuis is landelijk gelegen op ongeveer 1 km van het plaatsje Valliguières in de Gard, Provence.
Smaakvol gerenoveerde en modern ingerichte gite voor 2 personen met privé terras direct aan het zwembad dat eveneens volledig privé is voor de vakantiegangers.
Deze recent gerenoveerde vakantie villa kan comfortabel 8 personen ontvangen in 4 slaapkamers. De villa is ideaal gelegen voor uitstapjes naar de Alpilles met de gezellige Provençaalse dorpjes als de Camargue en de middelandse zeekust. Het gedeelte van de tuin met het zwembad is omheind, voor de veiligheid van de allerkleinsten.
Dit vakantiehuis kan tot 6 personen ontvangen in 3 slaapkamers en is ideaal gelegen voor zowel uitstapjes naar de Alpilles met de gezellige Provençaalse dorpjes als de Camargue en de middelandse zeekust. Het gedeelte van de tuin met het zwembad is omheind, voor de veiligheid van de allerkleinsten.
Dit vakantiehuis is smaakvol ingericht voor 6 personen. Het vakantiehuis ligt dicht bij het stadscentrum en een winkelcentrum, alle winkels zijn te voet bereikbaar.
Dit historische domein, (Saint Louis bouwde diverse uitkijktorens langs de Rhône oever om tegen aanvallen te beschermen), voormalige uitkijktoren, wordt nu volledig gerenoveerd als vakantiedomein voor 20 personen aangeboden. Dichtstbijzijnde stranden van de Camargue binnen 10 minuten rijden met de auto.
Deze villa bevindt zich even buiten Arles, en heeft een mooi schaduwrijk terras, tuin en zwembad.
Deze moderne vakantie villa met glazen living geeft u de indruk buiten te leven in de prachtig aangelegde mediterrane tuin met bamboe, verwarmd privé zwembad en Jacuzzi.
Het vakantiehuis heeft een mooi aangelegde tuin met privé zwembad en ligt aan de uitgang van het dorp Saint-Etienne-du-Grès, richting Arles.
Het vakantiehuis ligt aan de rand van het plaatsje Saint Etienne du Grès in de richting van Arles. Het huis kan tot 10 personen ontvangen in 5 2-persoonsslaapkamers.