Kies en geniet van uw vakantie in Provence in ons aanbod van vakantiehuizen in Suze-la-Rousse.
Voor een geslaagde vakantie in Drôme, zoek met filters op onze lijst van vakantiehuizen in Suze-la-Rousse en boek direct on line Wij bieden een ruime keuze in vakantiewoningen , lodge, apartment of designer villa in Suze-la-Rousse of in de omliggende plaatsjes Avignon, La Baume-de-Transit, Sainte-Cécile-les-Vignes, Tulette...
Dit authentieke Provençaalse landhuis voor 10 personen met privé zwembad bevindt zich in de Drome Provençale, in La Baume de Transit vlakbij Suze la Rousse.
Deze Mas is smaakvol gerenoveerd, en heeft zijn authentieke charme bewaard. Karakteristieke details zijn bewaard gebleven en aangevuld met modern comfort. De Mas biedt lichte vertrekken en ruime kamers zodat iedereen zijn plekje kan vinden op dit sfeervolle domein.
Bijzonder modern ingericht vakantiehuis met verwarmd privé zwembad in een rustige wijk aan de rand van het dorp Sainte Cécile les Vignes voor vakantie tussen Drome en Vaucluse.
Het landhuis heeft zijn authentieke charme bewaard en is rustig en landelijk gelegen in de wijngaarden op +/- 2 km van Tilette. Verwarmd privé zwembad en vrij uitzicht over de wijngaarden en de Mont Ventoux.
Dit Provencaalse landhuis ligt in Montségur sur Lauzon in de Drôme Provençale, en kan tot 11 personen ontvangen. Het huis is onlangs gerenoveerd, biedt veel ruimte en kan met 6 slaapkamers tot 11 personen comfortabel ontvangen. Het huis is landelijk gelegen op een terrein van 10 ha met een rivier. Het huis heeft een erg mooie binnenplaats en een overdekte ruimte voor het huis. Privé zwembad.
Deze eigentijds ingerichte villa met airconditioning ligt net iets buiten het dorpscentrum van Uchaux, de schuifpuien bieden directe toegang tot het terras, de tuin en het verwarmde zwembad.
De villa is gelegen aan de rand van het dorpje Uchaux en zeer dicht bij de wijnroute "Côtes du Rhône". De villa heeft airconditioning, een privé zwembad en een mooi uitzicht op de Mont Ventoux en de omliggende wijngaarden.
In de Drôme Provençale, tussen kastelen, wijngaarden en olijbomen met uitzicht op La Garde Adhémar ; één van Frankrijks mooiste dorpjes, ligt deze Provencaalse Mas uit de 18e eeuw met zijn binnenplaats met platanen en olijfbomen, niet ver van alle voorzieningen.
In de Drôme Provençale, tussen kastelen, wijngaarden en olijbomen met uitzicht op La Garde Adhémar ; één van Frankrijks mooiste dorpjes, ligt deze Provencaalse Mas uit de 18e eeuw met zijn binnenplaats met platanen en olijfbomen, niet ver van alle voorzieningen.
In de Drôme Provençale, tussen kastelen, wijngaarden en olijbomen en met uitzicht op La Garde Adhémar ; één van Frankrijks mooiste dorpjes, ligt deze Provencaalse Mas uit de 18e eeuw met zijn karakteristieke binnenplaats met platanen en olijfbomen, niet ver van alle voorzieningen.
Het landhuis is prachtig gelegen tussen de wijnvelden met uitzicht op de Mont Ventoux, dichtstbijzijnde winkels in Visan op +/- 2 km.
De gite ligt op de begane grond met directe toegang tot het privé terras en de kleine privé tuin voor de gite. Het domein bestaat uit het grote landhuis van de eigenaren, met een tweede gite (voor 4 - 5 personen) en de woning van de eigenaren (een echtpaar met hond). Het omheinde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik met de vakantiegangers in de tweede gite.
Deze vakantiewoning ligt op de eerste verdieping van het landhuis van de eigenaren, samen met een tweede gite (voor 4 personen) en de woning van de eigenaren die ter plaatse wonen (een echtpaar met hond). Het omheinde zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik met de vakantiegangers in de tweede gite.
Bovenaan het plaatsje Roaix, omgeving Vaison la Romaine, charmant en recent gerestaureerde gîte te huur voor 4 personen met verwarmd zwembad.
De gîte bevindt zich in het oude gedeelte van het plaatsje Roaix, op de begane grond van een mooi dorpshuis met grote tuin en vrij uitzicht.
Gite voor 2 personen op een domein van 6 ha van wijnvelden, rustig en landelijk gelegen. De dominante ligging zorgt voor een schitterend uitzicht. Het domein bestaat uit deze gite en de woning van de eigenaren. Het zwembad is voor gemeenschappelijk gebruik met de eigenaren.
Dit vakantiehuis voor 8 personen (4 slaapkamers) is smaakvol ingericht en ligt in een zeer rustige en natuurlijke omgeving op slechts 1 km van het plaatsje Roussas en op 10 km van Grignan (alle voorzieningen).
De gite bevindt zich op het domein van de eigenaren die ter plaatse wonen in een aanliggende woning. Het domein is gelegen tussen het dorp Richerenches en de stad Valréas, omgeven door wijnvelden. De dichtstbijzijnde winkels liggen op ongeveer 1,5 km afstand in Richerenches of op ongeveer 5 km afstand in Valréas.
Deze Provençaalse Mas is onlangs gerestaureerd, is landelijk gelegen tussen Valréas en Richereches en is te huur als vakantiehuis. De Mas biedt ruimtelijke vertrekken en een sfeervolle inrichting. Met 5 slaapkamers kan het landhuis tot 10 personen comfortabel ontvangen. De Mas is landelijk gelegen temidden van wijnvelden.
Groot landhuis prachtig gelegen in de wijngaarden, verwarmd privé zwembad en prachtig uitzicht op de Dentelles de Montmirail. Dichtstbijzijnde winkels op +/- 3 km in Violès.
In Sablet, omgeving van Vaison la Romaine en Séguret, landhuis voor 10 personen in dorpje met beveiligd privé zwembad.
U zult aangenaam verrast zijn van de rustige omgeving vlakbij het dorpje.
In de heuvels van het plaatsje Sablet, vlakbij Vaison la Romaine, recent gebouwde villa te huur voor 10 personen met air conditioning en omheind privé zwembad.
Alle vertrekken op de begane grond bieden toegang tot de tuin. Deze villa is comfortabel ingericht, de grote schuifpui biedt directe toegang tot het terras en het zwembad en zorgt tevens voor veel licht in de woning.
De villa heeft airconditioning in de leefruimte en de slaapkamers en biedt plaats aan meerdere koppels / families. Het grote overdekte terras biedt een prachtig uitzicht op de Mont Ventoux, het stadscentrum van Vaison la Romaine (alle winkels en restaurants) ligt op ongeveer 1,8 km (loopafstand).
De villa is nieuw gebouwd, gelegen in een woonwijk aan de rand van de stad Vaison la Romaine (centrum op ongeveer 2 km afstand) aan de rand van een heuvel. Met 3 tweepersoonskamers + een slaapbank in de woonkamer is de villa geschikt voor maximaal 7 personen.
Het huis is prachtig gelegen op een heuvel met bijzonder mooi uitzicht op de Mont Ventoux.
Dit vakantiehuis is landelijk gelegen in het hart van de wijngaarden, maar niet afgelegen, u vind de dichtstbijzijnde winkels op +/- 1 km. Mooi vrij uitzicht op de Mont Ventoux.
Deze gite maakt deel uit van een recent gebouwd stenen landhuis, zijn bijgebouwen en het zwembad. Het domein ligt in een zeer natuurlijke omgeving, omgeven door wijnvelden, olijfbomen en lavendelvelden.
Dit charmante Provencaalse vakantiehuis ligt in een prachtige natuurlijke omgeving op +/- 8 km van Vaison la Romaine, niet ver van van de Mont Ventoux. Privé zwembad, meerdere zitjes en terrasjes.
De villa heeft een moderne inrichting, een omheind terrein met verwarmd zwembad en bevind zich in een rustige wijk net buiten het centrum met alle winkels. Ideaal uitgangspunt voor wandelingen in de Dentelles de Montmirail en fietsers ontdekken de plaatsjes Vacqueyras, Gigondas, Aubignan en natuurlijk de Mont Ventoux.
Dit vakantie appartement is zojuist volledig gerenoveerd: het is gelegen op de 3e en laatste verdieping met lift. Het uitzicht is dominant op het centrale plein van de stad: de plaats waar elke donderdag de grote Provençaalse markt plaatsvindt. Ideale ligging om de stad Nyons en de prachtige natuurlijk omgeving van de Drome Provençale te ontdekken.
Mooi ingericht vakantiehuis ideaal voor een vakantie met familie of vrienden in de Provence. Het vakantiehuis ligt op de top van de heuvel, op een groot grondstuk (7500m2) met bomen op slechts 4 km van het centrum van Vaison la Romaine (alle winkels en restaurants), rustig gelegen maar niet geïsoleerd.
De ideale plek voor een ontspannen vakantie in de Provence met familie of vrienden ! het landuis is gelegen op de top van de heuvel, op een groot terrein (7500 m2) met honderdjarige bomen op slechts 4 km van het centrum van Vaison la Romaine (alle voorzieningen), landelijk gelegen maar niet geïsoleerd.
Dit prachtige historische pand is zeer smaakvol gerestaureerd en biedt 3 zeer comfortabel ingerichte vakantie appartementen. Alle 3 de appartementen zijn geschikt voor 2 personen; ideaal voor een romantisch verblijf. De eigenaren, een echtpaar, wonen op de begane grond en heten u van harte welkom met respect voor ieders privacy. Tegenover het huis ligt de rivier (zonnen en baden mogelijk), en op minder dan 500 m ligt het grote publieke buitenzwembad van Nyons. Het charmante en levendige centrum met alle winkels en restaurants ligt op enkele stappen.
De villa bevindt zich in een rustige omgeving op +/- 300 m van het dorpscentrum en de winkels. De villa heeft een privé zwembad en is voorzien van airconditioning.
Dit prachtige herenhuis is smaakvol gerestaureerd en beschikt over 3 zeer comfortabel ingerichte vakantie appartementen, elk voor 2 personen, ideaal voor een romantisch verblijf. De eigenaren, een echtpaar, wonen op de begane grond en verwelkomen u hartelijk met respect voor ieders privacy.
Dit prachtige historische pand is zeer smaakvol gerestaureerd en omvat 3 zeer comfortabel ingerichte vakantie appartementen. Alle 3 de appartementen zijn geschikt voor 2 personen; ideaal voor een romantisch verblijf. De eigenaren, een echtpaar, wonen op de begane grond en heten u van harte welkom met respect voor ieders privacy. In de rivier tegenover het huis kan ook gezwommen worden, een groot openbaar publiek buitenzwembad ligt op minder dan 500 m.
Dit buitengewoon luxueuze domein heeft een zeer geraffineerde en “design” inrichting en bevindt zich te midden van de wijnvelden in de omgeving van Laudun.
Het huis ligt op een terrein van 3 hectare, met olijfbomen en een vrij uitzicht op het Zuiden, niet ver van de steden Avignon en Uzès. Het domein is gedurende 3 jaar gerestaureerd tot een ideale locatie om vrienden, klanten of relaties te ontvangen, voor fotoreportages of films... of een andere speciaal evenement. Het domein biedt luxe, comfort en privacy.
Het vakantiehuis ligt temidden van wijnvelden. Ruime zomerkeuken tegenover het zwembad. Het huis ligt op +/- 1 km van het beroemde plaatsje Chateauneuf du Pape, wereldberoemd om zijn wijnen.
De gite ligt aan de rand van het dorp, u vindt de dichtstbijzijnde winkels in Cornillon (5 km) of Goudargues (6 km).
Villa met zwembad voor vakantie in Roquemaure in de Gard Provençal, niet ver van Chateauneuf du Pape.
Dit 18e eeuwse landhuis is volledig gerenoveerd en biedt een sfeervolle moderne inrichting.
De villa bevindt zich in het plaatsje Roquemaure op ongeveer 300 m van het dorpscentrum en de winkels. Verwarmd privé zwembad.
Het 18e eeuwse domein is geheel gerenoveerd met behoud van authentieke elementen maar met een zeer smaakvolle moderne inrichting. Het vakantiehuis ligt in de wijnvelden op +/- 3 km van het dorpscentrum met alle winkels.
De villa is bijzonder licht van binnen : Alle vertrekken op de begane grond hebben vensterdeuren met directe toegang tot terras en tuin.
Het verwarmde zwembad is een extra comfort in voor en na seizoen.
Het vakantiehuis ligt in een rustige wijk ongeveer 1,5 km buiten het plaatsje Le Barroux (dichtstbijzijnde winkels).
Het ruime landhuis wordt aangeboden als vakantiehuis voor 8 personen, en is gelegen op een uitgestrekt domein van 10 hectare waarvan 2000 m² grond direct voor het landhuis toegankelijk is voor de vakantiegangers. Groot privé zwembad (17m x 4m).
Het vakantiehuis is gelegen in een rustige woonwijk op +/- 1,5 km van het dorpscentrum met de dichtstbijzijnde winkels. Omheind privé zwembad ideaal voor een vakantie met jonge kinderen.
Het huis heeft 3 2-persoons slaapkamers, elke slaapkamer heeft zijn eigen TV en badkamer, ideaal voor een verblijf met vrienden of familie.
Het vakantiehuis is modern ingericht en kan tot 12 personen ontvangen in 6 slaapkamers, elke slaapkamer heeft zijn eigen badkamer. Ideale vakantiebestemming voor groepen vrienden of een grote familie, vlakbij de watersport - en andere sportieve activiteiten die de Ardèche en Cèze vallei rijk is.
Vakantiedomein Hameau de Coulon biedt 8 gites voor 6 tot 12 personen. Het vakantiedomein bevindt zich middenin de natuur tussen de vallei de la Cèze en de Ardèche. Elke gite biedt een prachtig uitzicht over de vallei met bos en omliggende dorpjes.
Ideale locatie voor liefhebbers van de vrije natuur (wandelaars en moutainbike) het domein is bereikbaar opver een zandweg van +/- 1,2 km en ligt in een bijzonder natuurlijke omgeving. Het domein bestaat uit de woning van de eigenaren, hun B&B, en de hier aangeboden gite. Tuin en zwembad zijn voor gemeenschappelijk gebruik met de eigenaars en de andere vakantiegasten, de gite heeft een eigen privé terras.
Vakantiedomein Hameau de Coulon biedt 8 gites voor 6 tot 12 personen. Het vakantiedomein bevindt zich middenin de natuur tussen de vallei de la Cèze en de Ardèche. Elke gite biedt een prachtig uitzicht over de vallei met bos en omliggende dorpjes.
Vakantiedomein Hameau de Coulon biedt 8 gites voor 6 tot 12 personen. Het vakantiedomein bevindt zich middenin de natuur tussen de vallei de la Cèze en de Ardèche. Elke gite biedt een prachtig uitzicht over de vallei met bos en omliggende dorpjes.